PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତେଲକୋଇ: ଟ୍ରକ୍ ପଛରେ ପିଟି ହେଲା ବାଇକ୍ : ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ୩ୟ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିଲା ଭାରତ – ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୧୦ ୱିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର- ୨୨ ବର୍ଷ ପରେ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବାରଙ୍ଗ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ ଘଟଣାରେ କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ଚନ୍ଦକା ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ – ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କଲା ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର – ଅଚିହ୍ନା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ , ଜଙ୍ଗଲ ନିଆଁରେ ଜଣେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପାଉଁଶ, ଗଛରେ ଝୁଲୁଛି ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ଯୁବତୀର ଶବ।
  • ||
  • ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ୩ୟ ଟେଷ୍ଟ , ୨ୟ ଇନିଂସ୍‌ରେ ୮୧ ରନରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଅଲ୍ଆଉଟ୍
  • ||
  • ଭାରତ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ- ଭାରତ ୧୪୫ ରନ୍‌ରେ ଅଲ୍‌ ଆଉଟ୍‌
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର- ପରକିୟାପ୍ରୀତି ମହଙ୍ଗା , ପ୍ରେମିକ ସହ ବିବାହିତ ମହିଳା ଫେରାର ହୋଇ ଧରାପଡିବା ପରେ ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ବାନ୍ଧି ନିର୍ଧୁମ ଛେଚା ଖାଇଲେ ।
  • ||
  • ପାରାଦୀପ- ପାରଦୀପ ବନ୍ଦର ପକ୍ଷରୁ ୨୭ ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ୨୭ ଟି ବିଭିନ ପ୍ରକଳ୍ପର ଏମଓୟୁ ସ୍ୱାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଅନୁଗୁଳ: ଓଡ଼ପଡ଼ାରେ ୮ ବଖରା ଘର ଭାଙ୍ଗିଲେ ହାତୀ ପଲ
  • ||
  • ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ସମିତିସଭ୍ୟ ଉପନିର୍ବାଚନ । କୁକୁଡ଼ାମୁଣ୍ଡାରେ ପୁଷ୍ପିତା ଓ ବୁଚକୁପଡା ରେ ବସନ୍ତଙ୍କ ବିଜୟ । ଦୁଇଟିରେ ବିଜେଡି ସମର୍ଥିତ ପାର୍ଥୀଙ୍କ ବାଜିମାତ।
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ା – ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଜୋନ୍ ୨ ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ବିଜେଡ଼ି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅବନୀ ରଞ୍ଜନ ଯୋଶୀ ୧୦୬୨୪ ଭୋଟରେ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କରି ବିଫଳ ହେବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏସିଡ ମାଡ଼ ଘଟଣା, ୨୦ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ ହେଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁବାସ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର: ଯୌତୁକ ନିର୍ଯାତନା ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ ମାମଲା, ୫ଜଣଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି ବାଲେଶ୍ୱର ଏଡିଜେମ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି: ଓଡ଼ିଆ ପଥର କାରିଗରଙ୍କ କମାଲ୍, ରାଜସ୍ଥାନରେ ଟ୍ରାଫିକ ସମସ୍ୟା ଓ ତାର ସୁଧାର ପାଇଁ ଗାଇଲେ ଗୀତ,
  • ||
  • ରାୟଗଡା: ନାଗାବଳି ନଦୀରୁ ଅଜଣା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୁଲିସ
  • ||
  • କଟକ: ବୀରମିତ୍ରପୁର ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ଗର୍ଭପାତ କରାଇଥିବା ଡାକ୍ତର ଦେବାଶିଷ ଘୋଷଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ଅନୁଗୁଳ: NTPC CISF ଯବାନଙ୍କ ଏକାଉଣ୍ଟରୁ ଟଙ୍କା ଲୁଟ ଘଟଣା, ସାଇବର ଲୁଟେରାକୁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଗିରଫ କଲା ପୁଲିସ୍
  • ||
  • ତାଳଚେର ଥର୍ମାଲ ବନ୍ଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ: ଆଜି ଠାରୁ ପ୍ରତୀକ ଆନ୍ଦୋଳନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର: ଓଡ଼ିଶା-ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସୀମା ବିଦାଦର ସମାଧାନ ପାଇଁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ବୈଠକ
  • ||

ସୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର-ରୋହିତ୍‌ ସେଟ୍ଟିଙ୍କ ଝଗଡ଼ା ! ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଧାରାବାହିକ ଭାବେ ନିଜର ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ସର୍ବଦା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି । ଏହି କ୍ରମରେ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ଅକ୍ଷୟ-କ୍ୟାଟରୀନା କୈଫ୍‌ଙ୍କର ଫିଲ୍ମ  ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ।  କରୋନା ମହାମାରୀ ନଆସିଥିଲେ  ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ଫିଲ୍ମ  ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇସାରନ୍ତାଣି । ଫିଲ୍ମଟିକୁ କରଣ  ଜୋହର ଓ ରୋହିତ୍‌ ସେଟ୍ଟି ପ୍ରଡ୍ୟୁସ୍‌ କରିଛନ୍ତି ।

ଏବେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ରୋହିତ୍‌ ସେଟ୍ଟିଙ୍କର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।  ଏଥିରେ  ଉଭୟ ଷ୍ଟାର ପରସ୍ପର ସହ ଫାଇଟ୍‌ କରିବାର ନଜର ଆସୁଛି।  ଏହି ଭିଡ଼ିଓ  କ୍ଲିପ୍‌  ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ସେଟ୍‌ର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କର ଡୁପ୍ଲିକେଟ୍‌ଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ …. ସେୟାର କଲେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ , ଏହାପରେ  କରଣ ଜୋହର ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି , ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ରୋହିତ୍‌ ସେଟ୍ଟିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହାତାହାତି  ଏତେ ପରିମାଣରେ ବଢ଼ି ଯାଉଛି କି  ନିଜେ ପୁଲିସ୍‌କୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟକୁ ଆସିବାକୁ ପଡ଼ିଛି । ତାଣ୍ଡବ ବିବାଦ : ଘରେ ନଥିଲେ ଡାଇରେକ୍ଟର , ୟୁପି ପୁଲିସ୍ ଘର ବାହାରେ ଲଗାଇଲା ନୋଟିସ୍‌ , ହାଜର ହେବାକୁ ଦେଲା ୭ଦିନର ସମୟ

ହେଲେ ଏହି ମାମଲାଟି ପୂରା ଫିଲ୍ମ ସିନ୍‌ । ବାସ୍ତବରେ କେହି ଝଗଡ଼ା ଲାଗୁନାହାନ୍ତି । ଭିଡ଼ିଓର ଆରମ୍ଭରେ କ୍ୟାଟରୀନା  କୈଫ୍‌ ବି ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଖବର ସୂଚନା ଦେଉଛନ୍ତି । ହାତ ମିଳେଇଲେ ଶାହିଦ୍ କପୁର ଓ ‘ରଙ୍ଗ୍‌ ଦେ ବସନ୍ତୀ’ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ – ପରଦାକୁ ଆଣିବେ ମହାଭାରତ