PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି ସନ୍‌ସାଇନ୍‌ ସ୍କୁଲ୍‌ ସଭାପତି ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ ଗିରଫ , ମମିତା ମର୍ଡର ମିଷ୍ଟ୍ରିର ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍‌ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୁଖ୍ୟଅଭିଯୁକ୍ତ ଚମ୍ପଟ ପରେ ଜବତ କାରର ବଢ଼ିଲା ସୁରକ୍ଷା, ଗୋବିନ୍ଦଙ୍କ ପରେ କାରକୁ ଉଠାଇଥିଲା ପୁଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଫେରାର୍ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ବଢିଲା ପୁରସ୍କାର ରାଶି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୧ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ରାଶି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୋଷ୍ଟ ଓ୍ବାଣ୍ଟେଡ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ, ଧରାଇ ଦେଲେ ଦିଆଯିବ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ପୁରଷ୍କାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗୋପାଳପୁର ଛକ ନିକଟରେ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ ଓ ଦୁଇ ଜଣ ଆହତ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମହାଲିଙ୍ଗ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମରୁ ପୋତା ଯାଇଥିବା ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଡିଏନଏ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ।
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ଚାଟ୍ ମାଗିବାକୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର, ଦମ୍ପତ୍ତି ଆହତ
  • ||
  • ଟିକିଟି: ସିଦ୍ଧ ବାରାହୀ ପୀଠରୁ ଚୋରି, ଦେବୀଙ୍କ ପିତଳ ମୁକୁଟ (ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ କିଲୋ) ସହ ୨୦ ତୋଳାରୁ ଅଧିକ ରୁପା ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୨୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ବନ୍ଦ କୋଠରୀରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ନିଶ୍ଚିତପୁରରେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ଜଳେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ବଜାରସ୍ଥିତ ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ଉପରେ ଚଢାଉ, ୨ କୋଟିରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||

ଫଟୋ ଉଠାଇବା ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ ଠାରୁ ଚାପୁଡା ଖାଇଲେ ପ୍ରଭାସ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ବାଇ,୫।୩: ‘ବାହୁବଲି’ ଫିଲ୍ମ ପରେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ଫଲୋଇଙ୍ଗ ରାତା ରାତି ବଢିଯାଇଥିଲା। ପ୍ରତିଦିନ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଏବେ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ଦେଖି ତାଙ୍କର ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍ ଏତେ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଯେ ଫଟୋ ଉଠାଇବା ପରେ ଗାଲରେ ଚାପୁଡା ମାରିଦେଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ପ୍ରକୃତରେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ୍ ଭିନ୍ନ ଥିଲା।

source: https://www.bhaskar.com

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଜଣେ ଯୁବତୀ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଦେଖିବା ପରେ ଏତେ ଖୁସି ହୋଇଯାଆନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଦୌଡି ଦୌଡି ପଳାଇ ଆସନ୍ତି। ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ଉଠାଇ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇପଡନ୍ତି। ସେ ଏତେ ଖୁସି ହୋଇଯାଆନ୍ତି ଯେ ଡେଉଁବାକୁ ଲାଗନ୍ତି।  ଏହାପରେ ଖୁସିରେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଗାଲକୁ ଧିରେ ଗୋଟିଏ ଚାପୁଡା ମାରିଦେଇ ଦୌଡିକି ଚାଲି ଯାଆନ୍ତି। ଏହାପରେ ପ୍ରଭାସ ସେତେବେଳେ ପୂରା ଶାନ୍ତ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି । ଯେପରି ତାଙ୍କ ସହ କିଛି ହୋଇନି।

ଏହାପରେ ପ୍ରଭାସ ନିଜ ଗାଲରେ ହାତ ଲଗାଇ ପୁଣିଥରେ ଆଉ ଜଣେ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ଉଠାଇବାରେ ଲାଗନ୍ତି। ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ  ‘କଫି ଉଇଥ କରନ୍’ରେ ପ୍ରଭାସ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଏହି ଫ୍ୟାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ସେହି ମହିଳା ଫ୍ୟାନଙ୍କ ଏଭଳି କାମ ଦେଖି ସେ ମଧ୍ୟ ଲାଜେଇ ଯାଇଥିଲେ। ଆଗକୁ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହିତ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ‘ସେଡସ୍ ଅଫ୍ ସାହୋ’ ଆସୁଛି।