PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଅଗଷ୍ଟ ୧୬ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ପାଠପଢ଼ା, ସକାଳ ୯ଟାରୁ ଦିନ ସାଢ଼େ ୧୨ଟା ଯାଏ ହେବ ପାଠପଢ଼ା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ୮ ଘଣ୍ଟା ପରେ ପୁଣି ସହରରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ, ମାଲତୀଗୁଣ୍ଡେପୁରରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପ୍ରତିବାଦରେ ରାସ୍ତାରୋକ…
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଅଲମ୍ପିକ୍ସ : ଭାରତକୁ ଆଉ ଏକ ପଦକ, ପୁରୁଷ ୫୭ କେଜି ଫ୍ରିଷ୍ଟାଇଲ କୁସ୍ତିରେ ରବିଙ୍କୁ ରୌପ୍ୟ
  • ||
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟ ଜିଏସଟି ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ୱିଙ୍ଗ୍ ଦ୍ଵାରା ୬୪୧ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜାଲ ବିଲ୍ ରାକେଟ ମାମଲାରେ ତୃତୀୟ ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ୍ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ସମ୍ବଲପୁର ସଦର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପରେ ରାସ୍ତାରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ହକି : ଭାରତ ଜର୍ମାନୀକୁ ୫-୪ ଗୋଲରେ ହରାଇ ଜିତିଲା ବ୍ରୋଞ୍ଚ ପଦକ
  • ||
  • ଟୋକିଓ : ଭାରତୀୟ ହକି ଟିମ୍‌ର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ ନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୁଭେଚ୍ଛା, କହିଲେ-ଆଗାମୀ ପିଢିର ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ପ୍ରେରଣାର ଉତ୍ସ ’
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ପୁରୁଣାକଟକ ଥାନା ଖୋର୍ଦ୍ଧା-ବଲାଙ୍ଗୀର ୫୭ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଚାରିଛକଠାରେ ୧୬ ପେଟି କଫ୍ ସିରପ୍ ଜବତ, ସ୍କର୍ପିଓ ସହ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଲମତାପୁଟ ବ୍ଲକ ବଡ଼ପଡା ଘାଟି ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ଫାଟି ୪ ଛେଳି ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ନକ୍ସଲଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ, ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ୍ ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଉଡ଼ାଇଦେଲେ ବୋଲେରୋ, ୨ ମୃତ
  • ||

ରିଲିଜ ହେଲା ‘ଟୋଟଲ ଧମାଲ’ର ଡାଇଲଗ୍ ଟିଜର, ଦେଖିଲେ ହସି ହସି ଗଡିବେ

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୨: ବଲିଉଡ ଆକ୍ଟର ଅଜୟ ଦେବଗନ ଲଗାତାର ନିଜ ଫିଲ୍ମ ‘ଟୋଟଲ ଧମାଲ’କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରମୋଟ କରୁଛନ୍ତି । କେତେବେଳେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟର ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ଟିଜର ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଜି ପୁଣି ସେ ଏକ ଡାଇଲଗ୍ ଟିଜର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଟିଜରରେ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷୀତ ଅନିଲ କପୁରଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ସବୁ ପଶୁଙ୍କ ସହିତ ତୁଳନା କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କମେଡିରେ ଭରପୁର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଦର୍ଶକ ।

କୋର୍ଟରେ ଯେତେବେଳେ ଜଜ୍ ପଚାରୁଛନ୍ତି ଇଏ କଣ କରିଛନ୍ତି ? ବାସ୍ ସେତିକିବେଳେ ଆରମ୍ବ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି ମାଧୁରୀ । ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ଯକୁ ସବୁ ପଶୁପକ୍ଷୀଙ୍କ ସହ ତୁଳନା କରି କୋର୍ଟରେ ନିଜ ବୟାନ ରଖୁଛନ୍ତି । ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ…

ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର । ଏହି ଫିଲ୍ମ ଧମାଲ ସିରିଜର ତୃତୀୟ ଫିଲ୍ମ । ଅଜୟଙ୍କ ‘ଟୋଟଲ ଧମାଲ’ ୨୨ ଫେବୃୟାରୀରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର