ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫିଲ୍ମ ‘କେଶରୀ’ର ଦମଦାର ଟିଜର, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨/୨: ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ କେଶରୀର ଟିଜର ରିଲିଜ ହୋଇସାରିଛି । ଗତ କିଛି ଦିନଧରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ଆସିବ ବୋଲି ଘୋଷଣା ହେଉଥିଲା । ଦର୍ଶକ ଏଥିପାଇଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲେ । ଏବେ ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଯାଇଛି । ଟିଜରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଶିଖ୍ ସୈନିକ ଓ ଆଫଗାନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁଦ୍ଧ ହେଉଛି । ଏହି ସମୟରେ ହଜାର ହଜାର ସୈନିକଙ୍କ ଉପରୁ ନଜର ହଟି କ୍ୟାମେରା ସିଧା ସଳଖ ଜଣେ ଶିଖ୍ ସୈନିକଙ୍କ ଖଣ୍ଡା ଉପରେ ଫୋକସ୍ କରାଯାଉଛି ।

କେଶରୀର ଟିଜର ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ଏହାର ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ କରାଯାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଅକ୍ଷୟକୁମାର ଭିନ୍ନ ରୂପରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନ ବ୍ୟାନରରେ ନିର୍ମାଣ ହେଉଛି । ଫିଲ୍ମକୁ ପ୍ରଡ୍ଯୁସ୍ କରୁଛନ୍ତି କରଣ ଜୋହର ।

ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ସାରାଗଢୀର ଯୁଦ୍ଧ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ସତ୍ଯ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଦମଦାର ଲୁକ୍ ଓ ଦମଦାର୍ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଫିଲ୍ମରେ ପରିଣୀତି ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ । ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ହେବ ଯେତେବେଳେ ଅକ୍ଷୟ ଓ ପରିଣୀତିଙ୍କ ଯୋଡି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । କହିରଖୁଛୁ ୨୧ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଭାରତର ପ୍ରଥମ ସୁପରହିରୋ ‘ଶକ୍ତିମାନ’ ଉପରେ ତିଆରି ହେବ ଫିଲ୍ମ, ୩ଟି ପାର୍ଟରେ ହୋଇପାରେ ରିଲିଜ୍

ଜୁହିଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ନାପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ପିଲା

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସମୟ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଲା AIIMS, କହିଲା ଏଭଳି କଥା

କ୍ରିକେଟ ପରେ ଏବେ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ ଆସିବେ ଧୋନି, ସାଥ୍ ଦେବେ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ

ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ – ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ

ବଲିଉଡରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା: ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଏନସିବି ରାଡାରରେ ୩ ବଡ଼ ଅଭିନେତା, S-R-A ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ନାଁ