PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ – ଯଶବନ୍ତ ଜେଠୱା ହେଲେ ନୂଆ ଭିଜିଲାନ୍ସ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ , ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରା ପରିବହନ କମିଶନର
  • ||
  • ସରିଲା ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୁରୁତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ , ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଚାଲିଥିଲା ବୈଠକ , ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରର ୧୪ ନେତା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଓମ୍‌ଫେଡ ଚାଷୀଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୋଭିଡ ସହାୟତା, ଉପକୃତ ହେବେ ୧ ଲକ୍ଷ ୨୦ ହଜାର ଦୁଗ୍ଧ ଚାଷୀ
  • ||
  • କଟକ: ନକଲି ମେଡ଼ିସିନ ଜବତ ଘଟଣା, କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଜଜ୍‌ଙ୍କ ଅଦାଲତରେ ହାଜର ହେଲା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶିବ ପ୍ରସାଦ ଜେନା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଗଜାନନ ବେଶରେ ଦର୍ଶନ ଦେଉଛନ୍ତି ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି, ଟିଭି ପରଦା ଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଟାଙ୍ଗୀ ଟୋଲ ଗେଟ୍ ନିକଟରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କଲା ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ, ଚାଲାଣ କାରୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି: ଜୟପୁର ୩୨୬ ନମ୍ୱର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ପାଙ୍ଗାମ ପୋଲ ତଳକୁ ଖସିପିଡ଼ିଲା କାର,୫ ଆହତ,୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଟକ: ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ପରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଚଳିତ ବର୍ଷର ମାଟ୍ରିକ୍ ରେଜଲ୍ଟ, ୨ଟି ୱେବସାଇଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଫଳ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ବାରିପଦାରେ ପବିତ୍ର ଦେବସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ନୀତି ଅନୁଷ୍ଠିତ, ୧୦୮ ଗରା ସୁବାସିତ ଜଳରେ ସ୍ନାନ କଲେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧା ମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୬୫୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ଏଥର ବି ସ୍ନାନପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ଛେରା ପହଁରା କରିବେ ନାହିଁ ଗଜପତି ମହାରାଜ, ନୀତି ସମ୍ପାଦନ କରିବେ ମୁଦିରସ୍ତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଆଜି ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ସ୍ନାନଯାତ୍ରା, ୧୦୮ ଗରା ସୁବାସିତ ଜଳରେ ସ୍ନାନ କରିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି, ଟିଭି ପରଦାରେ ଅପୂର୍ବ ଗଜାନନ ବେଶ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ନିୟମିତ ବର୍ଷିପାରେ
  • ||

ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତାକୁ ଆସୁଛି ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କା, ତୁରନ୍ତ ଚେକ୍ କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ

source:m.dailyhunt.in

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୧: ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତା ଅଛି, କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ଏକାଧିକ ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତା ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ନିକଟରେ ଜୟପୁର ଓ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଏକ ଚକିତ କରିଦେବା ଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ଲୋକଙ୍କ ଖାତାକୁ ଅଚାନକ କିଛି ଟଙ୍କା ଜମା ହୋଇଯାଇଛି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଖାତାଧାରୀଙ୍କୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ମଧ୍ୟ ଜଣାନାହିଁ ଯେ ଏହି ପଇସା କେଉଁଠୁ ଆସିଲା । ଲୋକମାନେ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପଇସା ଆସିବା କଥା ମେସେଜ ପାଇବା ପରେ ସମସ୍ତେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଦୌଡିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଏମିତି ବି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ୨ଥର ପଇସା ଡିପୋଜିଟ୍ ହୋଇଛି । ସେମାନଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ କାହାର ୧୦ ହଜାର ତ ଆଉ କାହାର ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଡିପୋଜିଟ୍ ହୋଇଛି ।

ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତାକୁ ଆସିଛି ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କା
ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଖାତା ୟୁକୋ ବ୍ୟାଙ୍କ, ୟୁନାଇଟେଡ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଓ ଏସବିଆଇରେ ଅଛି ସେମାନଙ୍କ ଖାତାରେ ଟଙ୍କା ଜମା ହେଉଛି । ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ଟଙ୍କା ଏନଇଏଫଟି ମାଧ୍ୟମରେ ଜମା କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଲୋକଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଅଚାନକ ପଇସା ଆସିଯିବା ଫଳରେ ବ୍ୟାଙ୍କମାନଙ୍କରେ ଭିଡ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । କିଛି ଗ୍ରାମବାସୀ ଭାବୁଛନ୍ତି ଯେ ସରକାର ଏହି ପଇସା ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହାର ଯାଞ୍ଚ ଚାଲିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର