ପିଆଜ ଦର ବୃଦ୍ଧିକୁ ନେଇ ଆପ୍ ସାଂସଦଙ୍କ ଅଭିନବ ପ୍ରତିବାଦ, ସଂସଦ ବାହାରେ ପିଆଜ ମାଳ ପିନ୍ଧି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୦୩| ୧୨:   ଦେଶରେ ହୁହୁ ହୋଇ ବଢି ଚାଲିଥିବା ପିଆଜ ଦର ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ମେରୁଦଣ୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଛି। ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରୁଛନ୍ତି। ଆଜି ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର ସାଂସଦ ସଂଜୟ ସିଂ ଓ ସୁଶିଲ ଗୁପ୍ତା ସଂସଦ ପରିସରରେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସେମାନେ ବେକରେ ପିଆଜ ମାଳ ପକାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଦିଲ୍ଲୀରେ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ ସରକାର ଓ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପିଆଜ ଦାମକୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟରରେ ଶିତଳ ଯୁଦ୍ଧ ଜାରି ରହିଛି। ଲଗାତାର ଭାବେ ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର ନେତା ଓ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ରାମବିଳାସ ପାଶ୍ୱାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତୁତୁମେଁମେଁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।

ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ନେତାଙ୍କ ତରଫରୁ ପିଆଜରେ ଦୁର୍ନୀତି ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି। ଆପ୍ ସାଂସଦ ସଂଜୟ ସିଂ କହିଛନ୍ତି, କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପାଶ୍ୱାନ ୩୨ ହଜାର ଟନ୍ ପିଆଜ ପଚିଯାଇଥିବା କହିଥିଲେ। ଯଦି ପିଆଜ ପଚିଯାଉଥିଲା ତେବେ ଜନତାଙ୍କୁ କଣ ପାଇଁ ଦିଆଗଲା ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି। ଏପରିକି ଏଥିରେ ସେ ଦୁର୍ନୀତିର ଗନ୍ଧ ବାରି ପାରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିବା ସହ ସଂସଦ ବାହାରେ ପିଆଜ ମାଳ ଧାରଣ କରି ବିକ୍ଷୋଭ କରିଛନ୍ତି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟମାନଙ୍କୁ ଫାଇନାଲ୍‌ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଦେଲେ ଅନୁମତି

ସ୍ତ୍ରୀ ରାଜନୀତିରେ , ପୁଅ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ପଢୁଛନ୍ତି MBBS: ୮ଜଣ ପୁଲିସଙ୍କୁ ମାରି ବାପା ଫେରାର୍

କରୋନା ପଜିଟିଭ ଜଣାପଡିବା ପରେ ହସ୍ପିଟାଲର ଚତୁର୍ଥ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ସାମ୍ବାଦିକ

Mylan ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ କଲା କୋଭିଡ୍-୧୯ର ଔଷଧ, ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ ରହିଛି ଏହାର ଦାମ୍

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ନିବେଦନ, ଟୁଇଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କଲା #PMModiCBIForSSR

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ମାମଲା : ବାନ୍ଦ୍ରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନ୍‌ସାଲୀ, ଚାଲିଛି ପଚରାଉଚରା