ଆଇସବାଥ୍ ପରେ ୧ କପ୍ ୟୁରିନ୍ ପିଅନ୍ତି ଏହି ଆମେରିକାନ୍ ସିଙ୍ଗର, ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ

ନ୍ୟୁୟର୍କ,୧୯।୧୧: ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଆମେରିକୀୟ ପପ୍ ସିଙ୍ଗର ମାଡୋନା ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ଆଇସବାଥ୍ କରିବା ପରେ ଏକ କପ୍ ୟୁରିନ(ମୁତ୍ର) ପିଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ମାଡୋନା ୧୭ ନଭେମ୍ବର ଅର୍ଥାତ ଗତ ରବିବାର ଓ୍ବାର୍ଲ୍ଡ ଟଏଲେଟ୍ ଡେ ଅବସରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ।

ମାଡୋନା ଏବେ ମ୍ୟୁଜିକାଲ ଇଭେଣ୍ଟ ପାଇଁ ’ମ୍ୟାଡାମ ଏକ୍ସ ଟୁର’ରେ  ଅଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, -ICE TRAY-NEW DRIP-3:am Ice bath. ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ସେ ପରଫର୍ମର ଅହଲମାଲିକ ଓ୍ବିଲିୟମ୍ସଙ୍କ ସହିତ ହୋଟେଲ ବାଥରୁମରେ ଅଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ସେ ଆଇସ୍ ବାଥ୍ ଟବରୁ ବାହାରିବା ପରେ ନିଜର ମୋଜା ବାହାର କରିନିଅନ୍ତି ଓ ଏହାପରେ ଏକ ଧଳା କପରେ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ପାନୀୟ ପଦାର୍ଥ ପିଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି, ଯାହାକି ଏହି ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟର ଏକ ଅଂଶ। କୁହାଯାଏ ଯେ, ବରଫ ପାଣିରୁ ବାହାରିବା ପରେ ୟୁରିନ୍ ପିଇବା ଖୁବ୍ ଭଲ।’  ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ସିଙ୍ଗରଙ୍କ ଭିଡିଓ ଯୋରଦାର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହେଁ, ଯେତେବେଳେ ମାଡୋନା ମେଡିକାଲ ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ ଭାବରେ ୟୁରିନ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ପାଦର ଘା’ ଠିକ୍ କରିବାପାଇଁ ୟୁରିନ୍ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ।  ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ମାଡୋନା ହେଉଛନ୍ତି ଆମେରିକାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟିକା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ତାଙ୍କୁ ୬୧ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏବେ ବି ଖୁବ୍ କମ ବୟସର ଯୁବତୀଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ମାତ୍ର ୬ ମାସରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ନାରାଜ ରାକ୍ଷୀ ସାଓ୍ନନ୍ତ, ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି କହିଲେ ‘ବିବାହ କର ନାହିଁ’

ପିଲାଦିନେ ଜୋତା ସଫା କରୁଥିଲେ ଏହି ଯୁବକ, ଆଜି ଇମରାନ୍ ହାସମୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ସିଙ୍ଗର୍

କ୍ରିକେଟର ମିତାଲି ରାଜଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ

କିଏ ଦେଲା ଧୋକ୍କା : ପର୍ଣ୍ଣ ସାଇଟ୍‌ରେ ଲିକ୍ ହେଲା ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲଙ୍କ ଇଣ୍ଟିମେଣ୍ଟ ସିନ୍