‘ହାଉସଫୁଲ୍ ୪’ର ‘ବାଲା’ ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ

ମୁମ୍ବାଇ ୮/୧୦: ବଲିଉଡର ଖିଲାଡୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କିଛି ଦିନ ହେବ ନିଜ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ହାଉସଫୁଲ୍ ୪’ର ପ୍ରମୋଶନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଗୀତ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଏହାର ଟାଇଟଲ୍ ହେଉଛି ‘ବାଲା ବାଲା ବାଲା…’ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଗୀତର ଫାଇଦା ଉଠାଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ‘ଡ୍ରିମଗର୍ଲ’ ଆୟୁଷ୍ମାନ୍ ଖୁରାନା ।

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ଯ ହୋଇଗଲେ ନା ?  ଏହି ଗୀତ ରିଲିଜ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଜାଣିନଥିଲେ ଯେ ଆଗକୁ ଏହି ଟାଇଟଲରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ଏକ ଫିଲ୍ମ ନେଇଆସୁଛନ୍ତି । ଅର୍ଥାତ୍ ସେ ଅଜାଣତରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନମଧ୍ୟ କରିଦେଲେ । ଏବେ ଏହି ଗୀତରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଆୟୁଷ୍ମାନ କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ବାଲାକୁ ଡାକିଲ ଆଉ ବାଲା ଆସିଗଲା’ । ଏହା ସହି ସେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇବା ସହ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମଧ୍ଯ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆସିବେ ।

କହିରଖୁଛୁ ହାଉସଫୁଲ୍ ୪ରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ, ବବି ଦେୱଲ, ପୂଜା ହେଗଡେ, କିର୍ତ୍ତି ଖରବନ୍ଦା ଓ କୀର୍ତ୍ତି ସାନନ୍ ମଧ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମଟି ୨୬ ଅକ୍ଟୋବରରେ ନଜର ଆସିବ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


‘ଶାଓମି’ର ଏହି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଜ୍ୟାକେଟର ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ, ମାଇନସ୍ ୧୨୦ ଡିଗ୍ରୀ ଥଣ୍ଡାରେ ମଧ୍ୟ ରଖିବ ଗରମ, ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ଏହାର ଦାମ୍ ଓ ଅନ୍ୟ ସୁବିଧା

ରିଲିଜ ହେଲା ‘ସାଟେଲାଇଟ୍ ଶଙ୍କର’ର ଦମଦାର୍ ଟ୍ରେଲର

ଷ୍ଟେଜ୍ ଉପରେ ନେହା କକ୍କଡଙ୍କୁ ଅଚାନକ କିସ୍ କରିଦେଲେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ! ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ରାଜକୁମାର କିଣିଲେ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ହାର୍ଲେ ଡେଭିଡସନ୍, ବାଇକରେ ରହିଛି ଏମିତି ଫିଚର୍ସ