ପ୍ରଥମ ଥର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ହିରୋଇନ୍ ହେବେ ଏହି କ୍ୟୁଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଫିଲ୍ମ ‘ବେଲ୍ ବଟମ୍’ରେ କରିବେ ଏଣ୍ଟ୍ରି

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪।୧: ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଖିଲାଡି ଷ୍ଟାର୍ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସବୁବେଳେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ହିଟ୍‌ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଭେଟି ଦେଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁବାରେ ସଫଳ ହେଉଛି। ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ଯେଉଁଭଳି ପାଗଳ ହୁଅନ୍ତି ସେମିତି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ବି ତାଙ୍କ ସହିତ ଫିଲ୍ମ କରିବା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ସୁଯୋଗ ଖୋଜିଥାନ୍ତି। ଆଉ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ କେହି ବି ହାତ ଛଡ଼ା କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ନାହିଁ। କାରଣ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ସବୁ ହିରୋଇନ ଯୋଡ଼ି ବନାଇବା ପାଇଁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି।

ନିକଟରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଆଉ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିସାରିଛି। ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଏହି ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନାଁ ହେଉଛି ‘ବେଲ୍‌ ବଟମ୍’। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହିତ ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ତାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ଏହି କ୍ୟୁଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଅକ୍ଷୟ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିବେ।

ଫିଲ୍ମ ବେଳ୍ ବଟମ ଏକ ପିରିୟଡ୍ ଫିଲ୍ମ, ଯେଉଁଥିରେ ଅକ୍ଷୟ ଏକ ଜାସୁସ୍ (ଗୁଇନ୍ଦା) ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୨୦୨୧ ମସିହା ଜାନୁଆରୀ ୨୨ ତାରିଖରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ ବୋଲି ଅକ୍ଷୟ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ଏହା କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରିମେକ୍ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ନୂଆ କାହାଣୀ ଓ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ମିଳିଥିବା ଖବର ମୁତାବିକ୍, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନିଖିଲ ଆଡବାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୃଣାଲ ଠାକୁରଙ୍କୁ ନିଜ ଫିଲ୍ମରେ ସାଇନ୍ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି। କାରଣ ସେ ବଟଲା ହାଉସରେ ବି କାମ କରିଥିଲେ। ନିଖିଲ ଆଡ଼ବାନୀଙ୍କୁ ଲାଗୁଛି କି ମୃଣାଳ ଠାକୁରଙ୍କ ଭିତରେ ବହୁତ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ରହିଛି ଏବଂ ବେଲ୍ ବଟମ୍ ପାଇଁ ସେ ଏକଦମ୍ ଠିକ୍ ଅଛନ୍ତି

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା କିଛି କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇନାହିଁ। ତଥାପି ମୃଣାଳ ଅଭିନୟ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା ରହିଛି। ଯସି ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ରହିଲା ତାହେଲେ ମୃଣାଳ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଲଭ୍ ପାର୍ଟନ ରୂପରେ ନଜର ଆସିବେ। କେବଳ ଲଭ୍ ପାର୍ଟନର ନୁହେଁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଭୂମିକାରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଅଭିନୟ କରିବେ।

View this post on Instagram

💖💖💖 @helo_indiaofficial

A post shared by Mrunal Thakur🌸🌼🌸 (@mrunalofficial2016) on

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପୁଣି ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ ନିରାଶ କଲେ ସଲମାନ୍, ସେଲ୍ଫି ନେଉଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ସହ କଲେ ଏମିତି…

ଗ୍ରାମୀ ଆଓ୍ବାର୍ଡରେ ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍ସକୁ ନେଇ ଟ୍ରୋଲ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା,ଏବେ ସମର୍ଥନରେ ଆସିଲେ ବଲିଉଡର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

ଲତା ମଙ୍ଗେସକରଙ୍କ କୋଳରେ ଥିବା ଶିଶୁଟି ଏବେ ବଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାର, ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏହି ପୁରୁଣା ଫଟୋ

ମ୍ୟାନ୍ ଭର୍ସେସ୍ ୱାଇଲ୍ଡରେ ନଜର ଆସିବେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ରଜନୀକାନ୍ତ