PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମ୍ବଲପୁର : ନାକଟିଦେଉଳରେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଚାଷୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • Tokyo Olympics : ଭାରତକୁ ପ୍ରଥମ ପଦକ, ଭାରତ୍ତୋଳନରେ ମୀରାବାଈ ଚାନୁ ଜିତିଲେ ରୌପ୍ୟ ପଦକ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ହୀରାକୁଦ ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜଳଭଣ୍ଡାରକୁ ପ୍ରବେଶ କରୁଛି ୭୭ ହଜାର କ୍ୟୁସେକ ଜଳ, ପୁଣି ଗେଟ୍ ଖୋଲିବା ନେଇ ବାଜିଲା ସାଇରନ୍
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳନ୍ଦୀ ନଦୀର ହଦଗଡ ଡ୍ୟାମରୁ ହୋମିଓପାଥି ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଦୁଇ ଦିନ ତଳୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଘର ଭିତରୁ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଝିଅ ଘର ଲୋକେ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ନାଳରେ ଭାସିଗଲେ ଓରିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ପୁରୁଣାପାଣି ପାଣି ଗାଁର ଗୁରଦେବ ନାୟକ
  • ||
  • ବାନ୍ଦୀପୋରା : ଆତଙ୍କବାଦୀ-ସୁରକ୍ଷାବାହିନୀ ମୁହାଁମୁହିଁ, ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସଫା
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଟକ୍କର: ଭାରତୀୟ ପୁରୁଷ ହକି ଦଳର ଦମଦାର ବିଜୟ, ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡକୁ ୩-୨ରେ ଦେଲା ମାତ୍‌
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କେନାଲରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୫୪୪୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୬୪ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ୨୯ ଦିନ ପରେ ରତ୍ନବେଦିକୁ ଫେରିଲେ ମହାବାହୁ, ଆଜି ମିଳିବ ନୀଳାଚଳ ଅବଢ଼ା
  • ||

ପୁଲିସ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଯାତିତ ପୁଲିସ ପରିବାର: ଡିିଜିପିଙ୍କ ଅଫିସ୍‌ରେ ଉଲଗ୍ନ ପ୍ରତିବାଦ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୭ା୩(ବ୍ୟୁରୋ): ପରିବାରରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦେହରେ ବୋହୁଛି ପୁଲିସିଆ ରକ୍ତ । ଦାଦା ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଆଇପିଏସ୍‌, ଭାଇ କମିଶନରେଟ୍‌ ପୁଲିସ୍‌ରେ ଏସ୍‌ଆଇ । ହେଲେ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ମହିଳା ସଦସ୍ୟ ପୁଲିସ୍‌ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଯାତିତ । କଥାଟା ଅଡୁଆ ହେଲେ ବି ସତ । ପୁଲିସ୍‌ ନ୍ୟାୟ ଦେବାରେ ଫେଲ୍‌ ହେବାରୁ ଜଣେ ଏସ୍‌ଆଇଙ୍କ ଭାଇ ଏଠାରେ ଡିଜିପିଙ୍କ କ୍ୟାମ୍ପ୍‌ ଅଫିସ୍‌ ସମ୍ମୁଖରେ ଉଲଗ୍ନ ହୋଇ ପ୍ରତିବାଦ କରିଛନ୍ତି । ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଏକ ଘରୋଇ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ର ମ୍ୟାନେଜର ସୁଶୀଲ ହାଂସଦା । ବହୁ କଷ୍ଟରେ ପୁଲିସ୍‌ ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇ ସେଥିରୁ ନିବୃତ୍ତ କରିଥିଲା ।
ପୁଲିସ୍‌ ଠାରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, ସୁଶୀଲ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଏକ ଘରୋଇ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ରେ ଚାକିରି କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଭାଇ କମିଶନରେଟ୍‌ ପୁଲିସ୍‌ର ଜଣେ ଏସ୍‌ଆଇ । ଦୁଇ ଭାଇ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ରହୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ମା’ ଫୁଲବାଣୀ ପୁଲିସ୍‌ କଲୋନୀରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେବ ସେଠାରେ କିଛି ପୁଲିସ୍‌ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଛନ୍ତି । ଏମିତି କି ଘରେ ପଶି ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଛନ୍ତି । ଦୁଇ ଭାଇ ଫୁଲବାଣୀ ପୁଲିସକୁ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜଣାଇ ସେଠାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ । ଏସ୍‌ପି, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଭେଟି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ହେଲେ କେହି କିଛି ଶୁଣୁନାହାନ୍ତି । ପୁଲିସ୍‌ ପରିବାର ଲୋକ ବି ପୁଲିସ୍‌ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଯାତିତ ଏକଥା କାହାକୁ କହି ପାରିନଥିଲେ ଦୁଇ ଭାଇ । ତେଣୁ ଫୁଲବାଣୀ ପୁଲିସ୍‌ର ନିର୍ଯାତନା ବଢ଼ି ଚାଲିଛି । ଏକଥା ଜଣାଇବାକୁ ସୁଶୀଲ ଗୁରୁବାର କଟକ ଡିଜିପିଙ୍କ ଅଫିସ୍‌କୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ପାଇ ନଥିଲେ । ଆଜି ସାଢ଼େ ଗୋଟାଏ ବେଳେ ଏକ ସ୍କୁଟିରେ ଆସି ଡିଜିପିଙ୍କ କ୍ୟାମ୍ପ୍‌ ଅଫିସ୍‌ (କମିଶରେଟ୍‌ ପୁଲିସ୍‌ ମୁଖ୍ୟାଳୟ)ରେ ପହଞ୍ଚି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉଲଗ୍ନ ହୋଇ ପଡ଼ିଲେ । ଏହାପରେ ସାଙ୍ଗରେ ଆଣିଥିବା ଏକ ଲିଫ୍‌ଲେଟ୍‌କୁ ଟେକି ଧରିଥିଲେ । ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ବାଟରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକେ କାବା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଧରି ନେଇ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ବିଦା କରିଥିଲା ।