PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଓ ଅନୁଗୁଳରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ନୂଆ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ, ଏମସିଏଲ୍‌ ବୋର୍ଡର ଅନୁମୋଦନ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର କୋଇଲା ଓ ଖଣି ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ସପ୍ତାହାନ୍ତ ସଟଡାଉନର ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନ, ଆଉ ଚଳିବନି ‘ଆଇ- କାର୍ଡ’, ବେସରକାରୀ ସଂସ୍ଥାର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ତାଲିକା ମାଗିଲା ପୁଲିସ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ‘ପ୍ରମେୟ’ର ଖଣ୍ଡପଡ଼ା ପ୍ରତିନିଧି ସୋମନାଥ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ ଧକ୍କାରେ ହାତୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କୋଲକାତା : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ହିଂସା, ପୁଣି ଥରେ ଟିଏମସି ଓ ବିଜେପି କର୍ମୀ ହାତାହାତି, ଜଣେ ମୃତ ୬ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୧୯ ଜଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୧୮୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ କରୋନା ବିସ୍ଫୋରଣ, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦ ହଜାର ୬୩୫ ପଜିଟିଭ୍, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫ଲକ୍ଷ ୩୪ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତକୁ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଏଚଓର ସତର୍କ ବାଣୀ, ଘାତକ ହେଉଛି କରୋନାର ନୂଆ ମ୍ୟୁଟାଣ୍ଟ, ଭାରତକୁ ତୀବ୍ର କରିବାକୁ ପଡିବ ଟିକାକରଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଏବେ ମିଳିଛି ସାମାନ୍ୟ ଆଶ୍ୱସ୍ତି, ଦୁଇଦିନ ପରେ ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିବ ତାତି, ୨୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ଧୂଳିଝଡ଼ ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା
  • ||

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ : ଭଗବାନ ରାମଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେବାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ହଇଚଇ…

New Delhi: Bollywood actor Akshay Kumar during an event, in New Delhi on Monday, May 28, 2018. (PTI Photo/Ravi Choudhary)(PTI5_28_2018_000159B)

ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଫିଲ୍ମ ‘ଗୁଡ଼ ନ୍ୟୁଜ୍’ର ପ୍ରମୋସନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଇତିମଧ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମର ଏକ ଡାଇଲଗ୍ ପ୍ରୋମୋ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା। ସେଥିରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କିଛି ଏମିତି କହିଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଯାହାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଯାଇଛି। ଏବେ ୟୁଜର୍ସ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି।

ତେବେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଭଗବାନ ରାମଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଟ୍ରେଲରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କି, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କହୁଛନ୍ତି କି, ତାଙ୍କ ପୁଅର ନାମ ହୋଲା ରାମ ଅଟେ। କାରଣ ସେ ହୋଲି ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ଅକ୍ଷୟ କହୁଛନ୍ତି କି, ଭଲ ହୋଇଛି ଲୋହରି ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇନି। ଏବେ ଏହି ଡାଇଲଗ୍ ଶୁଣିବା ପରେ ୟୁଜର୍ସ ଲଗାତାର ଭାବେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି।

ୟୁଜର୍ସଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଅକ୍ଷୟ ଭଗବାନ ରାମଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେଇଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯିବା ସହିତ ଟ୍ବିଟରରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ଗାଳି ଗୁଲଜ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅକ୍ଷୟ ହିନ୍ଦୁ ସଭ୍ୟତାର ଅପମାନ କରୁଛନ୍ତି।

https://twitter.com/adarshdubey083/status/1208364896657625089?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1208364896657625089&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.amarujala.com%2Fphoto-gallery%2Fentertainment%2Fbollywood%2Fakshay-kumar-troll-for-using-abusive-language-for-lord-rama-in-film-good-newwz

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର