PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ, ଘୁଞ୍ଚିଲା +୨ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: କାଠ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ଡିଜେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୯ ଜଣ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • ସରେଣ୍ଡର୍ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁ, ୩୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ରୋଡ୍‌ ରେଜ୍‌ ମାମଲାରେ ହୋଇଛି ବର୍ଷେ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା କଲେ ବିଏମ୍ସି ମେୟର ସୁଲୋଚନା ଦାସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ବୋମା ମାଡ଼
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୨୭ ମାସ ପରେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଶିବପାଳ ଯାଦବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ପୁଣି ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ : ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ, ୧୭ଟି ଠିକଣାରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||

ଏହି ବିମାନବନ୍ଦରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ ୨୦ କିଲୋ ସୁନା, ବାସ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏଭଳି…

ଦୁବାଇ,୨୯।୩: ଦୁବାଇର ଏକ ବିମାନ  ବନ୍ଦରରେ ଗୋଲ୍ଡ ବାର ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଚାଲିଛି, ଯାହର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଟ୍ରିକି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରେ ଯିଏ ବାକ୍ସ ଭିତରୁ ୨୦ କିଲୋର ସୁନା ବାହାର କରିନେବେ ସମସ୍ତ ସୁନା ତାଙ୍କର ହୋଇଯିବ। ଏହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଖିବାକୁ ଯଦିଓ ସହଜ ଲାଗୁଛି, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ସଫଳ ହୋଇପାରୁନାହାଁନ୍ତି। ଯେଉଁ ଯାତ୍ରୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଁଞ୍ଚୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ନିଜର ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଯାତ୍ରୀ ଏହାକୁ ପାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି।

ଏହି ସୁନାକୁ ଜିତିବା ପାଇଁ  ଏକ ବାକ୍ସରେ ୨୦ କିଲୋ ସୁନାର ବାର ରଖାଯାଇଛି । ବାକ୍ସରେ ଏକ ଛୋଟିଆ କଣା ରହିଚି। ଯେଉଁଥିରେ ହାତ ପୁରାଇ ସୁନାକୁ ବାହାରକୁ ଆଣିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ସୁନାର ବାର ବାହାରକୁ ପଳାଇ ଆମେ ତେବେ ସେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ୨୦ କିଲୋ ସୁନା ଖଣ୍ଡକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇକି ଯିବେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆାରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକେ ଏହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ବହୁ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରି ବିଫଳ ହେଉଛନ୍ତି। ଲୋକ ବାକ୍ସରୁ ସୁନା ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। କିଛି ଲୋକ ତ ସୁନା ଉଠାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବାହାରକୁ ଆଣିପାରୁନାହାଁନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର