PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହୀରାକୁଦରେ ପର୍ଯ୍ୟଟନର ବିକାଶ ପାଇଁ ୧୩୦ କୋଟି ବ୍ୟୟ ହେବ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର- ପ୍ରେମିକାକୁ ଜୀଅନ୍ତା ଜାଳିଦେବା ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅଗଷ୍ଟ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରୁ +୨ ନାମଲେଖା ପ୍ରକ୍ରିୟା, ଜୁଲାଇ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ବିସ୍ତୃତ ତଥ୍ୟ ଅପଡେଟ୍‌ ପାଇଁ ଜୁନିୟର୍‌ କଲେଜଗୁଡ଼ିକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାରର ଖୋଲିଲା ଆଉ ୪ଟି ଗେଟ୍, ୧୪ଟି ଗେଟ୍ ଦେଇ ଜଳ ନିଷ୍କାସନ ଜାରି
  • ||
  • ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଓ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକଙ୍କୁ ଘରେ ଟିକା ଦେବା ମାମଲା : ରାଜ୍ୟ ସରକାର ନେଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ଓ କୌଣସି ପରିଚୟ ପତ୍ର ନଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରାଜେନ୍ଦ୍ର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ୟୁଜିସି ମାନ୍ୟତା ନମିଳିବା ପ୍ରସଙ୍ଗ, ଭିସିଙ୍କୁ ଭେଟି ଆଲୋଚନା କଲା ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଅଗଷ୍ଟରୁ ଅକ୍ଟୋବର ଭିତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହରୀ : ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ନୀଳଗିରି ନିକଟ ଆମ୍ବଡିହା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ମେଡ଼ିକାଲକୁ ବିଲେଇ କାମୁଡ଼ା ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ୍ ନେବାକୁ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମହିଳା ମୃତ, ମୃତ ମହିଳା ହେଲେ ଖନ୍ତାପଡା ଥାନା ବରୁଣସିଂ ଗ୍ରାମର ଭିକା ଦାସଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତୁଳସୀ
  • ||
  • କଟକ : ଚୌଦ୍ଵାର କଲେଜ ପଛପଟ ସାହିରେ ଲୁଟ୍, ଘରେ କେହି ନଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଲୁଟି ନେଲେ ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ନୁରୁବାଦଡା ଗ୍ରାମରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଧକ୍କାରେ ବାଇକ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟାର ଚାଲିଛି ଅଡିଟ୍, ଶେଷ ହେବାକୁ ଆଉ ୧୦ ରୁ ୧୫ ଦିନ ସମୟ ଲାଗିବ : ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • କେସିଙ୍ଗା : କେସିଙ୍ଗା ପରିଦର୍ଶନ ସହ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ କାମର ସମୀକ୍ଷା କଲେ ପିଡି ଡିଆରଡିଏ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କର୍ଣ୍ଣାଟକର ନୂଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ବାସବରାଜ ବୋମାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଚୋରି ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ଗିରଫ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି କରି ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲା ଚୂନଲଗା ଚାକରାଣୀ, ସାଲିହାସାହିରୁ ଧରିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ରାତି ଅଧରେ ଧାରଣାରତ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ, ମାଡ଼ ମାରି ଗାଳିଗୁଲଜ କଲେ ୫ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୫୭୦୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୦୩ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଅଣାୟତ୍ତ ଡେଙ୍ଗୁ, ଜୀବନ ସହ ଖେଳୁଛି ବିଏମ୍‌ସି, ମାଡ଼ିଚାଲିଛି ଏଡିସ୍‌ ମଶା ବଂଶ
  • ||

ଧାର କରି ୬ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ମୁଦି କିଣିବା ପରେ ପ୍ରେମିକାକୁ କଲା ପ୍ରପୋଜ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୦।୨: ଜାନ୍ ଏଲିଅଟ୍ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଅଜଣା ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ମୁଦି ଧାର ନେଇ ପ୍ରେମିକାକୁ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରପୋଜ୍। ୨୭ବର୍ଷର ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ ଜେନି ପାର୍କରଙ୍କୁ ପାଖାପାଖି ୪୬ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଏହି ମୁଦି କିଣିଥିଲେ। ମୁଦିର ପ୍ରକୃତ ଦାମ୍ ୬ଲକ୍ଷ ୪୫ହଜାର ଟଙ୍କା ବୋଲି ଜେନି କହିଛନ୍ତି।

ଜାନ୍ ଭଡ଼ାଟିଆଠାରୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ନେବା ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିକ୍ବେଷ୍ଟ ପଠାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଜଣେ ଅଜଣା ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଦିନ ଧରି କଥା ହୋଇଥିଲେ। କିଛି ଦିନ ଧରି କଥା ହେବା ପରେ ତାଙ୍କଠାରୁ ମୁଦି ଧାରରେ ନେବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ। ଜାନର କହିବାନୁସାରେ, ସେ ବିନା ମୁଦିରେ ପ୍ରେମିକାକୁ ପ୍ରପୋଜ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ।

ଜାନର ଏକ ବନ୍ଧୁଙ୍କ କହିବାସାରେ, ଜାନର ପ୍ରେମିକାକୁ ହାତ ମୁଦି ବହୁତ ପସନ୍ଦ। କାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେ ବହୁତ ମନଦୁଃଖ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା। ପ୍ରେମିକା ଜଣକ ନିଜ ହାତରେ ଏକ ମୁଦି ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା। ତେଣୁ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଜିଦି ଥିଲା କି, ସେ ହାତରେ ମୁଦି ପିନ୍ଧିବ।

ମୁଦି ଧାର ଦେଇଥିବା ମହିଳା ଜେନି କହିଛନ୍ତି, ଏହି ଆଙ୍ଗଠୁ ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ ଲକି ଥିଲା। ୮ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଏହି ମୁଦିକୁ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ମାତ୍ର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଜଣେ ଅଚିହ୍ନା ପିଲା ତାଙ୍କୁ ମୁଦି ମାଗିଥିବାରୁ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଜେନି ଭାବୁଥିଲେ କି, ଏହି ମୁଦି ଆଉ କାହାର ନୂଆ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ସହାୟତା ହୋଇପାରିବ। ତେଣୁ ସେ କିଛି ନ ଭାବି ଜାନଙ୍କୁ ମୁଦି ବିକ୍ରି କରିଦେଇଥିଲେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର