PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କୁ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ପ୍ରଚାର ବ୍ୟାନ୍ କଲେ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନର , ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରରେ ବିବାଦୀୟ ଭାଷଣ ପାଇଁ ଲାଗିଲା କଟକଣା
  • ||
  • ସୁଶିଲ ଚନ୍ଦ୍ରା ନୂଆ ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନର ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ୧୯୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଟିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୩୮ ଓ ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୧୫୨ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲିରେ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରଚାର , ୬ଟି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଜୋନ୍‌ ପାଇଁ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • କଟକ ଏସ୍‌ସିବିରୁ ହାଇଦର ଫେରାର ଘଟଣା – ହାଇଦର ଫେରାର ପଛରେ ତାର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ହାତ ଅଛି, ମଙ୍ଗଳାବାଗ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଲେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟରକୁ ଜଗୁଥିବା ନିଲମ୍ୱିତ କନଷ୍ଟେବଲ ମହମ୍ମଦ ମୌସିମ୍,‌
  • ||
  • ଭାରତରେ ରୁଷ୍ ଟିକା ସ୍ପୁଟ୍‌ନିକ୍ –V କୁ ମଞ୍ଜୁରୀ , ବିଶେଷଜ୍ଞ କମିଟି ବୈଠକରେ ନିଆଗଲା ନିଷ୍ପତ୍ତି, ମାନବ ଦେହରେ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର ଓ କଳାହାଣ୍ଡି ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଇଁ ୨ ଜଣ ନୂଆ କୁଳପତିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ନିଯୁକ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ୯ଟି ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ ବାଜିଲା ମୋହର
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର: ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ବାଘୁଆପଲ୍ଲୀ ଗ୍ରାମର ୪ ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ: ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମୃତହେଦ
  • ||
  • କଟକ: ନିଆଳିର ଏକ ବିଲରୁ ଏକ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲାର ସମସ୍ତ ସୀମା ସିଲ, ବାହାରୁ ଆସୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ କଡା ନଜର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ପହଞ୍ଚିବ ୨ ଲକ୍ଷ ୭୧ ହଜାର ଟିକା
  • ||
  • ଜଗନ୍ନାଥପୁର ଛକ ପୁକୁଡ଼ିବନ୍ଧ ଜଙ୍ଗସନ୍ରୁ ୯୨୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଧରିଲା ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ୱିଙ୍ଗ, ୮ ଗିରଫ, ଟ୍ରକ୍ ଓ ମ୍ୟାକ୍ସପିକ୍ପ ଜବତ
  • ||
  • ବୀରମହାରାଜପୁର: ଚନ୍ଦଲି ରାସ୍ତା କଡ଼ରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ଉଦ୍ଧାର, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ଅଭୟାରଣ୍ୟ ଭିତରୁ ଜଣେ ଶିକାରୀ ଗିରଫ,ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଜବତ, ଖସିଗଲେ ୩ଜଣ ଶିକାରୀ…
  • ||
  • କଟକ: ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଥାନାରେଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲା ହାଇଦର ସହଯୋଗୀ ୟାକୁବର
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: କୂଳଡିହା ଅଭୟାରଣ୍ୟ ସୀମାନ୍ତରୁ ବିରାଟକାୟ ହରିଣ କ୍ଷତବିକ୍ଷତ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • କଟକ: ହଷ୍ଟେଲ ଭିତରେ ପଶି ନର୍ସିଂ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ତଡୁଛି ପୁଲିସ, ଏସସିବି ବିଏସି ନର୍ସିଂ କଲେଜରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ଅସନବଣି ଅଞ୍ଚଳରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ୧୫ ଫୁଟ୍ ଲମ୍ବର ଅହିରାଜ ସାପ
  • ||

ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ନଥିବା ଯୁବକକୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମାରିଥିବା ଦୁଇ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ ନିଲମ୍ବିତ- ଏହାର ଭିଡିଓ ହୋଇଥିଲା ଭାଇରାଲ୍‌

ଇନ୍ଦୋର- ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ନଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଅଟୋରିକ୍ସା ଚାଳକକୁ ରାସ୍ତାର ଗଡେଇ ତଡେଇ ମାରିଥିବା ଦୁଇ ଜଣ କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କୁ ଇନ୍ଦୋର ଏସ୍‌ପି ନିଲମ୍ବିତ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ ପୋଲିସ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ନଥିଲା । ପରେ ଏହାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାପରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଅଟୋରିକ୍ସା ଚାଳକ ନିଶା ସେବନ କରନ୍ତି ଆଗରୁ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଛୁରି ଭୁଷିବା ଅଭିଯୋଗ ଥିବା ଇନ୍ଦୋର ଏସ୍‌ପି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ହଲେ ରିକ୍ସା ଚାଳକ ଜଣଙ୍କ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ତାଙ୍କ ବାପା ପଡିଥିବା ବେଳେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବା ପାଇଁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏପରି ହୋଇଥିବା କହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ମାସ୍କ ନାକ ତଳକୁ ଖସି ପଡିଥିଲା । ଏହାପରେ ଦୁଇଜଣ କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାରୁ ସେମାନ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସହ ମାର୍‌ପିଟ୍‌ କରିଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି ।

ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ନିର୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି । ଜଣେ ସିଏସ୍‌ପି ସ୍ତରର ଅଧିକାରୀ ଏହାର ତଦନ୍ତ କରିବେ । ପୋଲିସ୍‌ର ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସବୁସ୍ତରରେ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଛି । ଯଦି ରିକ୍ସା ଚାଳକ ନାମରେ ଅଭିଯୋଗ ଥିଲା ପୋଲିସ ଆଗରୁ କାହିଁକି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ନଥିଲା ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି । ଏହା ସହ ମାସ୍କ ପାଇଁ ଫାଇନ୍ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଥିବା ବେଳେ ରାସ୍ତାରେ ମାରିବାକୁ ସମସ୍ତେ ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି ।


I
ଇନ୍ଦୋରରେ କରୋନା ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବାରୁ ସମସ୍ତ କଟକଣାକୁ କଡାକଡି ଭାବେ ମାନିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି । ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଜରିମାନା ଆଦାୟ କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଏଭେ ରାସ୍ତାର ବାରିକେଡ୍‌ ଲଗାଇ ଜରିମାନା ଆଦାୟ କରୁଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର