ଘରେ ରହୁଥିଲେ ୪୫ଟି ବିଷାକ୍ତ ସାପ, ଘର ମାଲିକ ଦେଖିବା ପରେ ହେଲା ଏଭଳି ଅବସ୍ଥା…

ଟେକ୍ସସାସ୍,୨୩।୩: ଘରେ କିମ୍ବା ଆଖପାଖରେ ଯଦି ଗୋଟିଏ ବି ସାପ ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ଅନେକ ଲୋକ ଭୟ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଭାବନ୍ତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯେତେବେଳେ ଜାଣିଲେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ନୁହେଁ ବଂର ୪୫ଟି ସାପ ରହିଛନ୍ତି। ସବୁତକ ସାପ ତାଙ୍କ ଘରେ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ରହୁଛନ୍ତି। ଘରେ ଥିବା ଥିବା ଏହି ସାପର ଭିଡିଓ ଏବେ ଜାରି କରାଯାଇଛି, ଯାହାକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୯ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଛନ୍ତି। ଆପଣମାନେ ମଧ୍ୟ ଦେଖନ୍ତୁ କିଭଳି ଭାବରେ ବହୁ ବର୍ଷ ହେବ ଏହି ସାପ ଗୁଡିକ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରେ ଅଛନ୍ତି।

source: https://www.gizmodo.com.au

ଏହି ଘଟଣାଟି ଆମେରିକାର ଟେକ୍ସାସରେ ଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଘରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଦିନେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଜଣଙ୍କର ଘରର କେବୁଲ ତାର ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ସେ କେବୁଲ ଠିକ୍ କରିବାକୁ ଘର ତଳକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ପହଁଞ୍ଚି ସେ ଯାହା ଦେଖିଲେ ସେଥିରେ ତାଙ୍କ ହୋଶ ଉଡିଯାଇଥିଲା।

source: https://www.gizmodo.com.au

ସାପ ଗୁଡିକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ସେ ତୁରନ୍ତ ଟିମ୍ ବିଗ୍ କଣ୍ଟ୍ରି ସ୍ନେକ ରିମୋଭାଲ ଗ୍ରୁପକୁ ଡକାଇଥିଲେ। ଏହି ଗ୍ରୁପ ନିଜର ଫ୍ରେସବୁକ୍ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛି ‘ଘର ମାଲିକଙ୍କ ଘର ତଳେ ଏଭଳି କିଛି ସାପ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆମକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା। ଆମେ ଏହାକୁ ବାହାର କରିବାକୁ ଗଲା ବେଳେ ସେଠାରେ ଆହୁରି ଅନେକ ବଡ ସାପ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।’ ଏହି ଟିମ୍ ସେଠାରୁ ସମସ୍ତ ସାପକୁ ବାହାର କରି ଦୂର ଜଙ୍ଗଲରେ ଏହାକୁ ଛାଡି ଦେଇଥିଲା। ଯେଉଁଠି ଦୂର ଦୂର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଜନବସତି ନାହିଁ। ତେବେ ଟେକ୍ସାସରେ ଏଭଳି ସାପ ମିଳିବା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ୨୦୧୮ ଡିସେମ୍ବରରେ ଗୋଟିଏ ଘରୁ ୩୦ଟି ସାପ ମିଳିଥିଲା।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍

ବିହାରର ସେହି ଦିନକୁ ମନେପକାଅ, ଯେତେବେଳେ ଡ଼ରୁଥିଲେ ମାଆମାନେ : ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ

କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ଆତଙ୍କ ଭିତରେ ଆସିଲା ଭଲ ଖବର —ଅଧ୍ୟୟନରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଲା ଏହି ତଥ୍ୟ

କରୋନା ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ କେବେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ? ସିରମ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ର ସିଇଓ କହିଲେ ….

ଜାଣନ୍ତୁ ଆମ ଦେଶର କେଉଁ ରାଜ୍ୟର ମହିଳା ମଦ୍ୟପାନ ଏବଂ କେଉଁ ରାଜ୍ୟରେ ତମାଖୁ ସେବନରେ ଆଗୁଆ

ସାଂସଦଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପାଇଁ ୨ କୋଟିର ସୁପାରି! ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ନାଁ ଆସିଲା