PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୁମୁଡିବନ୍ଧ: ଗାଈକୁ ବଞ୍ଚାଇଲା, ଛେଳି ପଲ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ମାଲ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଓଲଟିବାରୁ କ୍ୟାବିନ୍‌ରେ ପଶିଗଲେ ଡ୍ରାଇଭର ଓ ହେଲ୍ପର୍
  • ||
  • ନରସିଂହପୁର: ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ପାଞ୍ଚ ପରିବାରର ୫ ବଖରା ଘର, ପୋଡ଼ି ପାଉଁଶ ହୋଇଗଲା ଆସବାବପତ୍ର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଜେଇଇର ଏମ୍‌ବିବିଏସ୍, ବିଡ଼ିଏସ୍ କାଉନସେଲିଂ ସ୍ଥଗିତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଲୋକସଭାରେ ୩ କୃଷି ଆଇନ ଉଚ୍ଛେଦ ବିଲ୍ ପାରିତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: କାନଝରୀ ଡ୍ୟାମରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଗତକାଲି ଗାଧୋଇଲା ବେଳେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ…
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼: ନିୟମଗିରି ପାହାଡର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବ୍ୟାନର ଓ ପୋଷ୍ଟର, ଡିସେମ୍ବର ୨ ରୁ ୮ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପିଏଲଜିଏ ସପ୍ତାହ ପାଳନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ସପ୍ତାହେ ହେଲା ଶାଶୂ ଘର ଆଗରେ ତପସ୍ୱିନୀ: ସ୍ୱାମୀ ଘରକୁ ଯିବେ କି ନାହିଁ ଆଜି କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ, ବଡ଼ ପୁଅକୁ ଲହୁ ଲୁହାଣ କଲେ ଗାଁର ଅସାମାଜିକ ଯୁବକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୪/୫ରେ ଆନ୍ଧ୍ର କିମ୍ବା ଓଡ଼ିଶା ଉପକୂଳ ଛୁଇଁପାରେ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବାତ୍ୟା, ୩ରୁ ପଡ଼ିବ ପ୍ରଭାବ,
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କନଷ୍ଟେବଳ, ଏକକାଳୀନ ୩ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍‌, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାରୁଦିଅଁଙ୍କ ପଇତାଲାଗି ନୀତି, ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ସର୍ବସାଧାରଣ ଦର୍ଶନ ମନା
  • ||
  • ଭୋଗରାଇ : ବାବା ଚନ୍ଦନେଶ୍ଵରଙ୍କ ମନ୍ଦିର ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ଟି ଅସ୍ଥାୟୀ ଦୋକାନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାରଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଧମକ, ବଡ଼ ପୁଅକୁ ଲହୁ ଲୁହାଣ କଲେ ଗାଁର ଅସାମାଜିକ ଯୁବକ
  • ||

ଭାଣିଜୀଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖାଇ ମାଇଁ କରୁଥିଲେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର – ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ସହ ହେଲେ ଗିରଫ

www.hindustantimes.com

ପୁନେ –  ଜଣେ ରଙ୍ଗଲା ମାଇଁକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା । ଯିଏକି ନିଜର ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ସହ ମିଶି ନିଜର ଭାଣିଜୀକୁ ଶିଖାଉଥିଲେ ଅଶ୍ଳୀଳ କଥା । ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ । ଗତ ଶନିବାର ଦିନ ପୁନେର କୋନ୍ଧୱାରେ ଏକ ଘଟଣା ସାମନାକୁ ଆସିଥିଲା ।

 ସୂଚନା ଯେ,  ପୁଲିସ୍‌ ଥାନାରେ ଏକ ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌ ଦାଖଲ ହୋଇଥିଲା । ଜଣେ ୩୦ ବର୍ଷିୟା ମହିଳା ତାଙ୍କ ନିଜ ଭଉଣୀ ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ନାଁରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାରର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ ୧୬ ବର୍ଷିୟା ଝିଅ ସହ ଏହି ଦୁଇଜଣ ତାଙ୍କର ଉନ୍ଦ୍ରିରେ ଥିବା ଘରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ।  ଏହି ଘଟଣାଟି  ଏପ୍ରିଲ୍‌ ମାସରେ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ବେଳେ ଘଟିଥିଲା ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ପୁଲିସ୍‌ ଝିଅର ମାଇଁ ଓ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ  ଆଇପିସି ୩୫୪ ଓ ସେକ୍ସନ ୮ ଓ  ୧୨ ଯୌନ ଅପରାଧ ଅଧିନିୟମ ( ପୋକ୍ସୋ) ୨୦୧୨ ଆଧାରରେ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

କୋନ୍ଧାୱା ପୁଲିସ୍‌ ଷ୍ଟେସନ ଇନଚାର୍ଜ ବିନାୟକ ଗାଇକ୍ୱାଡ କହିଥିଲେ , ଏହି ଅପରାଧ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ବେଳେ ଏପ୍ରିଲ୍‌ ମାସରେ ଘଟିଛି ।

ଏହି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କର ମାଆ ସହର ପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ରୁହନ୍ତି । ଲକ୍‌ ଡାଉନ୍‌ ବେଳେ ଏପ୍ରିଲ୍‌ରେ  ସେ ଏହି ଝିଅ ସହ ନିଜର ୪ ଜଣ ପିଲାଙ୍କୁ ଉନ୍ଦ୍ରିରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଘରେ ଛାଡ଼ିଥିଲେ। ସେତିକି ବେଳେ ଝିଅର ମାଇଁ ନିଜ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ସହ ସେଠାକୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ।

ଅଭିଯୋଗ ମୁତାବକ , ଏହି ମାଇଁ ଓ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଏହି ପୀଡ଼ିତାର ଇଚ୍ଛା ବିରୁଦ୍ଧରେ ତାଙ୍କୁ ପର୍ଣ୍ଣ କ୍ଲିପ୍‌ ଦେଖାଉଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଇଦ୍‌ରେ ଏହି ଝିଅଟି ଘରକୁ ଫେରିଲେ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ସବୁ କଥା କହିଥିଲେ । ପରେ  ଝିଅଟିର ମାଆ ଯାଇ ଥାନାରେ କେସ୍‌ ଦେଇଥିଲେ ।

ପୁଲିସ୍‌ ମୁତାବକ ,ଏହି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୁଇଜଣ ଗତ ଶନିବାର ଦିନ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ।