PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବ୍ରଜରାଜନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପରେ ଓଡ଼ିଶା ପିସିସି ସଭାପତି ଘୋଷଣା: ଏ. ଚେଲ୍ଲାକୁମାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ଇଣ୍ଡିଆନ ଗ୍ରାଁପ୍ରି-୩: ଅମିୟ ଓ ଶ୍ରାବଣୀ ଦୌଡ଼ିବେ, ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସାମିଲ ହେବେନି ଦୂତି
  • ||
  • କଟକ : ଆଜିଠୁ ମାଟ୍ରିକ ଖାତା ଦେଖା, ରାଜ୍ୟର ୫୮ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||

ଭାରତର ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ପରେ ଜୋଶରେ ବଲିଉଡ, ଜଣାଇଲେ ଶୁଭକାମନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୬।୨: ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଇ ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନରେ ପଶି ଆତଙ୍କବାଦୀ କ୍ୟାମ୍ପ ଏବଂ ଲଞ୍ଚପ୍ୟାଡକୁ ଧ୍ବଂସ କରିଛି। ୧୨ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନା ଶହୀଦଙ୍କୁ ଏଭଳି ଭାବରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେଇଛି। ସାରା ଦେଶର ଳୋକେ ସରକାରଙ୍କ ଏହି ପଦକ୍ଷେପକୁ ଯୋରଦାର ଭାବରେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାରେ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଯୋରଦାର ଢଙ୍ଗରେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ପରେଶ ରାଓ୍ବଲ, ଅଜୟ ଦେବଗନ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ଅନୁପମ ଖେର, ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଭଳି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫିଲ୍ମଷ୍ଟାରମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେନାର ପରାକ୍ରମ ଓ ସରକାରଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଯୋରଦାର ଭାବରେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

ପରେଶ ରାଓ୍ବଲ ଟ୍ବିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଶୁଭ ସକାଳ, ଧନ୍ୟବାଦ ନରେନ୍ଦ ମୋଦି ସାର ଏବଂ ଆମ ଦେଶର ବୀର ସୈନିକଙ୍କୁ। ଜୟ ହୋ। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ଯୋଦ୍ଧା ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ବଂସ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଏବେ ପଶିକି ମାର। କାହାକୁ ଛାଡନାହିଁ। ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ‘ନମସ୍କାର କରୁଛି’। ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର କ’ଣ ମନ୍ତବ୍ୟ ସବୁ ରଖିଛନ୍ତି।  

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର