ଭୁବନେଶ୍ବର ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ୪୦୦ ପ୍ୟାକେଟ୍ ବିଦେଶୀ ସିଗାରେଟ୍ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୧୫/୧୦: ପୁଣି ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ  ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ୪୦୦ପ୍ୟାକେଟ ଚୋରା ବିଦେଶୀ ସିଗାରେଟ ଜବତ। ଯାହାର ଅନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ବିଦୋଶୀ ସିଗାରେଟ୍ ଚାଲଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଦୁଇ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି।

ପ୍ରାପ୍ତ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ  ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ଦୁଇ ଜଣ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କଠାରୁ କୁଆଲାଲୁମ୍ପୁରରୁ ଭାୟା  କୋଲକାତା ଦେଇ ଭୁବନେଶ୍ୱରକୁ  ଚୋରାଚାଲାଣ ହେଉଥିଲା ବେଳେ ୧୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବିଦେଶି ସିଗାରେଟ୍ ଜବତ କରିଛି ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗ । ଏହି ଘଟଣାରେ କୋଲକାତାର ଦୁଇ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିମାନ ବନ୍ଦର ସୁନା ସ୍ମଗଲର୍‌ଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱର୍ଗ ପାଲଟିଛି । ସୁନା ପରେ ସିଗାରେଟ୍ ଚୋରା ଚାଲାଣ ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିମାନ ବନ୍ଦର ଏବେ ଗଳା ବାଟ ପାଲଟିଛି । ଏତେ ଦାମୀ ସିଗାରେଟ୍ ରାଜଧାନୀ କିଏ ପଠାଉ ଥିଲା ଏବଂ ଏହା ପ୍ରଥମ କରି ହୋଇଛି ନାଁ ଆଗରୁ ଏମିତି ସିଗାରେଟ୍ ଚାଲଣ ହୋଇଛି ତାହା

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଘରେ ଏକା ଥିବା ସମୟରେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ବେଲଣାରେ ପିଟିପିଟି ସ୍ୱାମୀକୁ ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ତ୍ରୀ – ସ୍ୱାମୀ ମଦ ପିଇ ଅତ୍ୟାଚାର କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ

ମରିବା ପୂର୍ବରୁ ହାତରେ ଲେଖିଦେଇଥିଲେ ହତ୍ୟାକାରୀର ଗାଡି ନମ୍ବର, ଏଭଳି ଧରିଲା ପୋଲିସ

ମଦ କାଉଣ୍ଟର ଖାଲି ଗ୍ରାହକ ବୁଝିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ‘ଇ-ଟୋକନ୍‌’ କେମିତି ହେବ

ଅପରାଧୀକୁ ପାସ୍‌ପୋର୍ଟ ! ହୋଇଛି ମୋଟା ଅଙ୍କର କାରବାର, ତନାଘନା ଆରମ୍ଭ

ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ୫ ଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ସଂକ୍ରମିତ