PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୟାଗଡ଼: ହଠାତ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୩ ବଖରା ଘର ସହ ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲା ଗର୍ଭିଣୀ ଗାଈ, ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ ଟିମ୍
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ଗୁହାଳ ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଦଗ୍ଧ ହୋଇଗଲେ ୨ଟି ଗାଈ, ଅଳିଆ ଗଦାରୁ ଲାଗିଥିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ବଲାଙ୍ଗିରେ ନାହିଁ ଭାରତ ବନ୍ଦ ପ୍ରଭାବ, ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ବନ୍ଦ ରହିଥିବା ବେଳେ ଯାତାୟତ ସ୍ଵାଭାବିକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଆଜି ଭାରତ ବନ୍ଦ, ରାଜଧାନୀକୁ ଜଗିଛନ୍ତି ୨୦ ପ୍ଲାଟୁନ୍ ପୁଲିସ୍‌ ଫୋର୍ସ
  • ||
  • ଆଜି ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ଭାରତ ବନ୍ଦ, ଜିଏସ୍‌ଟିର ବିଭିନ୍ନ ସଂଶୋଧିତ ନିୟମକୁ ବିରୋଧ କରି ବନ୍ଦ ପାଳନ କରିବେ ୪୦,୦୦୦ ବ୍ୟବସାୟୀ ସଂଘ
  • ||

ରିଲିଜ ହେଲା ‘ଟୋଟଲ ଧମାଲ’ର ଡାଇଲଗ୍ ଟିଜର, ଦେଖିଲେ ହସି ହସି ଗଡିବେ

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୨: ବଲିଉଡ ଆକ୍ଟର ଅଜୟ ଦେବଗନ ଲଗାତାର ନିଜ ଫିଲ୍ମ ‘ଟୋଟଲ ଧମାଲ’କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରମୋଟ କରୁଛନ୍ତି । କେତେବେଳେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟର ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ଟିଜର ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଜି ପୁଣି ସେ ଏକ ଡାଇଲଗ୍ ଟିଜର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଟିଜରରେ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷୀତ ଅନିଲ କପୁରଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ସବୁ ପଶୁଙ୍କ ସହିତ ତୁଳନା କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କମେଡିରେ ଭରପୁର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଦର୍ଶକ ।

କୋର୍ଟରେ ଯେତେବେଳେ ଜଜ୍ ପଚାରୁଛନ୍ତି ଇଏ କଣ କରିଛନ୍ତି ? ବାସ୍ ସେତିକିବେଳେ ଆରମ୍ବ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି ମାଧୁରୀ । ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ଯକୁ ସବୁ ପଶୁପକ୍ଷୀଙ୍କ ସହ ତୁଳନା କରି କୋର୍ଟରେ ନିଜ ବୟାନ ରଖୁଛନ୍ତି । ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ…

ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର । ଏହି ଫିଲ୍ମ ଧମାଲ ସିରିଜର ତୃତୀୟ ଫିଲ୍ମ । ଅଜୟଙ୍କ ‘ଟୋଟଲ ଧମାଲ’ ୨୨ ଫେବୃୟାରୀରେ ରିଲିଜ ହେବ ।