ପୁରୀ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ପୁରୀ ୨/୧୨: ପୁରୀରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାରେ ୪ ଗିରଫ । ଲିଫ୍ଟ ବାହାନାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ । ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସାମିଲ ଥିବା ବହିଷ୍କୃତ କନେଷ୍ଟବଳ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସେଠୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।  

ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପୁରୀ କୁମ୍ଭାରପଡା ଥାନାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କାରରେ ନିମାପଡାରୁ ନେଇ ପୁରୀରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଜଣେ ବହିଷ୍କୃତ ପୋଲିସ କନଷ୍ଟେବଳ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସେଠୀ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି । ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପୁଲିସ ପରିଚୟ ଦେଇ ଏକ ସରକାରୀ କ୍ୱାଟର୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିବା ପୀଡିତା ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟେ ସେ ଜଣେ ପୂର୍ବତନ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ ବୋଲି ପୁରୀ ଏସ୍‌ପି ଉମାଶଙ୍କର ଦାଶ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି କନେଷ୍ଟବଳ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସେଠୀ ଙ୍କୁ ପୂର୍ବରୁ ନିଲମ୍ବନ କରାଯାଇଛି ।

ନିମାପଡା ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ବସକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବାବେଳେ ଛାଡିଦେବା ପାଇଁ କହି ଲିଫ୍ଟ ବାହାନାରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କାରରେ ୪ ଜଣ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ପୁରୀରେ ତାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ଯୁବତୀ । ତେବେ ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଆନ୍ଦୋଳନର ପ୍ରଭାବ, ଓଡିଶାରେ ଟ୍ରେନ ଚଳାଚଳ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘରେ ବମ୍ ଥିବା ସୂଚନା, ପୋଲିସକୁ ମେଲ୍ କରି ନାବାଳକ କହିଲା – ୨ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ବ୍ଲାଷ୍ଟ ହେବ

କଂଗ୍ରେସର ଭାରତର ବଞ୍ଚାଅ ରାଲି: ମୋ ନାଁ ରାହୁଲ ସାଭରକର ନୁହେଁ… ମରିଯିବି ପଛେ ସତ କହିବାକୁ କେବେ କ୍ଷମା ମାଗିବିନି

କେଜ୍ରିଓ୍ବାଲଙ୍କୁ ମିଳିଲା ପିକେଙ୍କ ସାଥ୍, ପୂର୍ବରୁ ମୋଦି ଓ ନୀତୀଶଙ୍କୁ ଜିତାଇ ସାରିଛନ୍ତି