PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୩୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: କୋଦଳା ଖଦାଳ ସାହିରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ୬୬୩ ଜଣ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୨୦ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍‌ ରୁମ୍‌ ପଢ଼ା, ଆଜିଠୁ ଖୋଲିବ ହଷ୍ଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: BBI ଓ OOPRE ବାରକୁ ସିଲ୍ କଲା ବିଏମ୍‌ସି, ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସହ ୪ ଜଣ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ସହକାରେ ହେବ ମନୋରମା ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ କଲେ ଘୋଷଣା
  • ||

ବିବାହର ୧୭ ଦିନ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପ୍ରେମିକ ହାତରେ ଟେକିଦେଲେ ସ୍ବାମୀ, ସାଥିରେ ଦେଲେ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ପେପର…

ରାଞ୍ଚି: ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସାତ ଜନ୍ମର ବୋଲି କୁହାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପର୍କର ଏପରି ଅଦ୍ଭୁତ କୌଶଳ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ପଢିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଏହି ମାମଲା ଝାଡଖଣ୍ଡର ଅଟେ, ଯେଉଁଠାରେ ବିବାହର ୧୭ ଦିନ ପରେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ହାତରେ ଟେକି ଦେଇଥିଲେ । ଏବଂ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଏକ ଚୁକ୍ତିନାମା କାଗଜପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ ।

ରାଞ୍ଚିର ହରମୁ ରୋଡରେ ଅବସ୍ଥିତ ନ୍ୟୁ ଆନନ୍ଦ ନଗରର ଜଣେ ଯୁବତୀ ଜୁଲାଇ ୩ ରେ ରାଟୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଚିପ୍ରା ଗ୍ରାମରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଶାଶୁଘର ଘରକୁ ଯିବା ପରେ ଝିଅଟି ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ଶାଶୁଘର ଲୋକ ଟିକେ ସନ୍ଦେହ କଲେ, ସେମାନେ ଝିଅର ଫୋନ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ପ୍ରେମିକ ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ସେ ନିରନ୍ତର କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ବିବାହର ୧୭ ଦିନ ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ଏହା ଜାଣିଲେ, ସତେ ଯେପରି ତାଙ୍କ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସିଗଲା ।

ଏହା ପରେ ଉଭୟ ପରିବାର ଏକାଠି ବସି ଝିଅକୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବୁଝିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଝିଅଟି ଶାଶୁ ଘର ଛାଡି ପ୍ରେମିକ ପାଖକୁ ଦୌଡିଗଲା । ଏହା ପରେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପ୍ରବର୍ତ୍ତାଇ ଜୁଲାଇ ୧୯ ରେ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ । ଯଦିଓ ସେ ତଥାପି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଏକ ଚୁକ୍ତିନାମା ହେଲା ଏବଂ ଝିଅକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ରହିବାକୁ ପଠାଗଲା । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରାୟ ଦେଢ ବର୍ଷ ଧରି ଚାଲିଥିଲା ।