PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀ ଉପ-ରାଜ୍ୟପାଳ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଅନୀଲ ବୈଜଲ
  • ||
  • ଜ୍ଞାନବାପୀ ମସଜିଦ ବିବାଦ: ଶିବ ଲିଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ପଡିଲା ମହ‌ଙ୍ଗା, AIMIM ନେତା ଦାନିଶ କ୍ୟୁରେସୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଦେବଗଡ଼ : ମଦ ନିଶାରେ ଭୁଲିଗଲା ରକ୍ତ ସମ୍ପର୍କ, ଜନ୍ମକଲା ପୁଅକୁ କଟୁରୀରେ ହାଣି ହତ୍ୟାକଲା ସଇତାନ ବାପା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାୟକଙ୍କ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍‌କୁ ନେଇ ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ବିଜୟଙ୍କ ମାଆ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବରମୁଣ୍ଡା ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିର ନିକଟରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଜୀବନ ନେଲା ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ ! ପୁରୀ ବଡଦାଣ୍ଡ ନାଳରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଟକ : ପାଣି ଟାଙ୍କି ତଳୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ଆଉ ୨୧ ଅଞ୍ଚଳକୁ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍‌, ଏସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଯାତାୟାତ ଉପରେ ଲାଗିଲା ରୋକ୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୪/୦୧: ରାଜଧାନୀର ଆଉ ୨୧ ଅଞ୍ଚଳକୁ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍‌ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ଏକାଧିକ କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍‌ ବାହାରିବା ପରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହାନଗର ନିଗମ (ବିଏମ୍‌ସି) ପକ୍ଷରୁ ଏହି ନିଷ୍ପତି ନିଆଯାଇଛି ।

ଦକ୍ଷିଣ-ପଶ୍ଚିମ ଜୋନ୍‌ର ୫ ଟି ଅଞ୍ଚଳକୁ କଣ୍ଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ଜୋନ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ସେଥିମଧ୍ୟରେ ଝାରପଡା ପ୍ଲଟ ନଂ-୫, ଏରୋଡେମ ଅଞ୍ଚଳରଲେନ୍‌-୬ ପ୍ଲଟ ନଂ- ୨୪୬, ୟୁନିଟ୍‌ ୯ କ୍ୱାଟର ନଂ -୨ ଆରଏ, ମଧୁସୂଦନନଗର ପ୍ଲଟ ନଂ -୫୮୪ ଏବଂ ସୁନ୍ଦରପଦା ପ୍ଲଟ ନଂ-୨୩/୨୧କୁ କଣ୍ଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ଜୋନ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ସେହିପରି ଉତ୍ତର ଜୋନର ନିଳଦ୍ରିବିହାର ପିଏନ୍‌ ୨୯, ନିଳାଦ୍ରିବିହାର ଏଚ୍‌ଏନ୍‌ ୬୪୧, ପଲିଟେକନିକ୍‌ ବି-୧୬, ଜୟଦେବ ବିହାର ରେସିଡେଣ୍ଟାଲ କଲୋନୀକୁ କଣ୍ଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ଜୋନ ଭାବେ ଘୋଷଣା ହୋଇଛି ।

ଦକ୍ଷିଣ-ପଶ୍ଚିମ ଜୋନର ୧୨ଟି ଅଞ୍ଚଳକୁ ମଧ୍ୟ କଣ୍ଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ଜୋନ କରାଯାଇଛି । ବରମୁଣ୍ଡା ଗାୟତ୍ରୀ ବିହାର ପ୍ଲଟ ନଂ ୬୯, ୟୁନିଟ-୬ ,ଗଙ୍ଗନଗରସ୍ଥିତ ଶଙ୍କର ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ, ବରବାରି ପ୍ଲଟ ନଂ ୬୧୩, ନୂଆପଲ୍ଲୀ ଆରବିଆଇ କଲୋନୀ ପ୍ଲଟ ନଂ ଜି-୫୦କୁ କଣ୍ଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ଜୋନ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ।