ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ : ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲା ୪ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ

ପଞ୍ଜାବ ୧୫।୨ : ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ହେବା ପରେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ। ଏହି ଅଘଟଣରେ ନିଆଁ ଲାଗି ଚାରି ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ପଞ୍ଜାବର ସଙ୍ଗରୁର ଜିଲ୍ଲାର କସବା ଲୋଙ୍ଗେବାଲରେ ହୋଇଛି। ଘଟଣା ପରେ ଉକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳିଯାଇଛି।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନାନୁସାରେ, ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ହେବା ପରେ ଗୋଟିଏ ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନରେ ପିଲାମାନେ ଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ। ଅଚାନକ ଭ୍ୟାନରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା। ପିଲାଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ଆଖପାଖରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଆଉ ପିଲାଙ୍କୁ ଭ୍ୟାନ ଭିତରୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିଥିଲେ। ଦେଖୁ ଦେଖି ନିଆଁ ପୁରା ଭ୍ୟାନରେ ଲାଗିଯାଇଥିଲା।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏହି ଭ୍ୟାନରେ ମୋଟ ୧୨ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଥିଲେ। ମୃତକଙ୍କ ବୟସ ଚାରିରୁ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ବୟସ ହେବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ କିଛି ପିଲା ଆହତ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା। ଖବର ପାଇବା କ୍ଷଣି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଦମକଳ ଗାଡ଼ି ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ସେତେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପିଲାଙ୍କୁ ଭ୍ୟାନ ଭିତରୁ ବାହାର କରାଯାଇସାରିଥିଲା।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଅନ୍ନଦାତା ମେଣ୍ଟାଇଲେ କ୍ଷୁଧା: ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ କୃଷକ ପୋଲିସକୁ ପିଆଇଲେ ପାଣି, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଲୋମଟାଙ୍କୁରା ଦୃଶ୍ୟ : ଷ୍ଟ୍ରେଚରରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଶିଶୁର ମୃତଦେହକୁ ଖାଉଛି କୁକୁର, ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ଏହି ‌ଭିଡ଼ିଓ

କଙ୍ଗନା ମାମଲାରେ ଉଦ୍ଧବ ସରକାରଙ୍କୁ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ କଡ଼ା ସମାଲୋଚନା, ଅଫିସ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ବିଏମସିକୁ ଦେବାକୁ ପଡିବ କ୍ଷତିପୂରଣ…

ହ୍ବାଟସଆପ୍ ମେସେଜରେ ଆସୁଥିବା ଏହି ଲିଙ୍କ୍ ଉପରେ ଭୁଲରେ ବି କରନ୍ତୁନି କ୍ଲିକ୍, ସରକାର ଜାରି କଲେ ଚେତାବନୀ

ଶେଷରେ ହ୍ବାଇଟ ହାଉସ ଛାଡିବାକୁ ରାଜି ହେଲେ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ, ହେଲେ ରଖିଛନ୍ତି ଏମିତି ସର୍ତ୍ତ…

କରୋନା ଟିକା ପ୍ରସ୍ତୁତି ଦେଖିବେ ମୋଦି: ଶନିବାର ଦିନ ହାଇଦ୍ରାବାଦ, ପୁନେ ଓ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଯିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ