PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ: ୭ ଦିନ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ, ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନ ଯଥା- ପାର୍କ ସମୁଦ୍ରକୂଳ ବନ୍ଦ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ମେରୁ ଯାତ୍ରା ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ସର୍ବସାଧାରଣରେ ମନା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି: ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ସ୍ୱାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳ ପାପରମେଟଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜାମୁଝାଡୀ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଅଚିହ୍ନା ଯୁବକର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି: ଜାଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଇ ୨୫ ଶିକ୍ଷକ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ଡଙ୍କାରୀରେ ବଡ ଧରଣର ଚଢ଼ାଉ, କଳାପଥର ଗାଡି ଜବତ, ଏକାଧିକ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବୋଲଗଡ଼: ବାଇକ୍- ବୁଲେଟ ମୁଁହା ମୁଁହି ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍‌ର-୧୪: ଆଜି ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆର ଥାନା ବୁଢୀଗାଁରର ଘଟଣା- ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀର ପ୍ରେମିକକୁ କଟୁରିରେ ହାଣିଲା ସ୍ୱାମୀ , ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱରରେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ଓ ୫ଟି ସଚିବ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟର କରିବେ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟ: ପୁଣି ୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୧୯୩୦କୁ ଛୁଇଁଲା
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଜି ୧୭୮୪ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରାଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୧୦୩୫ , ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୭୪୯ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ୧୯୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଟିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୩୮ ଓ ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୧୫୨ସଂକ୍ରମିତ
  • ||

ଏୟାରଟେଲ୍ ଲଞ୍ଚ କଲା ୨ଟି ନୂଆ ପ୍ଲାନ୍, ଦୀର୍ଘ ବୈଧତା ସହିତ ମିଳୁଛି ଏହି ସବୁ ଫାଇଦା

source:odishatv.in

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୧: ଟେଲିକମ ମାର୍କେଟରେ ଦୀର୍ଘ ବୈଧତା ଥିବା ପ୍ଲାନର ଡିମାଣ୍ଡ ବଢିବଢି ଚାଲିଛି । ଏହି ପ୍ଲାନରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଅଧିକ ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ କଲିଂ ବେନିଫିଟ୍ସ ଓ ଡାଟାର ସୁବିଧା ଯୋଗାଇଦିଆଯାଉଛି । ବିଏସଏନଏଲ୍ ପରେ ଏବେ ଏୟାରଟେଲ୍ ଦୁଇଟି ନୂଆ ପ୍ଲାନ୍ ବଜାରକୁ ଆଣିଛି । ଏହି ସୁବିଧା କେବଳ ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ । ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ୫୯୭ ଟଙ୍କା ଓ ୯୯୮ ଟଙ୍କା ରହିଛି ।

ଏୟାରଟେଲର ୫୯୭ ଓ ୯୯୮ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନ୍
ଏହି ପ୍ଲାନରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ନ୍ୟାଶନାଲ ଓ ଲୋକାଲ ଭଏସ୍ କଲିଂର ସୁବିଧା ମିଳିବ । ଏଥିରେ କୌଣସି ବି ଲିମିଟ୍ ଦିଆଯାଇନି ।ଏହା ବ୍ୟତୀତ ୬ ଜିବି ଡାଟା ଓ ୩୦୦ ଏସଏମଏସ୍ ମିଳୁଛି । ଏହି ପ୍ଲାନର ବୈଧତା ୧୬୮ ଦିନ । ଏହାସହିତ ପ୍ଲାନରେ ଏୟାରଟେଲ୍ ଟିଭି ଆପର ଫ୍ରି ଆକ୍ସେସ୍ ଦିଆଯିବ । ୯୯୮ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ମଧ୍ୟ ଯୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ନ୍ୟାଶନାଲ ଓ ଲୋକାଲ ଭଏସ୍ କଲିଂ ବେନିଫିଟ୍ସ ଦିଆଯିବ । ଏହା ସହିତ ୧୨ ଜିବି ଡାଟା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଧତା ସହିତ ଦିଆଯାଉଛି । ୩୦୦ ଏସଏମଏସ୍ ପ୍ରତି ମାସରେ ଦିଆଯାଉଛି । ପ୍ଲାନର ବୈଧତା ହେଉଛି ୩୩୬ ଦିନ ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ କମ୍ପାନୀ ୧୬୯୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନ୍ ବାହାର କରିଥିଲା
ଏହି ପ୍ଲାନ ଅନୁସାରେ ଯୁଜର୍ସଙ୍କୁ ୩୬୫ ଦିନର ବୈଧତା ଦିଆଯାଉଛି । ଏହାସହିତ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଲୋକାଲ ଓ ଏସଟିଡି କଲିଂର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ମିଳିବ । ଏହାର କୌଣସି ଡେଲି ଲିମିଟ୍ ନାହିଁ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନ୍ୟାସନାଲ ରୋମିଂର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ମିଳିବ ।