PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୨ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଶୀତଳ ଷଷ୍ଠୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୩ ତାରିଖରୁ ୭୨ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଅଲ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ସନ୍ତରଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ୨୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨୫୮ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେବେ ସାମିଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆହୁରି କଲବଲ କରିବ ଅସହ୍ୟ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି , ଜୁନ୍‌ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ: ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଖିବୁଜିଲା ଆଫ୍ରିକୀୟ ସିଂହ, ୧୬କୁ ହ୍ରାସ ପାଇଲା ସିଂହଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବେଲୁନ୍ ସାଜିଲା ହତ୍ୟାକାରୀ, ନେଇଗଲା ୫ ବର୍ଷର ଶିଶୁର ଜୀବନ

source:www.scarymommy.com

ଫରିଦାବାଦ ୩୦/୧: ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ମୃତ୍ୟୁର ଅନେକ କାରଣ ଶୁଣିଥିବେ । କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କିଏ କୁହେ ଯେ ଗୋଟେ ବେଲୁନ୍ ଜଣେ ଛୋଟ ଶିଶୁର ଜୀବନ ନେଇଛି ତେବେ ଆପଣ ହୁଏତ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେନି । ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ବିଶ୍ୱାସ ନହେଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ସତ । ଏକ ସାମାନ୍ୟ ବେଲୁନ୍ ସାଜିଲା ହତ୍ୟାକାରୀ । ଅନୁଜ ନାମକ ଜଣେ ୫ ବର୍ଷର ଶିଶୁର ଜୀବନ ନେଇଗଲା ଏହି ବେଲୁନ୍ ।

ଘଟଣାଟି ଫରିଦାବାଦର । ୫ ବର୍ଷର ଅନୁଜ ଏକ ବେଲୁନକୁ ଫୁଙ୍କୁଥିବା ସମୟରେ ଅଚାନକ ତାହା ଫାଟିଗଲା ଏବଂ ବେଲୁନର ଏକ ଛୋଟ ଅଂଶ ତାର ଶ୍ୱାସନଳୀକୁ ଚାଲିଗଲା ।

ବେଲୁନର ଏହି ଛୋଟ ଅଂଶ ପାଇଁ ଶିଶୁକୁ ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଲା । ତାକୁ ତୁରନ୍ତ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲ ନିଆଗଲା  । କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ସେହି ଛୋଟ ବେଲୁନ୍ ଟୁକୁଡା ପାଇଁ ପିଲାଟିର ଶ୍ୱାସରୁଦ୍ଧ ହୋଇ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଥିଲା । ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାକ୍ତର ତାକୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଦେଲେ ।

ଏହି ଅଘଟଣ ଘଟିଛି ଫରିଦାବାଦରେ । ପିଲାଟି ସୋମବାର ନିଜ ମା ସହିତ ଏକ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଫରିଦାବାଦ ଆସିଥିଲା । ସମସ୍ତେ ଉତ୍ସବରେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ । ପିଲାଟି ବେଲୁନରେ ଖେଳୁଥିବା ସମୟରେ ଏହି ଅଘଟଣ ଘଟିଗଲା ।