୨୦୨୦ରେ ଇଦ୍‌ରେ ସଲମାନ ଏବଂ ଆଲିଆଙ୍କ ଯୋଡି ନଜର ଆସିବେ ନାହିଁ, ଟୁଇଟ୍ କରି ସୂଚନା ଦେଲେ ଭାଇଜାନ୍

ମୁମ୍ବାଇ ୨୬/୮:  କିଛି ଦିନ ହେବ ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସିନେମା ଇନସା ଆଲ୍ଲାହକୁ ନେଇ ସିନେମା ଜଗତରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିବା ବେଳେ ସଂଜୟ ଲିଲା ଭଂସାଲି ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଯୋଡି ଏହି ସିନେମାରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଥି ପାଇଁ ଜଣାପଡିଛି ସଲମାନ ଖାନ, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ସଂଜୟ ଲିଲା ଭଂସାଲି ନିର୍ମିତ ଇନସା ଆଲ୍ଲାହ ସିନେମାଟି ୨୦୨୦ ମସିହା ଇଦ୍‌ରେ ପର୍ବରେ ଧମାଲ କରିପରିବ ନେଇ ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। କିନ୍ତୁ ଏମିତି କିଛି ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସଲାମାନ ଖାନ ଟୁଇଟ୍ କରି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଇନସା ଆଲ୍ଲାହର ସିନେମା ରିଲିଜ ହେବନାହିଁ।

ସଲମାନ ଖାନ ନିଜ ଟୁଇଟ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟୁଇଟ୍ କରି ଜଣାଇଛନ୍ତି  ସଂଜୟ ଲିଲା ଭଂସାଲି ସହିତ ନିର୍ମିତ ଇନସା ଆଲ୍ଲାହ ସିନେମାରେ ଯାହା ୨୦୨୦ ଇଦ୍‌ରେ ପରଦାକୁ ଆସିବାର ଥିଲା ତା ରିଲିଜ୍ ହେବ ନାହିଁ। ଭାଇଜାନଙ୍କ ଇନସା ଆଲ୍ଲାହର ସୁଟିଂ  ସ୍ଥଗିତ ରହିଥିବା କଥା ସେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ହଲିଉଡର ଭେଟରାନ ଅଭିନେତା ସିନ୍‌ କନେରିଙ୍କ ପରଲୋକ, ୭ଟି ଫିଲ୍ମରେ ଜେମ୍ସ ବଣ୍ଡ ଭୂମିକାରେ କରିଥିଲେ ଅଭିନୟ

କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍‌ର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ଏହି ଟିଭି କଳାକାର, କାମ ବଦଳରେ ସାଥିରେ ଶୋଇବାକୁ କହିଥିଲେ ସିରିଏଲର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ…

ହିନା ଖାନ୍‌ଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ୍-ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ବ୍ଲକ୍ କଲେ ତାଙ୍କ ବାପା, ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ…

କ୍ରାଇମ୍‌ ଥ୍ରୀଲର ସିନେମା ‘ଲଭ୍‌ ହଷ୍ଟେଲ’ରେ ଆସିବେ ବବି, ଇନ୍‌ଷ୍ଟାରେ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ

୨୦୨୧ ଦୀପାବଳିରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ‘ପଠାନ୍‌’!

ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ମୁକେଶ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ, ଫ୍ୟାନ୍ସ କହିଲେ-‘ଶକ୍ତିମାନ’ ନୁହେଁ ‘କିଲଭିସ୍’