PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ , ତାଙ୍କର ସହଯୋଗୀ ଓ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଚଢ଼ାଉ , ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଘରୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ , ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ର ମଧ୍ୟ ଜବତ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍
  • ||
  • ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରରେ ୨ ଅଣକାଶ୍ମୀରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲେ ଆତଙ୍କବାଦୀ , ଯବାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଜୋରଦାର
  • ||
  • କଟକ ଜଗତପୁର ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳରେ ଅଗରବତୀ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ , ଏସ୍ଏସ୍ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜର୍ସ ନାମକ କାରଖାନାରେ ନିଆଁ , ନିଆଁ ଆୟତ୍ତ ପାଇଁ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀର ଉଦ୍ୟମ , ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ ତିଆରି ହେଉଥିଲା ମଙ୍ଗଲଦୀପ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଅଗରବତୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡା ସହର ଉପକଣ୍ଠ ନାଗାବଳି ନଦୀରେ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ସହରର ଦୁଇ ଜଣ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ନିଖୋଜ ।
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ମନ୍ତ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ସାରକାଙ୍କ ପାଇଲଟ ଗାଡ଼ି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସମେତ ୫ ଆହତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ଓ ସମର୍ଥକଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ
  • ||
  • ଭୋଗରାଇ : ବେଳାଭୂମି ନିକଟ ହୋଟେଲରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୨୮୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ବୋହୂକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ହତ୍ୟା କଲା ଶାଶୂ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୪୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡା : ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଲାଗି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ଠାରେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ, ମୁନିଗୁଡା ଓ ଭବାନୀପାଟନାକୁ ଯାତାୟତ ଠପ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଦିନ ବର୍ଷା, ଆସନ୍ତାକାଲି ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଓ ବାଲେଶ୍ୱରରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜିଠୁ ଓଜେଇଇ କାଉନ୍‌ସିଲିଂ, ୫ ନଭେମ୍ବରରେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆଲର୍ଟମେଣ୍ଟ
  • ||
  • ଅଲ୍‌ ଅମିରତ୍‌ : ଆଜିଠୁ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍, ସଙ୍ଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ବାଂଲାଦେଶ-ସ୍କଟ୍‌ଲାଣ୍ଡ ମୁକାବିଲା
  • ||

ମାଉସୀଙ୍କୁ ଧକ୍କାମାରି ଝିଆରୀକୁ ଉଠାଇନେଲେ ୩ ଯୁବକ, ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ

source:www.deccanchronicle.com

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୩୧ ।୧(ବ୍ୟୁରୋ): ମାଉସୀଙ୍କୁ ଧକ୍କା ମାରି ଝିଆରୀକୁ ବାଇକ୍‌ରେ ଉଠାଇ ନେଇ ୩ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି । ହେଲେ କୌଶଳ କରି ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ କବଳରୁ ଖସି ଆସି ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇଛନ୍ତି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଚନ୍ଦକା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ । ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ଚନ୍ଦକା ଥାନା ପୁଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ମାମଲାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଯୁବକକୁ ପୁଲିସ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଛି । ଅପହରଣରେ ବ୍ୟବହୃତ ଏକ ବାଇକ୍‌କୁ ପୁଲିସ ଜବତ କରିଛି । ଚନ୍ଦକା ଥାନା ପୁଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଖଣ୍ଡଗିରି ଭରତପୁର ଅଞ୍ଚଳର ମିତାଲି(ଛଦ୍ମନାମ, ୪୦) ତାଙ୍କ ଝିଆରୀ ରୂପା(ଛଦ୍ମନାମ, ୨୪)ଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଚନ୍ଦକା ପଥରଗାଡ଼ିଆ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେମାନେ ଅଟୋକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବାବେଳେ ଦୁଇଟି ବାଇକ୍‌ରେ ୩ ଜଣ ଯୁବକ ପହଞ୍ଚି ରୂପାଙ୍କୁ ଟଣାଓଟରା କରିଥିଲେ । ମିତାଲି ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଧକ୍କାମାରି ରୂପାଙ୍କୁ ବାଇକ୍‌ରେ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲେ । ମିତାଲି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ପୁଲିସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମ୍‌କୁ ଫୋନ୍‌ କରିଥିଲେ । ୩ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ରୂପାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ଏକ ଜଙ୍ଗଲ ଭତିରକୁ ନେଇଥେିଲ । ସେଠାରେ ରୂପାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଉଦ୍ୟମ କରବିା ବେଳେ ସେ ସେମାନଙ୍କ କବଳରୁ ଖସି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଥିଲେ । ସେପଟେ ଅପହରଣ ଖବରପାଇ ଇନ୍‌ଫୋସିଟି ଥାନା ପୁଲିସ, ଚନ୍ଦକା ଥାନା ପୁଲିସ ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ୍‌ ସହ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ମିତାଲିଙ୍କଠାରୁ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ବୁଝିବା ପରେ ଚାରିଆଡ଼େ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରୂପାଙ୍କୁ ପାଇ ନଥିଲେ । ରୂପା ଅଳସୁଆ ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଥିବା ମୁଣ୍ଡା ସାହିରେ ଏକ ଘର ଭିତରେ ପଶି ଯାଇଥିଲେ । ପୁଲିସ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଜଣଙ୍କୁ ଉକ୍ତ ରାସ୍ତାରୁ ବାଇକ୍‌ ସହ ଉଠାଇ ଆଣି ଅଟକ ରଖିଛି । ସେପଟେ ଆଜି ସକାଳେ ରୂପାଙ୍କୁ ପୁଲିସ ମୁଣ୍ଡା ସାହିରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ଘଟଣା ଚନ୍ଦକା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଥିବାରୁ ଇନ୍‌ଫୋସିଟି ଥାନା ପୁଲିସ ମାମଲାକୁ ଚନ୍ଦକା ଥାନା ପୁଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛି । ଚନ୍ଦକା ଥାନା ପୁଲିସ ରୂପାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଭତ୍ତିକରି ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ଅଟକ ରଖଥିବିା ଯୁବକକୁ ପୁଲସି ପଚରାଉଚରା କରି ଅନ୍ୟ ୨ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ତନାଘନା ଚଳାଇଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର