PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶିଶୁ ଅପହରଣ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ, ବାଇକ ରୁ ଲମ୍ଫ ମାରି ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ କବଳରୁ ମୁକୁଳିଲା ୧୨ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ପୁତ୍ର, ଜଗତସିଂହପୁର ଥାନାରେ ମାମଲା।
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ: ସାଇକୃପା ଆବାସିକ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ୪ଜଣ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ଆରଟିପିସିଆର ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ୨୬୦ ଜଣଙ୍କର ସାମ୍ପଲ ପାଠାଗଲା
  • ||
  • କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା: ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ଧାନମଣ୍ଡି ଅବ୍ୟବସ୍ଥା, ଦୁର୍ନୀତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିବ ବିଜେପି
  • ||
  • ନରସିଂହପୁର: ପିଉସୀ ଘରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ କୂଅରେ ପଡ଼ି ଚାଲିଗଲା ବାଳକ ଜୀବନ
  • ||
  • ନରସିଂହପୁର: ନରସିଂହପୁରରେ ମାତିଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ, ସ୍କାଏ ଲାଇଟ ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ଟଙ୍କା ଆସବାବପତ୍ର
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଆରମ୍ଭ ହେଲା ୨ଦିନିଆ ସାଗର କବଚ ଓଡି -୨୧ ସମରାଭ୍ୟାସ
  • ||
  • ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର : ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇ ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟରେ ହଣାମରା, ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିଲା ଖଣ୍ଡଯୁଦ୍ଧ
  • ||
  • ସୋନପୁର : ସୋନପୁରରେ ଇଷ୍ଟଦେବୀ ସୁରେଶ୍ଵରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗୁନ୍‌ଗୁନ୍‌ଙ୍କ ବିବାହ, ଅଭିସ୍ମିତଙ୍କ ସହ ପଡିବ ହାତଗଣ୍ଠି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସୁଛି ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବାତ୍ୟା ‘ଜୱାଦ୍‌’, ୩ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଥରାଇବ ଶୀତ, ୪ରେ ନିର୍ଧୁମ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ସୁକିନ୍ଦା : ଶତାୟୁ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

ଜନ୍ମଦିନରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ଦେଲେ ଆମିର, ନିଜ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ସମ୍ପର୍କରେ କଲେ ଖୁଲାସା

source:http://hindi.lifeberrys.com

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪/୩: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଆମିର ଖାନଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା ‘ଠଗ୍ସ ଅଫ ହିନ୍ଦୋସ୍ତାନ’ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏତେ ଭଲ ଆୟ କରିପାରିନଥିଲା । ତେବେ ଆମିରଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ସେହି ଗୋଟିଏ ଫ୍ଲପ୍ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଡିମାଣ୍ଡ କମିବନି କାରଣ ବଲିଉଡର ମିଷ୍ଟର ପରଫେକ୍ଟନିଷ୍ଟ ଆମିର ଖାନ୍ ବର୍ଷବର୍ଷ ପରିଶ୍ରମ କରି ନିଜ ଫ୍ଯାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ନେଇ ଆସିଥାନ୍ତି ।

ତେବେ ଆଜି ହେଉଛି ଆମିରଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ । ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଅନେକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଯୋଡିହୋଇଥିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୁଏ । ତେବେ ଆଜି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ସେ ଏକ ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ନେଇ ଆସିବା କଥା ଘୋଷଣା କରିଦେଇଛନ୍ତି । ୧୯୯୪ରେ ଆସିଥିବା ଓକ୍ସାର ୱିନିଂ ଫିଲ୍ମ  ‘ଫରେଷ୍ଟ ଗମ୍ପ’ର ରିମେକରେ ନଜର ଆସିବେ ଆମିର । ଆମିର ଏହା ମଧ୍ଯ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଜଣେ ସରଦାର ବେଶରେ ନଜର ଆସିବେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ୨୦ କିଲୋ ଓଜନ କମାଇବାକୁ ପଡିବ ।

source:myhotposters.com

ଆମିର ଏହା ମଧ୍ଯ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମର ନାଁ ହେବ ‘ଲାଲ୍ ସିଂ ଚଢ୍ଡା’ । ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଡାଇରେକ୍ଟର ଅଦୈତ ଚନ୍ଦନ । ଅଦୈତ ପୂର୍ବରୁ ‘ସିକ୍ରେଟ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର’ ମଧ୍ଯ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିସାରିଛନ୍ତି । ‘ସିକ୍ରେଟ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର’ ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଭଲ ଆୟ କରିଥିଲା । ଏଥିରେ ଆମିର ଏକ ସ୍ପେଶାଲ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଆମିର ପୂର୍ବରୁ ଦଙ୍ଗଲ, ଗଜନୀ, ଧୁମ୍ ୩ ଓ ମଙ୍ଗଲ ପାଣ୍ଡେ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ନିଜ ଲୁକ୍ ଉପରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି ।  ଏହି ଫିଲ୍ମ ଗୁଡିକ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଭଲ ଆୟ କରିଛି । ତେବେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଆଶା କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ଯ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଭଲ ଆୟ କରିବ ଓ ସୁପରହିଟ୍ ହେବ ।