ଅଟୋକୁ ଘୋଷାଡିନେଲା ଟ୍ରକ୍: ଜଣେ ମହିଳା ମୃତ

କର୍ଣ୍ଣାଟକ ୨/୧୨: ମାଙ୍ଗାଲୁରୁର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି  । ଏଥିରେ ଗୋଟିଏ ଟ୍ରକ୍ ବହୁତ ସ୍ପିଡରେ ଆସି ଏକ ଅଟୋକୁ ଘୋଷାଡି ନେଇଯାଉଛି । ଅଟୋକୁ ଘୋଷାଡି ନେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରକର ସ୍ପିଡ୍ କମୁନି । ତେବେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଅଟୋ ଚାଳକ ଆହତ ହେବା ସହ ଜଣେ ମହିଳା ପାସେଞ୍ଜରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମହିଳା ପାସେଞ୍ଜରକୁ ଅନେକ ବାଟ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଭିଡି ନେଇଛି ଟ୍ରକ୍ । ଏବେ ଏହି ଲୋମହର୍ଷଣକାରୀ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଭିଡିଓ ଅନୁସାରେ ମୃତ ମହିଳା ଜଣକ ଏକ ସରକାରୀ ସ୍କୁଲରେ ଶିକ୍ଷକତା କରନ୍ତି । କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଏକ ଗାଁରେ ପନାମ୍ବୁରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ-୧ ରେ ସାମାଜିକ ବିଜ୍ଞାନ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ନାମ ଶୈଳଜା ରାଓ ଏବଂ ବୟସ ପ୍ରାୟ ୫୫ ବର୍ଷ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଅଟୋ ଚାଳକ ପ୍ରଥମେ ଅଟୋରୁ ଖସି ପଡିଥିଲେ । ପରେ ଶୈଳଜା ଅଟୋରେ ହିଁ ଥିଲେ । ମାଙ୍ଗାଲୁରୁ ଇଷ୍ଟ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ଘଟଣା ୧ ଡିସେମ୍ବର ଦ୍ୱିପ୍ରହର ୧୨.୩୦ ମିନିଟରେ ହୋଇଥିଲା । ଶୈଳଜା ବହୁତ ଗୁରୁତର ହୋଇପଡିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ପ୍ରାୟ ଦେଢ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ତେବେ ଅଟୋ ଚାଳକ ଜଣକ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବିପଦମୁକ୍ତ ବୋଲି ଡାକ୍ତର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


AAP ରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁ : କେଜ୍ରିୱାଲ କହିଲେ…

ଦେଖନ୍ତୁ ଭୟାନକ ଦୃଶ୍ୟ – ପ୍ରକୃତିର ବିଭିଷୀକା , ସମୁଦ୍ରରେ ଭାସିଗଲା ଘର ସହ ବିଶାଳ ଭୂଖଣ୍ଡ

ସାରା ଦେଶରେ ଜୁନରେ ଖୋଲିବ କି ସିନେମା ହଲ୍ ? ପ୍ରକାଶ ଜାଭେଡକର କଲେ ଖୁଲାସା

ତବଲିଗ୍‌ ଜମାତର୍ ସାମିଲ୍‌ ଅଢେଇ ହଜାର ବିଦେଶୀଙ୍କୁ ଭାରତ ମନା- ୧୦ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଲାଗିଲା କଟକଣା

ଭାରତୀ ଏୟାରଟେଲରେ ସେୟାର କିଣିବ ଆମାଜନ୍ !

ଜଣଙ୍କର କରୋନା ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଦିନକୁ ୨୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଦାବି କଲେ ପ୍ରାଇଭେଟ୍‌ ହସ୍‌ପିଟାଲ୍‌- କର୍ଣ୍ଣାଟକ ସରକାରଙ୍କୁ ଦେଲେ ଏହି ରେଟ୍‌ ଚାର୍ଟ