ଟୋଲ ଫ୍ରି ନମ୍ବରକୁ ୮ ଦିନ ଭିତରେ ୨୪ହଜାର ଥର ଫୋନ୍ କଲ୍, ଗିରଫ ହେଲେ ୭୧ ବର୍ଷର ବୃଦ୍ଧ

ଟୋକିଓ,୩।୧୨: ଜାପାନର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ଟୋଲ ଫ୍ରି ନମ୍ବରକୁ ୨୪ ହଜାର ଥର ଫୋନ୍ କରିବା ମାମଲାରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଏହି ମାମଲା ଗତ କିଛି ସପ୍ତାହର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ, ୭୧ ବର୍ଷର ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ କମ୍ପାନୀ ଚୁକ୍ତିର ଉଲଂଘନ କରିବାର ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି।

ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ,ଆକାତୋଶି ଅକାମୋତେ ନାମକ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ପବ୍ଳିକ ପେ ଫୋନରୁ ଦେଶର ବଡ ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀର କଷ୍ଟମର କେୟାର ୮ ଦିନ ହେବ ୨୪ ହଜାର ଥର ଫୋନ କରାଯାଇଛି। ଏହି ସମୟରେ କଷ୍ଟମର କେୟାର ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ସହିତ ଖୁବ୍ ଖରାପ ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ଜାପାନରେ ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଖୁବ୍ ଅଧିକ, ଯାହାଫଳରେ ସାମାଜିକ୍ ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ବୟସ୍କଙ୍କ କାରଣରୁ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଖୁବ୍ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଏହାଛଡା, ରେଲଓ୍ବେ ଅପରେଟର ମଧ୍ୟ ବୟସ୍କ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥାଏ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ମାରୁତି ଫେରାଇ ନେବ ୬୩ ହଜାର କାର୍, ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି ଏହି ଗାଡି ତେବେ ମାଗଣାରେ ଠିକ୍ କରିଦେବ କମ୍ପାନୀ

ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବାଦୀୟ ଧର୍ମଗୁରୁ ନିତ୍ୟାନନ୍ଦଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ,ବୈଦେଶିକ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ରଦ୍ଦ କଲା ପାସପୋର୍ଟ

କଥାକୁହା ବିଲେଇ କହୁଛି ଇଂଲିଶ୍, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଉନ୍ନାଓ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ବିଜେପି ସାଂସଦ ସାକ୍ଷୀ ମହାରାଜ ହେଲେ ଟ୍ରୋଲ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି ଦେଲେ ଏଭଳି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା