ପୁଣି ମୋଦୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ପି ଚିଦାମ୍ବରମ୍‌ – କହିଲେ କରୋନା ଲଢେଇରେ ମୋଦୀ କମାଣ୍ଡର, ଜନତା ସେନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ମାର୍ଚ୍ଚ୨୫- ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭୂୟସୀ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ପି ଚିଦାମ୍ବରମ୍‌ । କରୋନା ବିରୋଧରେ ମୋଦୀ ନେଇଥିବା ଐତିହାସିକ ଓ ସାହାସିକ ପଦକ୍ଷେପର ସେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ୨୧ ଦିନର ଲକ୍‌ ଡାଉନ୍‌ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଦେଶର ଅର୍ଥ ବ୍ୟବସ୍ଥାରୁ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । ମାତ୍ର ଦେଶର ଜନତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବା ସହ ଏହି ମହାମାରୀର ବିପଦକୁ ଏଡାଇ ପାରିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବେ ଏହା ଏକ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ହେବ । ମୋଦୀ କରୋନା ବିରୋଧରେ ହୋଇଥିବା ଯୁଦ୍ଧରେ କମାଣ୍ଡର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଦେଶର ଜନତା ସେନା ବୋଲି ଚିଦାମ୍ବରମ କହିଛନ୍ତି ।

ଲୋକମାନେ କମାଣ୍ଡରଙ୍କ କଥାରୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ସହ ନିଜକୁ ସେନା ବାହିନୀର ସଦସ୍ୟ ଭାବେ ତାଙ୍କର ଏହି ୨୧ ଦିନିଆ ଲକ୍‌ ଡାଉନ୍‌କୁ ମାନିବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ସେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଗରିବ ଖଟିଖିଆ କୃଷକ ଓ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବା ପାଇଁ ୧୦ଟି ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।


ସମସ୍ତ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକୀୟ ବସ୍ତୁର ଜିଏସ୍‌ଟି ୫ ପ୍ରତିଶତ ହ୍ରାସ କରିବା ପାଇଁ ସେ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏବେ ଦେଶରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଏହାକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ମୋଦୀ ନେଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସାହାସିକ ଓ ସମୟାନୁପଯୋଗୀ ପଦକ୍ଷେପ ବୋଲି ଚିଦାମ୍ବରମ୍‌ କହିଛନ୍ତି । ଏହା ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ରାୟ ଏଥିରେ ଅନ୍ୟ କାହାର ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସାରା ଦେଶରେ ୨୧ ଦିନିଆ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ପାଇଁ ମୋଦୀ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଏବୋ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ମାତ୍ର ବିକଳ୍ପ ଭାବେ ଦେଖା ଦେଇଛି । ଏହି ସମୟରେ କେବଳ ଅତ୍ୟାବଶକୀୟ ସେବା ଜାରି ରହିବ ।

ପଢନ୍ତୁ -ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁସାରେ କରୋନା ମୁକ୍ତ ହେବ ଦେଶ ଏହି ତାରିଖରେ – ଜ୍ୟୋତିଷ ପଣ୍ଡିତ ଯୋଗେଶ ଶର୍ମା

ଓଡ଼ିଶାକୁ ବାହାର ରାଜ୍ୟରୁ ଆସିଛନ୍ତି ୭୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ

କନିକା କପୁରଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟୀ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ : ଲକ୍ଷ୍ନୌ ପାର୍ଟିରେ ଥିଲେ ସାମିଲ

ମେଡିକାଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ୪ ମାସର ଆଗୁଆ ଦରମା: ‘ସେମାନଙ୍କ ତ୍ୟାଗର ତୁଳନା ନାହିଁ’

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


CBSE ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ରେଜଲ୍ଟ ଘୋଷିତ

ଆଲ୍‌କହଲ୍‌ ଭିତ୍ତିକ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ସାନିଟାଇଜର୍‌ରେ ଲାଗିବ ୧୮% ଜିଏସ୍‌ଟି

ମୁକେଶ ବିଶ୍ୱର ଷଷ୍ଠ ଧନୀ : ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଏଲନ୍‌ ମସ୍କ, ଲ୍ୟାରି ପେଜ୍‌ଙ୍କୁ ଟପିଲେ

ଘାତକ ହେଲାଣି କରୋନା : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୧୮ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ

ଭାରତୀୟଙ୍କ ମୋବାଇଲରେ ଲୁଚି ଲୁଚି ଖେଳ କରୁଛି ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ : ପୁରା ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେବେ…

ଭାରତକୁ ବଡ ଝଟକା ଦେଲା ଇରାନ୍, ଚାବହାର ରେଳ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରୁ ବାହାର କଲା