PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ , ତାଙ୍କର ସହଯୋଗୀ ଓ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଚଢ଼ାଉ , ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଘରୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ , ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ର ମଧ୍ୟ ଜବତ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ ଟିମ୍
  • ||
  • ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରରେ ୨ ଅଣକାଶ୍ମୀରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲେ ଆତଙ୍କବାଦୀ , ଯବାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଜୋରଦାର
  • ||
  • କଟକ ଜଗତପୁର ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳରେ ଅଗରବତୀ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ , ଏସ୍ଏସ୍ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜର୍ସ ନାମକ କାରଖାନାରେ ନିଆଁ , ନିଆଁ ଆୟତ୍ତ ପାଇଁ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀର ଉଦ୍ୟମ , ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ ତିଆରି ହେଉଥିଲା ମଙ୍ଗଲଦୀପ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଅଗରବତୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡା ସହର ଉପକଣ୍ଠ ନାଗାବଳି ନଦୀରେ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ସହରର ଦୁଇ ଜଣ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ନିଖୋଜ ।
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ମନ୍ତ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ସାରକାଙ୍କ ପାଇଲଟ ଗାଡ଼ି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସମେତ ୫ ଆହତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ଓ ସମର୍ଥକଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ
  • ||
  • ଭୋଗରାଇ : ବେଳାଭୂମି ନିକଟ ହୋଟେଲରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୨୮୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ବୋହୂକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ହତ୍ୟା କଲା ଶାଶୂ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୪୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡା : ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଲାଗି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ଠାରେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ, ମୁନିଗୁଡା ଓ ଭବାନୀପାଟନାକୁ ଯାତାୟତ ଠପ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଦିନ ବର୍ଷା, ଆସନ୍ତାକାଲି ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଓ ବାଲେଶ୍ୱରରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜିଠୁ ଓଜେଇଇ କାଉନ୍‌ସିଲିଂ, ୫ ନଭେମ୍ବରରେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆଲର୍ଟମେଣ୍ଟ
  • ||
  • ଅଲ୍‌ ଅମିରତ୍‌ : ଆଜିଠୁ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍, ସଙ୍ଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ବାଂଲାଦେଶ-ସ୍କଟ୍‌ଲାଣ୍ଡ ମୁକାବିଲା
  • ||

ରଣବିର କପୁରଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭୁଲିଯାଆନ୍ତି ନିଜର ଡାଇଲଗ୍ସ, ଦିପିକାଙ୍କ ବିଷୟରେ ବି କ’ଣ କହିଲେ ଜାଣନ୍ତୁ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୦/୨: ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ନିଜର ଫିଲ୍ମ ‘ଗଲି ବୟ’ର ପ୍ରମୋସନ୍ ପାଇଁ ଏବେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଛନ୍ତି। ପ୍ରମୋସନ୍ ଭିତରେ ଅୟାନ୍ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ର ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟ ଚାଳିଛି। ମାତ୍ର ‘ଗଲି ବୟ’ର ପ୍ରମୋସନ୍ ସମୟରେ ଆଲିଆ ଏକ ସାକ୍ଷାତ୍କାରରେ ବ୍ରୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଦିପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କର ବହୁତ ତାରିଫ୍ କରିଥିବାର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଆଲିଆ ଏମିତି ବି କହିଛନ୍ତି କି, ଅଭିନୟ କରିବା ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ଡାଇଲଗ୍ସ ସବୁବେଳେ ମନେ ରଖିଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ଅଭିନୟ କରିବାର ଦେଖଛନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କର ସବୁ ଡାଇଲଗ୍ ଭୁଲିଯାଉଛନ୍ତି। ପୁଣି ଥରେ ରଣବୀରଙ୍କ ତାରିଫ କରିବା ସମୟରେ ଆଲିଆ କହିଛନ୍ତି, ରଣବୀର ଯେତେବେଳେ ଇମୋସନାଲ୍ ସିନ୍ କରନ୍ତି ‌ସେ ବହୁତ ସହଜରେ ଅଭିନୟ କରଦିଅନ୍ତି।

ସେହି ସମୟରେ ଆଲିଆ କେବଳ ରଣବୀରଙ୍କୁ ହିଁ ଦେଖଥାନ୍ତି। ବର୍ତମାନ ପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଆଲିଆ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏଭଳି ପ୍ରକୃତ କଳାକାର ଦେଖିନାହାନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ରଣବୀର କେବଳ ଭଲ ଅଭିନେତା ନୁହଁନ୍ତି ତା ସହିତ ଜଣେ ଭଲ ମଣିଷ ବୋଲି ଆଲିଆ କହିଛନ୍ତି।
ଆଲିଆ ଦିପିକାଙ୍କ ତାରିଫ କରି କହିଛନ୍ତି କି, ଦିପିକାଙ୍କୁ ଭଗବାନ ବହୁତ ଭଲରେ ଓ ବହୁତ ସମୟ ବସି ତାଙ୍କୁ ଗଢ଼ିଛନ୍ତି। ସେ ଦେଖିବାକୁ ଯେମିତି ସୁନ୍ଦର ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବ ଓ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମା ତାଠୁ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସରଳ।ସାକ୍ଷାତ୍କାରରେ ଆଲିଆ ନିତୁ କପୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ନିତୁ ଜୀ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସରଳ ସ୍ବଭାବର। ସାକ୍ଷାତ୍କାରରେ ଆଲିଆ କେବଳ ନିତୁଙ୍କୁ ନୁହେଁ ଋଷି କପୁରଙ୍କର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ତାରିଫ୍ କରିଛନ୍ତି।