PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜ୍ଞାନବ୍ୟାପୀ ମସଜିଦ୍‌ ବିବାଦ। ୩୦ରେ ଦୁଇ ପକ୍ଷଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ସର୍ଭେ ଭିଡିଓ। ଜ୍ଞାନବ୍ୟାପୀ ସର୍ଭେ ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ। ଆସନ୍ତା ୩୦ରୋ ଦୁଇ ପକ୍ଷଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ଭିଡିଓ।
  • ||
  • କଟକ : ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷାଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ କଡ଼ା ତାଗିଦ୍, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପରସ୍ପରକୁ ଆକ୍ଷେପ ନ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସୋର: ରାସ୍ତାରେ ହଟହଟା ହେଲେ ଖଇରା ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବିଭାଗ ଏସଡିଓ, ଅସ୍ଥାୟୀ ମିଟର ରିଡର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବହିଷ୍କାର ଆଶଙ୍କାରେ ଆକ୍ରୋଶର ଶିକାର…
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଟିଚିଂ ହସ୍ପିଟାଲ ଭାବେ ଘୋଷଣା ହେଲା କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ, ଆଗାମୀ ୫୦ ବର୍ଷକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ମାଷ୍ଟର ପ୍ଲାନ୍, ୨୮୫ କୋଟି ଅନୁମୋଦନ…
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ଡିଲର୍ସ ଆସୋସିଏସନର ପକ୍ଷରୁ ଦୁଇ ଦିନିଆ ଧର୍ମଘଟ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ରୁ ସକାଳ ୬ ବନ୍ଦ ରହିବ ସମସ୍ତ ପେଟ୍ରୋଲ ଟାଙ୍କି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୦୯ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘କୋକୋ’ ଆପ୍‌ରେ ଋଣ ଠକେଇ ମାମଲା : ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଧରାପଡି଼ଲା ମୁଖ୍ୟ କାର୍ପଟଦାର ରାମ, ୧୦୫୮ ଭର୍ଚୁଆଲ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଫ୍ରିଜ୍
  • ||
  • ଚିଲିକା : ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗାର ଭାଙ୍ଗିଲା ମେସିନ୍ ସ୍ଲାବ, ଚିଲିକା ମଝିରେ ଅଟକିଲେ ୪୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • କଟକ: ଅନୁଭବ-ବର୍ଷା ବିବାହ ବିବାଦ: “ବର୍ଷା ନିଜେ ଚଲାଉଛନ୍ତି ଫ୍ୟାନ୍‌ କ୍ଲବ୍‌ ପେଜ୍‌’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆସିବ ସ୍ୱଚ୍ଛତା, ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳିବ ସୁବିଧା: ଆଜିଠୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ହୋଲ୍ଡିଂ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଆଦାୟ କରିବ ବିଏମ୍‌ସି
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଓସିଏଲ୍‌ ଆଇରନ କାରଖାନାରୁ ଲୁହା ଚୋରି କରୁଥିଲା ଚୋର, ଛାତରୁ ପଡି ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଯନ୍ତ୍ରଣାରୁ ମିିଳିବ ମୁକ୍ତି: ଜୟଦେବ ବିହାରରୁ ନନ୍ଦନକାନନ ମଧ୍ୟରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ସବୁଠାରୁ ଦୀର୍ଘତମ ଫ୍ଲାଏଓଭର
  • ||

ନିଜର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମରେ ଫେମସ ହୋଇଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଏବେ ହେଲେ ଗୁଗଲ ଇଣ୍ଡିଆର ହେଡ୍

source:zeenews.india.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୪/୪: ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୟୁରୀ କାଙ୍ଗୋଙ୍କୁ ତ ଆପଣ ମନେ ରଖିଥିବେ । ମୟୁରୀ ୧୯୯୬ରେ ଆସିଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ପାପା କହତେ ହେଁ’ ରେ ଅଭିନୟ କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଘର କରିଦେଇଥିଲେ । ଏବେ ସେ ଗୁଗଲ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଏଜେନ୍ସି ପାର୍ଟନରସିପର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ହେଡ୍ ପଦ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । କାଙ୍ଗୋ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗୁଗଲର ଏକ ପାର୍ଟ ହେବାରେ ଏବଂ ଡିଏଏମ୍ ତଥା ପବ୍ଲିସିସ ସହିତ ଭାଗୀଦାରି ପାଇଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ କାଙ୍ଗୋ ଏକ ପ୍ରଦର୍ଶନ ମାର୍କେଟିଂ ଏଜେନ୍ସି ପରଫାମିର୍କସର ପ୍ରବନ୍ଧ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଥିଲେ । ସେ ଡିଜିଟାସରେ ମିଡିଆର ସହାୟକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ ଜେନିଥରେ ମୁଖ୍ଯ ଜିଡିଟାଲ ଅଫିସର ରୂପେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । ସେ ୧୯୯୫ରେ ବାବରୀ ମସଜିଦ୍ ମାମଲା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ନସିମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ପରିଚୟ ମିଳିଥିଲା ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ପାପା କହତେ ହେଁ’ ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଜୁଗଲ ହସଂରାଜ ମଧ୍ଯ ଥିଲେ ।

ଛୋଟ ପରଦାରେ ମଧ୍ଯ କାମ କରିଛନ୍ତି ମୟୁରୀ । ସେ ‘ବେତାବୀ’, ‘ହୋଗୀ ପ୍ଯାର କୀ ଜିତ୍’ ଓ ‘ବାଦଲ’ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି । ସେ ଛୋଟ ପରଦାରେ ‘କହିଁ କିସି ରୋଜ’, ‘କିଟି ପାର୍ଟି’, ‘କୁସୁମ’ ଓ ‘କ୍ୟା ହାଦସା କ୍ୟା ହକିକତ୍’ ଭଳି ଶୋରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।