୩୬ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଜ୍ୟାକେଟ୍ ପରେ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଡାଏନା ପାଇଁ ନୂଆ ଘର କିଣିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା, ଦାମ୍ ଶୁଣିଲେ ଉଡିଯିବ ହୋସ୍

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୧: ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ପ୍ରାୟ ନିଜ ପୋଷା କୁକୁର ଡାଏନା ସହିତ ଦେଖାଯାନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ପ୍ରିୟ ଡାଏନା ସହିତ ସବୁବେଳେ ପଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତା ପାଇଁ ଜ୍ୟାକେଟ୍ କିଣିଥିଲେ ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ଥିଲା ୩୬ ହଜାର । ଏବେ ସେ ନିଜ ଡାଏନା ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ଘର ମଧ୍ୟ କିଣିଛନ୍ତି ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ଫେବରାଇଟ୍ ଡାଏନାକୁ ଅତି ଆଦରରେ ପାଳନ୍ତି । ତାକୁ ଶୀତରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତା ପାଇଁ ଏକ ଜ୍ୟାକେଟ୍ କିଣିଥିଲେ । ଏବଂ ଏବେ ତା ପାଇଁ ନୂଆ ଘର କିଣି ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା । ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ଡାଏନା ପାଇଁ ଏକ ଘର କିଣିଛନ୍ତି ଏବଂ ତା ସହିତ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ନୂଆ ଘର ପାଇଲା ପରେ ମିମି ଡାଏନା ଆଉ ତାକୁ ଛାଡିବାକୁ ଇଛା କରୁନି ।


ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ଦେଶୀ ଗର୍ଲ ବିଦେଶୀ ବୋହୂ ହେବା ପରେ ପ୍ରଥମ ନୂଆ ବର୍ଷ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ୱିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଯାଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲସ୍ ଫେରିଆସିଛନ୍ତି । ଏବେ ସେ ନିଜ ପ୍ରଥମ ଓରିଜନ୍ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ସିରିଜ ପାଇଁ କାମ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ନିଜ ଡାଏନା ସହିତ ବିତାଉଛନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଡ୍ରଗ୍ସ କେସ୍‌ : ଏନ୍‌ସିବି ଦୀପିକା, ଶ୍ରଦ୍ଧା, ସାରାଙ୍କୁ ଦେଲେ କ୍ଲିନ୍‌ ଚିଟ୍ ? ଜାଣନ୍ତୁ ସତ କଣ

ଭାରତର ପ୍ରଥମ ସୁପରହିରୋ ‘ଶକ୍ତିମାନ’ ଉପରେ ତିଆରି ହେବ ଫିଲ୍ମ, ୩ଟି ପାର୍ଟରେ ହୋଇପାରେ ରିଲିଜ୍

ଜୁହିଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ନାପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ପିଲା

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସମୟ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଲା AIIMS, କହିଲା ଏଭଳି କଥା

କ୍ରିକେଟ ପରେ ଏବେ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ ଆସିବେ ଧୋନି, ସାଥ୍ ଦେବେ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ

ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ – ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ