ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକକୁ ୧୭୫୦୦ ଫାଇନ!

ଭଦ୍ରକ, ୧୫୦୨ ଭଦ୍ରକ ଆରଟିଓ ପକ୍ଷରୁ ସ୍କୁଲ ପିଲା ବୋଝେଇ ଟାଟା ମେଜିକକୁ ବଡ଼ ଧରଣର ଫାଇନ ପକାଯାଇଛି l  ଏକ ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଗାଡି ସ୍କୁଲ ପିଲାଙ୍କୁ ନେଇ ଇଚ୍ଛାପୁରସ୍ଥିତ ଏକ ବେସରକାରୀ ଇଂଲିଶ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଉଥିଲା l ଏହି ସମୟରେ ଆରଟିଓ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ପୋଲିସର ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉ କରି ଗାଡ଼ିଟିକୁ ଅଟକାଇଥିଲେ l

ପ୍ରଥମେ ସ୍କୁଲ ସମ୍ମୁଖରେ ପିଲାଙ୍କୁ ଓଲ୍ଲାଇ ସ୍କୁଲ ଯିବାକୁ ସେମାନେ ଦେଇଥିଲେ । ପରେ ଗାଡିର ସମସ୍ତ କାଗଜ ପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ କରି ୧୭୫୦୦ଟଙ୍କା ଫାଇନ କରିଥିଲେ । ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ଇନ୍ସୁରାନ୍ସ, ଭାଲିଡ଼ ପରମିଟ, ସ୍କୁଲ ପିଲାଙ୍କୁ ନେବାର ଉପଯୁକ୍ତ ନିରାପଦ ବ୍ୟବସ୍ଥା ନଥିବା ସହିତ ଅନ୍ୟ କାଗଜପତ୍ର ମଧ୍ୟ ନଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏ ନେଇ ଆରଟିଓ ପକ୍ଷରୁ ଫାଇନ କାଟିବା ସହ ଉକ୍ତ ଗାଡ଼ିଟିକୁ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନାକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା କେଉଁ ବାବଦକୁ କେତେ ଟଙ୍କା ଫାଇନ ଲାଗିଛି ଦେଖନ୍ତୁ । ପରମିଟ ନଥିବାରୁ  ୧୦୦୦୦ଟଙ୍କା , ଫିଟନେସ ନଥିବା ପାଇଁ ୫୦୦୦ ଟଙ୍କା , ଇନ୍ସୁରାନ୍ସ ପାଇଁ ୨୦୦୦ ଟଙ୍କା  ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବାବଦକୁ ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଫାଇନ ହୋଇଛି । ସମୁଦାୟ  ୧୭୫୦୦ ଟଙ୍କା ଫାଇନ ଲଗାଯାଇଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କରୋନା ବିରୋଧୀ ଲଢ଼େଇ ପାଇଁ ନାଲ୍‌କୋ ଦେଲା ୧୦.୨ କୋଟି ସହାୟତା

ଲକଡାଉନ୍‌ ଚେକିଂ ବେଳେ ୩୨ ଲକ୍ଷଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ,ଗାଡି ଛାଡି ଚମ୍ପଟ୍ ମାରିଲା ବେପାରି

ସିଲ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ମୋବାଇଲ୍‌ ଏଟିଏମ୍‌, ମିଲ୍କ ଭ୍ୟାନ୍‌

ମଣିଷ ଦେହର କୋଷିକା ଭିତରେ ଲୁଚି ରହୁଛି କରୋନା, କିଛି ଦିନ ବ୍ୟବଧାନରେ ପୁଣି ହେଉଛି ସକ୍ରିୟ