ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକକୁ ୧୭୫୦୦ ଫାଇନ!

ଭଦ୍ରକ, ୧୫୦୨ ଭଦ୍ରକ ଆରଟିଓ ପକ୍ଷରୁ ସ୍କୁଲ ପିଲା ବୋଝେଇ ଟାଟା ମେଜିକକୁ ବଡ଼ ଧରଣର ଫାଇନ ପକାଯାଇଛି l  ଏକ ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଗାଡି ସ୍କୁଲ ପିଲାଙ୍କୁ ନେଇ ଇଚ୍ଛାପୁରସ୍ଥିତ ଏକ ବେସରକାରୀ ଇଂଲିଶ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଉଥିଲା l ଏହି ସମୟରେ ଆରଟିଓ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ପୋଲିସର ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉ କରି ଗାଡ଼ିଟିକୁ ଅଟକାଇଥିଲେ l

ପ୍ରଥମେ ସ୍କୁଲ ସମ୍ମୁଖରେ ପିଲାଙ୍କୁ ଓଲ୍ଲାଇ ସ୍କୁଲ ଯିବାକୁ ସେମାନେ ଦେଇଥିଲେ । ପରେ ଗାଡିର ସମସ୍ତ କାଗଜ ପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ କରି ୧୭୫୦୦ଟଙ୍କା ଫାଇନ କରିଥିଲେ । ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ଇନ୍ସୁରାନ୍ସ, ଭାଲିଡ଼ ପରମିଟ, ସ୍କୁଲ ପିଲାଙ୍କୁ ନେବାର ଉପଯୁକ୍ତ ନିରାପଦ ବ୍ୟବସ୍ଥା ନଥିବା ସହିତ ଅନ୍ୟ କାଗଜପତ୍ର ମଧ୍ୟ ନଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏ ନେଇ ଆରଟିଓ ପକ୍ଷରୁ ଫାଇନ କାଟିବା ସହ ଉକ୍ତ ଗାଡ଼ିଟିକୁ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନାକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା କେଉଁ ବାବଦକୁ କେତେ ଟଙ୍କା ଫାଇନ ଲାଗିଛି ଦେଖନ୍ତୁ । ପରମିଟ ନଥିବାରୁ  ୧୦୦୦୦ଟଙ୍କା , ଫିଟନେସ ନଥିବା ପାଇଁ ୫୦୦୦ ଟଙ୍କା , ଇନ୍ସୁରାନ୍ସ ପାଇଁ ୨୦୦୦ ଟଙ୍କା  ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବାବଦକୁ ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଫାଇନ ହୋଇଛି । ସମୁଦାୟ  ୧୭୫୦୦ ଟଙ୍କା ଫାଇନ ଲଗାଯାଇଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଆକାଶଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ନେଇ ବଢ଼ିଲା ଚର୍ଚ୍ଚା, ସେପଟେ କଂଗ୍ରେସ ପଚାରିଲା- ପାଠକଙ୍କ ସହ କେଉଁ ବିଧାୟକଙ୍କ ରହିଛି ସମ୍ପର୍କ ?

୧୦ ଦିନ ବନ୍ଦ ରହିବ ଭିତରକନିକା ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ, ଆରମ୍ଭ ହେବ କୁମ୍ଭୀର ଗଣନା

ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ଓଲାଗି ପରେ ଭକ୍ତଙ୍କୁ ମିଳିବ ଅବଢ଼ା: ୧୫ ହଜାର ଭକ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଅବଢ଼ା ସେବା

ଆଗାମୀ ଦିନରେ ପିଲାଙ୍କ ସିଲାବସ୍‌ରେ ସାମିଲ ହେବ ‘ସାଇବର୍‌ ସିକ୍ୟୁରିଟି’ ବିଷୟ : ବିଦ୍ୟାଳୟସ୍ତରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ସଚେତନତା

ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୪ ମୁଣ୍ଡ: ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୭୧୮କୁ ବୃଦ୍ଧି

ଓଡ଼ିଶାରେ ତଳକୁ ଖସିଲା କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: ୨୪ଘଣ୍ଟା ଆଉ ୫୯୪ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ୍, ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩ ଲକ୍ଷ ୧୭ହଜାର ଟପିଲା