PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୩୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: କୋଦଳା ଖଦାଳ ସାହିରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ୬୬୩ ଜଣ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୨୦ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍‌ ରୁମ୍‌ ପଢ଼ା, ଆଜିଠୁ ଖୋଲିବ ହଷ୍ଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: BBI ଓ OOPRE ବାରକୁ ସିଲ୍ କଲା ବିଏମ୍‌ସି, ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସହ ୪ ଜଣ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ସହକାରେ ହେବ ମନୋରମା ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ କଲେ ଘୋଷଣା
  • ||

୫୬ ବର୍ଷୀୟ ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଓ୍ବାର୍କଆଉଟ ସେସନ, ଝିଅ ଆୟରା ଦେଲେ ଏମିତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା…

ମୁମ୍ବାଇ ୩।୮: ଅଭିନେତା ଅମୀର ଖାନ ପ୍ରୋଫେସନଲ ଜିନିଷକୁ ପରଫେକ୍ସନର ସହିତ କରିଥାନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପରଫେକ୍ସନିଷ୍ଟ ନାମ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି। ଫିଲ୍ମକୁ ମହାନ କରିବା ପାଇଁ ଅମୀର ଖାନ କୌଣସି ଛାପ ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି। ଶରୀରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସବୁକିଛି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଏଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ଲାଲ ସିଂ ଚଢ଼ା ପାଇଁ ଅମୀର ମଧ୍ୟ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅମୀରଙ୍କ ଶରୀରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଅମୀରଙ୍କର ଏକ ୱାର୍କଆଉଟ୍ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ଭାରୀ ଡମ୍ବୁଲ ଉଠାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓଟି ଧୁମ୍ ୩ ର ନିର୍ମାଣ ସମୟରୁ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଅମୀର ତାଙ୍କ ବଡ଼ି ଉପରେ ବହୁତ କାମ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଅମୀରଙ୍କ ଏହି ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହା ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆୟରା ଖାନଙ୍କ ଆଖିରୁ ମଧ୍ୟ ବଞ୍ଚି ନାହିଁ। ଆୟରା ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓ ପୋଜନିକ୍ ଟ୍ରେନିଂ ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ସହିତ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏହି ଆକାଉଣ୍ଟର ଡେସ୍କ୍ରପ୍ସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି- ଧୁମ୍‌ ୩ ଏବଂ ପିକେ ପାଇଁ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ପର୍ସନଲ ଟ୍ରେନର। ଆୟରା ଏହାର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀରେ ଏହାର ସ୍କ୍ରିନ ସଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେମାନେ ଲେଖିଛନ୍ତି- What is that exercise ?