ଘାଟିରୁ୨୦ ଫୁଟ ତଳକୁ ଓଲଟିଲା ବସ୍: ୧୫ ଆହାତ ୫ ଗୁରୁତ୍ବର

ମୋହନା ୧୮/୧୦: ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲା ସେରଙ୍ଗ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମର୍ଲବା ଘାଟିରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟି ପଡିଛି ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ। ବସ୍‌ଟି ଘାଟିରେ ୨୦ ଫୁଟ ତଳକୁ ଓଲଟି ପଡିବାରୁ ୧୫ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ ଆହାତ ହୋଥିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୫ଜଣ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତ୍ବର ରହିଛି। ଯାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି  ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ଆଜି ଭୋର ସମୟରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଇସ୍ପାତ’ ନାମକ ଏକ ବସ୍‌ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଆସୁଥିବା ବେଳେ ସେରଙ୍ଗା ଅଞ୍ଚଳର ଘାଟି ରାସ୍ତା ଭାରସ୍ୟମ ହରାଇ ବାମପଟକୁ ଓଲଟି ପଡିଥିଲା ବସ୍‌ର ଆହତ ଯାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଉଦ୍ଧାର କରି ଖଜୁରିପଦା ଓ ରାୟଗଡା ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି । ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଓ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ବସଟି ଘାଟିର ପ୍ରାୟ ୨୦ ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିପଡିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଆରଟିଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲା ୧୪ ଚକିଆ ଟ୍ରକ, କର୍ମଚାରୀ ମୃତ

ବୋଇତ ଭସାଣ ବେଳେ ଅଘଟଣ: ନଦୀରେ ବୁଡି ଜଣେ ଛାତ୍ର ମୃତ

ଅଜଣା ରୋଗରେ ୬ ଶିଶୁ ମୃତ ଘଟଣା: କୋରାପୁଟରୁ ପହଞ୍ଚିଲା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍‌,ଜାପାନୀ ଜ୍ୱର ନୁହେଁ ବ୍ରଙ୍କୋ ନିମୋନିଆ

ବାରିପଦା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ : ୩ଟି ଦୋକାନ ଜଳି ପୋଡ଼ି ପାଉଁଶ