‘ଲାଲ୍ ସିଂହ ଚଡ୍ଡା’ର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଆମିର ଖାନ୍ ପହଞ୍ଚିଲେ ତୁର୍କୀ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୯/୮: ଆମିର ଖାନ୍ ନିଜ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଲାଲ୍ ସିଂହ ଚଡ୍ଡାର ସୁଟିଂ ତୁର୍କୀରେ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଭାରତରେ କରୋନା ଭାଇରସ ମହାମାରୀ ବ୍ୟାପିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହାର ସୁଟିଂ ଏଠାରେ ହେଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ସୁଟିଂ ତୁର୍କୀରେ ହେଉଛି । ଆମିର ଖାନଙ୍କ ଲାଲ୍ ସିଂହ ଚଡ୍ଡା ତୁର୍କୀରେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ରୋକି ଦେଇଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆମିର ଖାନଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଭାରତରେ କରୋନା ଭାଇରସ ମହାମାରୀ ବଢିବା ଯୋଗୁଁ ଆମିର ଖାନ୍ ଭାରତରୁ ସୁଟିଂ ତୁର୍କୀକୁ ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଆମିରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମଧ୍ୟ ନିଜ ଫିଲ୍ମ ବେଲ୍ ବଟମର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ବିଦେଶରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ବାଣୀ କପୁର, ଲାରା ଦତ୍ତା, ହ୍ୟୁମା କ୍ୟୁରେଶୀ, ଜ୍ୟାକି ଭଗନାନୀ ଓ ଦୀପାଶିଖା ଦେଶମୁଖ ମଧ୍ୟ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖନ୍ନା ଓ ଝିଅ ନିତାରା ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହିତ ୟୁକେ ଯାଇଛନ୍ତି । ଲାଲ୍ ସିଂହ ଚଡ୍ଡା ଫିଲ୍ମ ରବର୍ଟ ଜେମୋକିସ୍ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ୧୯୯୪ର ଫିଲ୍ମ ଫରେଷ୍ଟ ଗମ୍ପର ଅଧିକାରୀକ ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍ । କରୋନା ମହାମାରୀ ପୂର୍ବରୁ ଆମିରଙ୍କୁ କୋଲକାତା ଓ ଚଣ୍ଡୀଗଡରେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ମନାଲୀ ରାସ୍ତାରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ହେଲେ ଅର୍ଜୁନ କାପୁର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଢେର ବଡ ମଲାଇକା ଆରୋରା

କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ପିଛା ଛାଡୁନି ବିବାଦ : ୟୁଜର କହିଲେ, ‘ଚୁପ୍‌ଚାପ୍‌‌ କମେଡି କରନ୍ତୁ, ରାଜନୀତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ’

ପୁଣି ରାଜନୀତିରେ ରଖିବେ ପାଦ : କଂଗ୍ରେସରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବା ପରେ ଏବେ ଶିବସେନାରେ ଯୋଗ ଦେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ମିଲା ମାତୋଣ୍ଡକର

ରାସ୍ତାରେ ଏହିଭଳି ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସିଲେ ରାକ୍ଷୀ ସାଓ୍ବନ୍ତ, ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଫଟୋ

‘ଆଦିପୁରୁଷ’ର ସୀତା ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବେ କ୍ରିତି

ସୁଟିଂ ସମୟରେ ରାହୁଲ ରାୟଙ୍କର ବ୍ରେନ୍‌ ଷ୍ଟ୍ରୋକ୍‌ – ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି