PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ଉପରାଜ୍ୟପାଳ ଅନୀଲ ବୈଜଲ, ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ପଠାଇଲେ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର
  • ||
  • ଜ୍ଞାନବାପୀ ମସଜିଦ ବିବାଦ: ଶିବ ଲିଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ପଡିଲା ମହ‌ଙ୍ଗା, AIMIM ନେତା ଦାନିଶ କ୍ୟୁରେସୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଦେବଗଡ଼ : ମଦ ନିଶାରେ ଭୁଲିଗଲା ରକ୍ତ ସମ୍ପର୍କ, ଜନ୍ମକଲା ପୁଅକୁ କଟୁରୀରେ ହାଣି ହତ୍ୟାକଲା ସଇତାନ ବାପା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାୟକଙ୍କ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍‌କୁ ନେଇ ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ବିଜୟଙ୍କ ମାଆ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବରମୁଣ୍ଡା ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିର ନିକଟରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଜୀବନ ନେଲା ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ ! ପୁରୀ ବଡଦାଣ୍ଡ ନାଳରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଟକ : ପାଣି ଟାଙ୍କି ତଳୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||

୮ କେ.ଜିର ବାହୁବଳୀ ଥାଳି, ୪୦ ମିନିଟରେ ସାରିଲେ ମିଳିବ ୮ ଲକ୍ଷ ପୁରସ୍କାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୮/୦୧ : ହୋଟେଲ୍‌ରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ। ତେବେ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି, ଏଭଳି ଏକ ହୋଟେଲ୍ ଅଛି ଯେଉଁଠାରେ ୪୦ ମିନିଟ୍‌ରେ ଥାଳି ସଫାକରି ଖାଇଲେ ଆପଣ ଜିତିବେ ୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ରାଶି। ତେବେ ଏହା କୌଣସି ସାଧାରଣ ଖାଦ୍ୟ ଥାଳି ନୁହେଁ। ଏହି ଥାଳିର ଓଜନ ହେଉଛି ୮ କେ.ଜି। ଏହି ଥାଳିର ନାମ ହେଉଛି ବାହୁବଳୀ ଥାଳି। ଏହି ଖାଦ୍ୟ ଥାଳିର ନାମ ଯେମିତି ଦେଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସେମିତି।

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର କନ୍ନାଟ୍‌ରେ ଥିବା ଏକ ହୋଟେଲ୍‌ରେ ଏହି ଖାଦ୍ୟ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ୍ ଦିଆଯାଉଛି। ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ୪୦ ମିନିଟ୍‌ରେ ଏହି ୮ କେ.ଜି ବିଶିଷ୍ଟ ବାହୁବଳୀ ଥାଳିକୁ ସଫା କରି ଖାଇଦେବ ସେ ୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ରାଶି ଜିତିବ। ତେବେ ଏହି ଖାଦ୍ୟ ଥାଳିକୁ ଅତି ବେଶୀରେ ୨ ଜଣ ଭାଗ କରି ଖାଇପାରିବେ। ଏହି ଥାଳିରେ ପ୍ରାୟତଃ ଉତ୍ତର ଭାରତୀୟ ଖାଦ୍ୟ ରଖାଯାଇଥାଏ। ଯେପରିକି ପାମ୍ପଡି ଚାଟ୍, ଗୋବି ମାତାର, ଡାଲ୍ ତଡକା, କଡି ପକୋଡା, ଆଲୁ ପାଲକ, ମଲାଇ କୋଫତା, ସୋୟା ଚପ ମସାଲା, କଡାଇ ପନିର୍, ଡାଲ୍ ମଖନୀ, ଆଳୁ ଦମ୍ , ସାଗ, ପନିର୍ ଟିକ୍କା ମସାଲା, ଭେଜ୍ ବିରିୟାନୀ, ଭାତ, ନାନ୍, ପାମ୍ପଡ, ସାଲାଡ୍, ପିଆଜ, ଗୁଲାବ ଜାମୁନ୍, ଜଲଜିରା, ରାଇତା, ଗୁଲାବ ସର୍ବତ ଇତ୍ୟାଦି।

ଖାଦ୍ୟ ବ୍ଲଗର୍ ରଜନୀଶ ଗ୍ୟାନିଅନ୍ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଏହି ଫୁଡ୍ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ୍ ଖେଳିଛନ୍ତି। ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ରଜନୀଶ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ବାହୁବଳୀ ଥାଳିରୁ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇ ୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ରାଶି ଜିତିପାରିଛନ୍ତି। ସେ ଏହି ବାହୁବଳୀ ଥାଳିରୁ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ସମୟରେ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯାହାକି ଏବେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର