PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୨ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଶୀତଳ ଷଷ୍ଠୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୩ ତାରିଖରୁ ୭୨ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଅଲ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ସନ୍ତରଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ୨୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨୫୮ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେବେ ସାମିଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆହୁରି କଲବଲ କରିବ ଅସହ୍ୟ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି , ଜୁନ୍‌ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ: ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଖିବୁଜିଲା ଆଫ୍ରିକୀୟ ସିଂହ, ୧୬କୁ ହ୍ରାସ ପାଇଲା ସିଂହଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

୩୬ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଜ୍ୟାକେଟ୍ ପରେ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଡାଏନା ପାଇଁ ନୂଆ ଘର କିଣିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା, ଦାମ୍ ଶୁଣିଲେ ଉଡିଯିବ ହୋସ୍

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୧: ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ପ୍ରାୟ ନିଜ ପୋଷା କୁକୁର ଡାଏନା ସହିତ ଦେଖାଯାନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ପ୍ରିୟ ଡାଏନା ସହିତ ସବୁବେଳେ ପଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତା ପାଇଁ ଜ୍ୟାକେଟ୍ କିଣିଥିଲେ ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ଥିଲା ୩୬ ହଜାର । ଏବେ ସେ ନିଜ ଡାଏନା ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ଘର ମଧ୍ୟ କିଣିଛନ୍ତି ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ଫେବରାଇଟ୍ ଡାଏନାକୁ ଅତି ଆଦରରେ ପାଳନ୍ତି । ତାକୁ ଶୀତରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତା ପାଇଁ ଏକ ଜ୍ୟାକେଟ୍ କିଣିଥିଲେ । ଏବଂ ଏବେ ତା ପାଇଁ ନୂଆ ଘର କିଣି ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା । ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ଡାଏନା ପାଇଁ ଏକ ଘର କିଣିଛନ୍ତି ଏବଂ ତା ସହିତ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ନୂଆ ଘର ପାଇଲା ପରେ ମିମି ଡାଏନା ଆଉ ତାକୁ ଛାଡିବାକୁ ଇଛା କରୁନି ।


ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ଦେଶୀ ଗର୍ଲ ବିଦେଶୀ ବୋହୂ ହେବା ପରେ ପ୍ରଥମ ନୂଆ ବର୍ଷ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ୱିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଯାଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲସ୍ ଫେରିଆସିଛନ୍ତି । ଏବେ ସେ ନିଜ ପ୍ରଥମ ଓରିଜନ୍ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ସିରିଜ ପାଇଁ କାମ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ନିଜ ଡାଏନା ସହିତ ବିତାଉଛନ୍ତି ।