ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର: ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଜଳଖିଆ ଖାଇ ୩୦ ଅସୁସ୍ଥ, ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ୧୯/୪: ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଜଳଖିଆ ଖାଇ ୩୦ ଜଣ ଅସୁସ୍ଥ । କୂଟନିଆ ପଂଚାୟତର ଲାଠୁପଡା (ସୋନାଖାନ )ରେ ଘଟିଛି ଏହି ଅଘଟଣ । ଅସୁସ୍ଥମାନେ ଏବେ ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଲାଠୁ ପଡା ଗାଁରେ ମଙ୍ଗଳ ଏକ୍କାଙ୍କ ବାହାଘରରେ ବୁନ୍ଦୀ, ସେଓ  ଖାଇବା ପରେ ରସନା ପାଣି ପିଇଥିଲେ ଅତିଥି । ଏହାର ମାତ୍ର କିଛି ସମୟ ମଧ୍ଯରେ ସମସ୍ତେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିଥିଲେ । ଶିଶୁ, ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳା ମିଶି ପ୍ରାୟ ୩୦ ରୁ ୪୦ ଜଣ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି । ତେବେ ଅସୁସ୍ଥଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୨ ଜଣ ଶିଶୁ ଅତି ଗୁରୁତର ହୋଇପଡିଛନ୍ତି । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରଯାଇଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଜୈବିକ ଉପାୟରେ କଳାଧାନ ଚାଷ କଲେ ଯୁବ ଇଞ୍ଜିନିୟର: କର୍କଟ ଓ ମଧୁମେହ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦେଲେ ଉପକାରୀ ଆହାର, ହେଲେ ଆଦର୍ଶ

ସୁନ୍ଦରୀ ସମ୍ପର୍କରେ ରିପୋର୍ଟ ମାଗିଲେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ହାଇକୋର୍ଟ: ଓଡ଼ିଶାର ପକ୍ଷ ରଖିବେ ସାତକୋଶିଆ ଡିଏଫ୍‌ଓ

ମହାକାଳପଡ଼ାରେ ହେବ ନଦୀଭିତ୍ତିକ ବନ୍ଦର: କେନ୍ଦ୍ରର ଦେଲେ ସବୁଜ ସଙ୍କେତ,୧୫ ହଜାର ବେକାର ପାଇବେ ନିଯୁକ୍ତି

‘ପ୍ରମେୟ’ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ପୁଲିସ ହାଜତରେ ଥାର୍ଡ ଡିଗ୍ରୀ: ଏନ୍‍ଏଚ୍‍ଆର୍‌ସିରେ ମାମଲା, ୬ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ ଲାଗି କମିସନ୍‌ଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

କଟକ ଆଇଆଇଏଫ୍‌ଏଲ୍‌ ଡକାୟତି ଘଟଣା: ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶା ଲିଙ୍କ୍ ମିଳିବା ପରେ ଗଞ୍ଜାମରେ ଚଢ଼ଉ କରୁଛି କଟକ ପୁଲିସ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍,ଚାଲିଛି ଜୋରଦାର ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌

ପୁଅ-ବୋହୂ ମାରିବାକୁ ଗୋଡ଼େଇଲେ.. ଛାତରୁ ଡେଇଁ ପ୍ରାଣ ହାରିଲେ ବୃଦ୍ଧ