ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ବେଳେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଶକ୍ତ ଚାପୁଡା ଦେଲେ ଖୁସ୍ବୁ, ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୧।୪: ଅଭିନୟରୁ ରାଜନୀତିକୁ ଆସିଥିବା ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଖୁସ୍‌ବୁ ସୁନ୍ଦରଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ କଂଗ୍ରେସର ନେତ୍ରୀ ଖୁସବୁ ଜେଡିଏସ୍ ମେଣ୍ଟର ପ୍ରାର୍ଥୀ ରିଜବାନ ଅରଶଦଙ୍କ ପାଇଁ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରଚାର କରୁଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଖୁସବୁ ସେହି ଯୁବକଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ ଏକ ଶକ୍ତ ଚାପୁଡା।  ଏବେ ଖୁସ୍ବୁଙ୍କ ଏହି ଚାପୁଡା ଦିଆ ଭିଡିଓ   ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ରାଲି ପରେ ଖୁସ୍ବୁ, ରିଜଓ୍ବାନ ଓ ଶାନ୍ତିନଗର ବିଧାୟକଙ୍କ ସହ ନିଜ କାରକୁ ଯିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲା।  କିନ୍ତୁ ଖୁସ୍ବୁ ହଠାତ୍‌ ସେ ବୁଲିପଡ଼ି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଏକ ଶକ୍ତ ଚାପୁଡା ଦେଇଥିଲେ। ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଏହି ମାମଲାରେ ପରେ ପୋଲିସ ସ୍ଥିତିକୁ ସମ୍ଭାଳିବା ସହ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ରାଲିରୁ ବାହାର କରିଦେଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ବାବଦରେ ଖୁସ୍‌ବୁ କହିଛନ୍ତି, ସେ ମୋ ଦେହକୁ ଖରାପ ଢଙ୍ଗରେ  ଛୁଇଁବାର ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା। ଏପରି ସେ ଦୁଇଥର କରିବା ପରେ ମୁଁ ବୁଲିପଡ଼ି ତାକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲି। ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ ପ୍ରାୟ ୨୦୦ରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମରେ ଖୁସ୍ବୁ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି। କଳାକାର ଜୀବନରେ ପରେ ଏବେ ରାଜନୀତିରେ ପାଦ ଥାପିଛନ୍ତି।   

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କରୋନା ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା ପାଇଁ ୪ରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି

ନାକ ମାଧ୍ୟମରେ ମସ୍ତିଷ୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ – ଅଧ୍ୟୟନ

ଆଜି ବିଶ୍ୱ ଏଡ୍‌ସ ନିରାକରଣ ଦିବସ: ଅସୁରକ୍ଷିତ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କରୁ ୮୮% ସଂକ୍ରମିତ, ରାଜ୍ୟରେ ୫୨ ହଜାର ଆକ୍ରାନ୍ତ

ଲଜ୍ଜା ! ବୋହୂର ସର୍ବସ୍ୱ ସାରିଲା ଶ୍ୱଶୂରଙ୍କର ପାପ ନଜର- ପୁଅକୁ ଗୁଳି କରି ଫେରାର

ବାବା ରାମଦେବଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଏହି ଦାୟିତ୍ୱ – କେତେ ଟଙ୍କା ଦରମା ନେବେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଭାରତ ପାଙ୍ଗୋଙ୍ଗ୍‌ ଲେକ୍‌ ଏବଂ ଲଦାଖ ସୀମାରେ ମୁତୟନ କରିଛି ‘ଅଦୃଶ୍ୟ କମାଣ୍ଡୋ’ -ଜାଣନ୍ତୁ ଏମାନେ କିଏ ଏବଂ ନେଇଛନ୍ତି କେଉଁ ତାଲିମ