PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କ୍ରୁଜ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ପାର୍ଟି ମାମଲା –ଅକ୍ଟୋବର ୩୦ ତାରିଖ ଯାଏ ଜେଲରେ ରହିବେ ଆର୍ୟନ ଖାନ୍ , ଆର୍ୟନଙ୍କ ହାଜତ ମିଆଦ ବୃଦ୍ଧ କଲେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଏନ୍ସିବି କୋର୍ଟ
  • ||
  • ନଵମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ପଦ୍ଧତିରେ ପରିଵର୍ତ୍ତନ : ଵର୍ଷକୁ ୪ଟି ଫରମେଟିଭ୍ ଆସେସମେଣ୍ଟ ହେଵ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା – କେ ଗାଁ ଥାନା ଆଇଆଇସି ଡମୁ ପରଜା ନିଲମ୍ୱିତ , କର୍ତ୍ତବ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଲେ କଳାହାଣ୍ଡି ଏସ୍‌ପି
  • ||
  • ୩ ପ୍ରତିଶତ ବଢ଼ିଲା କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମହଙ୍ଗା ଭତ୍ତା, ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରସ୍ତାବକୁ କ୍ୟାବିନେଟର ମଞ୍ଜୁରୀ
  • ||
  • ପାଡ଼ୁଆ: ଜଙ୍ଗଲରୁ ପାଡ଼ୁଆ: ୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କଲା ପାଡୁଆ ଥାନା ପୋଲିସ, ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମମିତା ମେହେର ମର୍ଡର ମିଷ୍ଟ୍ରି, ଅଟକ ଜେସିବି ଡ୍ରାଇଭର ଗିରଫ କରିପାରେ ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼​‌: ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଟ୍ରିପଲ ମର୍ଡର ଘଟଣା, ୯ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କଲେ ଜିଲ୍ଲା ଓ ଦୌରା ଜଜ ଅଦାଲତ
  • ||
  • ଭବାନୀପାଟଣା: ମମିତା ମେହର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ କରାଯାଉ : ସ୍ମୃତିରାଣୀ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ କ୍ଲାସରୁମ ପାଠପଢ଼ା, ନଭେମ୍ୱର ପହିଲାରୁ ୟୁନିଫର୍ମ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ପୁରୀ: ଆଜିଠୁ ସେବାୟତଙ୍କ ଡ୍ରେସ୍‌କୋଡ୍, ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ପାରମ୍ପରିକ ବସ୍ତ୍ର ପରିଧାନ କରି ପ୍ରବେଶ କରିବେ ସେବକ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ଆଜି ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ବଲାଙ୍ଗୀର ବନ୍ଦ ପାଳନ, ସକାଳ ୬ରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତାୟତ ଠପ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ଯୁକ୍ତ ୩ ସ୍ପଟ୍‌ ନାମଲେଖା ଆବେଦନ କପି ଦାଖଲ ଶେଷ, ୨୭ରୁ ନାମଲେଖା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଶୁଖିଲା ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ ବାୟୁ
  • ||

ଏୟାରଟେଲ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ଉପହାର, ଏବେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମିଳିବ ୧୦ଜିବି ଡାଟା ମାଗଣା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧।୩: ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଭାରତ ବଜାରରେ ଆସିବା ପରେ ଟେଲିକମ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ପ୍ରକାର ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଲଗାତର ଭାବେ ବଢ଼ିଚାଲିଛି। ଏମିତିରେ ବି କମ୍ପାନି ନିଜର ଡାଟା ବେସ୍ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଲଗାତାର ନୂଆ ନୂଆ ପ୍ଲାନ୍ ଲଞ୍ଚ କରୁଛି। ଏହି କ୍ରମରେ ଏୟାରଟେଲ ନିଜର ଗ୍ରାହକକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ଆଉ ଗୋଟେ ନୂଆ ପ୍ଲାନ୍ ଆଣିଛି। ଏୟାରଟେଲର ଓ୍ବାଇଫାଇ ଜୋନ୍ ଭଳି ଏମିତି କିଛି ପ୍ଲାନ୍ ରହିଛି। ଖାସ୍ କରି ଏୟାରଟେଲର ପ୍ରିପେଡ୍ ଉପଭୋକ୍ତା ମାଗଣାରେ ଏହି ସେବାର ଲାଭ ଉଠାଇପାରିବେ।

ସହଯୋଗୀ ଓ୍ବେବସାଇଟ୍ ଏୟାରଟେଲ ଉପସ୍ଥିତିରେ କହିଛି କି, ଏହି ସୁବିଧାକୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଉପଭୋକ୍ତାକୁ ୧୦ଜିବି ଡାଟା ମାଗଣା ଦିଆଯିବ। ଉପଭୋକ୍ତା ୧୦ଜିବି ଡାଟା ସରିବା ପରେ କେତେ ଡାଟା ମିଳିବ ତାହା  ପ୍ଲାନ୍ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବ। କମ୍ପାନି ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସୁବିଧାକୁ କେବଳ ପ୍ରିପେଡ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଯାଥାଶୀଘ୍ର ଏହା ପୋଷ୍ଟପେଡ୍ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ କରାଯିବ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏୟାରଟେଲ ନିଜର ଓ୍ବାଇଫାଇ ସୁବିଧାକୁ ଦିଲ୍ଲୀ, କର୍ଣ୍ଣାଟକ, ପୁଣେ, ହାଇଦ୍ରାବାଦର କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। କମ୍ପାନିର କହିବାନୁସାରେ, ଯଥାଶୀଘ୍ର ଦେଶର ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ଆରମ୍ଭ କରାଯିବ। ଆପଣ ଏୟାରଟେଲ ଓ୍ବେବସାଇଟକୁ ଯାଇ ଲୋକେସନ୍ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିପାରିବେ। ଏୟାରଟେଲର କହିବାନୁସାରେ, ଓ୍ବାଇଫାଇ ଜୋନ୍ ସୁବିଧା ବର୍ତ୍ତମାନ ସାର୍ବଜନୀନ ସ୍ଥାନ ତଥା କଲେଜ, ଏୟାରପୋର୍ଟ, ହସ୍ପିଟାଲ ଭଳି ସ୍ଥାନରେ ଉପଲବ୍ଧ ରହିବ। ଓ୍ବାଇ ଫାଇର ସୁବିଧାର ଲାଭ  ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ‘ମାଇଁ ଏୟାରଟେଲ ଆପ୍’ ରେ ମାଇଁ ଓ୍ବାଇ ଫାଇ ଅପସନ୍ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏହାପରେ ଆପରେ କିଛି ପରିମିସନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏହା ଆଉ ଗୋଟେ ଅପସନ୍ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଓ୍ବାଇ ଫାଇ ନେଟ୍‌ଓ୍ବାର୍କରେ ସାଇନ୍ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏହା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ନମ୍ବରରେ ଏକ ଓଟିପି ଆସିବ ଓ ଏହାପରେ ଆପଣ ଓ୍ବାଇ ଫାଇ ସହିତ କନେକ୍ଟ କରିପାରିବେ।