‘ନୋଟବୁକ୍’ ପାଇଁ ଗୀତ ଗାଇବେ ସଲମାନ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୯।୨:ନିକଟରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେ ପୁଲଓ୍ବାମ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା ପରେ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ୍ ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ’ନୋଟବୁକ୍’ରୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକ ଆତିଫ୍ ଅସଲମଙ୍କୁ ବାହାର କରିଦେଇଥିଲେ। କାରଣ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା ହେଉଛନ୍ତି ନିଜେ ସଲମାନ ଖାନ୍।  ଏବେ ଜଣାପଡିଛି ଆତିଫଙ୍କୁ ବାହାର କରିବା ପରେ ଭାଇଜାନ୍  ନିଜେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଗୀତ ଗାଇବେ। ନିଜର ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସର ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସଲମାନ ଜହିର ଇକବାଲ ଓ ନୂତନଙ୍କ ନାତୁଣୀ ପ୍ରନୂତନଙ୍କୁ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ବହୁ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଗୀତ ଗାଇ ସାରିଛନ୍ତି। ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ସଲମାନ ନିଜର ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସର ଫିଲ୍ମରୁ ଆତିଫ୍ ଅସଲମଙ୍କ ଗୀତ ହଟାଇବା କଥା କହିଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଟି-ସିରିଜ୍ ମଧ୍ୟ ଆତିଫଙ୍କ ଗୀତ ୟୁଟ୍ୟୁବରୁ ଅନଲିଷ୍ଟ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ପୁଲଓ୍ବାମା ଆକ୍ରମଣ ପରେ ପାକିସ୍ତାନ କଳାକାରଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ରୋଷର ପାତ୍ର ହେବାକୁ ପଡିଛି। ପାକିସ୍ତାନର କଳାକାରକୁ ବ୍ୟାନ କରାଯାଉଛି।  

source: https://www.livehindustan.com

ପୁଲଓ୍ବାମା ଆକ୍ରମଣରେ ଶହୀଦ ହୋଇଥିବା ଯବାନଙ୍କ ପାଇଁ ସଲମାନ ଖୁବ୍ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସଲମାନ ଖାନ୍ ଏହି ଆକ୍ରମଣକୁ ନିନ୍ଦା କରି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ଦେଶ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ନିଜର ଜୀବନ ଦେଉଥିବା ସିଆରପିଏଫ୍ ଯବାନଙ୍କ ପ୍ରାଣବଳୀ ଖବରକୁ ନେଇ ମୋ ହୃଦୟ କାନ୍ଦି ଉଠୁଛି।  ସେ ଆମର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଜର ଜୀବନର ବଳିଦାନ ଦେଇଛନ୍ତି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ସଲମାନ ନିଜର ଏନଜିଓ ବିଙ୍ଗ ହ୍ୟୁମାନ ଫାଉଣ୍ଡେସନ୍ ପକ୍ଷରୁ ଶହୀଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


NCBର ଖୁଲାସା –ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ହିଁ …

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ରହସ୍ୟ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଉନ୍ମୋଚିତ-ସିବିଆଇକୁ ରିପୋର୍ଟ ଦେଲା ଏମ୍ସ ଟିମ୍‌

ଆଉ ଜଣେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ

ମୃତ୍ୟୁ ଉପରୁ ଉଠିଲା ପରଦା ! ଭିସେରା ରିପୋର୍ଟ ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ବିଷ ଦିଆଯାଇଥିଲା କି ନାହିଁ

ବିବାଦରେ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇସ୍‌, ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି ଭିଡ଼ିଓ

NCB ଦୀପିକାଙ୍କ ସାମନାରେ ଗୋଟେ ମୋଟା ଓ ଗୋଟେ ପତଳା ସିଗାରେଟ୍ ରଖିଥିଲା…ଏହାର କାରଣ କଣ ଜାଣନ୍ତୁ –