PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ଉପରାଜ୍ୟପାଳ ଅନୀଲ ବୈଜଲ, ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ପଠାଇଲେ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର
  • ||
  • ଜ୍ଞାନବାପୀ ମସଜିଦ ବିବାଦ: ଶିବ ଲିଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ପଡିଲା ମହ‌ଙ୍ଗା, AIMIM ନେତା ଦାନିଶ କ୍ୟୁରେସୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଦେବଗଡ଼ : ମଦ ନିଶାରେ ଭୁଲିଗଲା ରକ୍ତ ସମ୍ପର୍କ, ଜନ୍ମକଲା ପୁଅକୁ କଟୁରୀରେ ହାଣି ହତ୍ୟାକଲା ସଇତାନ ବାପା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାୟକଙ୍କ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍‌କୁ ନେଇ ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ବିଜୟଙ୍କ ମାଆ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବରମୁଣ୍ଡା ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିର ନିକଟରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଜୀବନ ନେଲା ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ ! ପୁରୀ ବଡଦାଣ୍ଡ ନାଳରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଟକ : ପାଣି ଟାଙ୍କି ତଳୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ପରିବା ବଜାରରୁ ୨ ମୋବାଇଲ୍ ଲୁଟେରା କାବୁ, ୩ଟି ମୋବାଇଲ୍ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ମୋଟରସାଇକେଲ୍ ଜବତ

ଭୁବନ, ୨୪/୦୧ : ପରିବା ବଜାରରୁ ୨ ମୋବାଇଲ୍ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ କାବୁ କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ। ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ଭୁବନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭୁବନ ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଷଦରେ ଥିବା ପରିବା ବଜାରରେ ଆଜି ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ୨ ମୋବାଇଲ୍ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଠାରୁ ୩ଟି ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଓ ଗୋଟିଏ ମୋଟର ସାଇକେଲ୍ ଜବତ କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ।

ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ଆଜି ସକାଳୁ ଭୁବନ ପରିବା ବଜାରରେ ଲୋକମାନେ ପରିବା କିଣୁଥିବା ସମୟରେ ପ୍ରଥମେ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ମନୋଜ ସାହୁଙ୍କ ଓପୋ ଏଫ୍୯ ପ୍ରୋ ମୋବାଇଲ ଚୋରି ହୋଇଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦ ସାହୁଙ୍କ ମୋଟରୋଲା ମୋବାଇଲଟି ଚୋରି ହୋଇଥିଲା । ମୋବାଇଲ ଚୋରି ଘଟଣା ପରିବା ବଜାରରେ ପ୍ରଘଟ ହେବାରୁ ବଜାର କମିଟର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ପରିବା ବଜାରର ସମସ୍ତ ବାଟ ଛେକି ଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ଦୁଇ ଜଣ ଅଚିହ୍ନା ଯୁବକ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୁ ଆସିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କୁ ବଜାର କମିଟ ସଦସ୍ୟ ଅଟକ ରଖି ତଲାସି କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ନିକଟରୁ ୩ଟି ଦାମୀ ମୋବାଇଲ ମିଳିବା ସହିତ ଗୋଟିଏ ମୋଟର ସାଇକେଲ ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଭୁବନ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଦୁଇ ଚୋରଙ୍କୁ ଧରିବା ସହିତ ତିନୋଟି ମୋବାଇଲ ଓ ଗୋଟିଏ ମୋଟରସାଇକେଲ ଜବତ କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । ଦୁଇ ମୋବାଇଲ ଚୋର ବିହାରରୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିବା ସହିତ ଜଣଙ୍କର ନାମ ମାଇକେଲ ସନ୍ତୋଷ ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ନାମ ଅକ୍ଷୟ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି । ଏହି ଦୁଇ ମୋବାଇଲ ଚୋର ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା କଳିଙ୍ଗନଗରରେ ରହି ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଚୋରି କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି।