PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୫ଟାରେ କୋଭିଡ଼ ନେଇ ସମିକ୍ଷା କରି​‌ବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବ ନିର୍ବାଚନ: ପଞ୍ଜାବ ପାଇଁ ଆପ୍‌ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଚେହେରା ହେଲେ ଭାଗୱତ ମାନ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ଲାଗି ବଡ଼ ଘୋଷଣା, ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥାଇ ମୃତ୍ୟୁ ହେଲେ ମିଳିବ ୩୦ଲକ୍ଷ ଅନୁକୁମ୍ପା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୮୦ ହଜାର ଟପିଲା ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧,୦୮୬ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଏଟିଏମ୍‌ରୁ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ୨ ଯୁବକ, ଗ୍ୟାସ୍ କଟର ମେସିନ୍ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗାଏବ ହେବ ଶୀତ, ୨ ଦିନ ଘନ କୁହୁଡ଼ି, ୨୩ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ୨ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ୧୮ ବର୍ଷର ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ ପକାଇଲେ ସାଉଥ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର ଧନୁଷ-ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା, ଟ୍ଵିଟ୍ କରି ଦେଲେ ସୂଚନା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍‌ରୁ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||

ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଡିଜିଟାଲ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଆଲିୟା, ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ରିଲିଜ ହେବ ନୂଆ ୱେବ୍‌ସିରିଜ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ ୩୧/୦୫: କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁ ଫିଲ୍ମ ହଲ୍‌ ଗୁଡ଼ିକ ବନ୍ଦ ଥିବାରୁ ମନୋରଞ୍ଜନ ଜଗତ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛି । ବିଗ୍‌ ବଜେଟ୍‌ର ବହୁ ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ୍‌ ତାରିଖ ଗଡ଼ି ଗଡ଼ି ଚାଲିଛି । ଏପରିସ୍ଥଳରେ କଳାକାରମାନେ ଓଟିଟି ମୁହାଁ ହେଉଛନ୍ତି । ସୈଫ୍‌ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌, ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ୍‌ ସିଦ୍ଦିକି, ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ, ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ଙ୍କ ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ଏବେ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ଡିଜିଟାଲ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୀନା ଗୁପ୍ତା ଓ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ୍‌ ଡିଜାଇନର୍‌ ଝିଅ ମସାବାଙ୍କ ସହ ‘ମସାବା ମସାବା-୨’ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଓଟିଟିରେ ପାଦ ରଖିପାରନ୍ତି ।

ସେହି ୱେବ୍‌ସିରିଜ୍‌ ସହ ଜଡ଼ିତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କହିଛନ୍ତି, ‘ଆଲିୟାଙ୍କୁ ସିରିଜ୍‌ର ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ପକ୍ଷରୁ ସଂପର୍କ କରାଯାଇଛି । ‘ମସାବା ମସାବା-୨’ରେ ସେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଦେଖାଦେବେ। ଯଦି ସବୁକିଛି ଠିକ୍‌ଠାକ୍‌ ରହେ ତା’ ହେଲେ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ଏହାର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ । ନୀନା ଗୁପ୍ତା ପ୍ରଡକ୍ସନ୍‌ ଟିମ୍‌କୁ ମାତ୍ର ୨ ମାସ ସମୟ ଦେଇଥିବାରୁ ତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପ୍ରଥମେ ନୀନାଙ୍କ ସହ ଆଲିୟାଙ୍କର ଦୃଶ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସୁଟିଂ କରାଯିବ। ଆଲିୟାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ୱେବ୍‌ସିରିଜ୍‌ରେ ଅନୀଲ କପୁର ଓ ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ୍‌ ନଜର ଆସିବେ । ସେମାନଙ୍କୁ ଅତି ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

’ସୂଚନାଥାଉକି, ‘ମସାବା ମସାବା-୨’ ଛଡ଼ା ଆଲିୟାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଗଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡ଼ି’, ‘ଆରଆରଆର’ ଓ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ପରି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଫିଲ୍ମ ମୁକ୍ତିଲାଭ ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର