ବିଜେପିକୁ ୫ ବର୍ଷ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ, ନୂଆ ଓଡି଼ିଶା ତିଆରି କରିବୁ: ଶାହ

ବରଗଡ ୭/୪: ବରଗଡରେ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ଯକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହ । ବିଜେପିର ବିଜୟ ସଙ୍କଳ୍ପ ସମାବେଶରେ ଅମିତ ଶାହ ଯୋଗଦାନ କରି ଉଦବୋଧନ ଦେଇଛନ୍ତି । ମା ସମଲେଶ୍ୱରୀ, ଅଷ୍ଟଶମ୍ବୁ ଓ ନୃସିଂହନାଥଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କଲେ । ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣରେ ସହିଦ ହୋଇଥିବା ଓଡିଶାର ୨ ଯବାନଙ୍କୁ  ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଦେଇ ଅଭିଭାଷଣ ଆରମ୍ଭ କଲେ  ଶାହ ।

କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେଡି ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ଶାହ । ବିରୋଧୀଙ୍କ ମେଣ୍ଟକୁ ସମାଲୋଚନା କରି ରାହୁଲଙ୍କ ମଜା ଉଡାଇଲେ । ମେଣ୍ଟକୁ ବହୁମତ ମିଳିଲେ କିଏ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବ ରାହୁଲ କହିପାରୁନାହାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସେମିତି ନେତା ହିଁ ନାହାନ୍ତି ଯିଏ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇପାରିବ । ଚନ୍ଦ୍ରବାବୁ ନାଇଡୁ, ଅଖିଳେଶ ଯାଦବ, ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବ ସମସ୍ତେ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଦିନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବେ ବୋଲି କହି ମେଣ୍ଟକୁ ସମାଲୋଚନା କଲେ ଶାହ ।

ବିଜେଡିକୁ ମଧ୍ଯ ଟାର୍ଗେଟ୍ କଲେ । ବିଜେଡିକୁ ପୁଣି ପୋଡା ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ସହ ତୁଳନା କଲେ ଅମିତ ଶାହା । ଆଗରେ ନବୀନ କିନ୍ତୁ ପଛରେ ବାବୁମାନେ ଶାସନ କରୁଛନ୍ତି । ବିଜେପି ଶାସନକୁ ଆସିଲେ ଓଡିଶାକୁ ମଡେଲ ରାଜ୍ଯରେ ପରିଣତ କରାଯିବ । କେନ୍ଦ୍ରରେ ମୋଦି ସରକାର ନିଶ୍ଚୟ ଆସିବ । ଓଡିଶାରେ ମଧ୍ଯ ବିଜେପି ସରକାର ଆସିଲେ ରାଜ୍ଯର ଦ୍ରୁତ ବିକାଶ ହେବ । ଡବଲ ଇଞ୍ଜିନ ହେଲେ ଦ୍ରୁତ ବେଗରେ ବିକାଶ ଗଡିବ । ଓଡିଶାରେ ସ୍ୱଚ୍ଛ ପାନୀୟ ଜଳ ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳୁନି  । ଓଡିଶାରେ ସମସ୍ତ ଘରକୁ ବିଜୁଳି ପହଞ୍ଚିନି । ଏବ ପୋଡା ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମରକୁ ବଦଳାଇବାର ସମୟ ଆସିଛି । ବିଜେପିକୁ ୫ ବର୍ଷ ସମୟ ଦେଲେ ନୂଆ ଓଡିଶା ତିଆରି କରିବୁ ବୋଲି କହିଲେ ଶାହ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


୩୦ ବିସ୍ଥାପିତ ପାକ୍‌ ନାଗରିକଙ୍କୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ଭାରତର ନାଗରିକତା ପ୍ରଦାନ କଲେ ରାଜସ୍ଥାନ ସରକାର

ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କ ନୂଆ ଠିକଣା ଝାରପଡ଼ା ଜେଲ, ଗିରଫ ପରେ ଚାକିରିରୁ ନିଲମ୍ବନ କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର

ସୁଶୀଲ ମୋଦୀଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟସଭା ଟିକେଟ୍: ପାଶଓ୍ବାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ହେଲେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ, ପୂର୍ବତନ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେନ୍ଦ୍ରରେ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ

ମମତାଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ଝଟକା: ଦକ୍ଷିଣ କୁଚବିହାର ବିଧାୟକଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପରେ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଇସ୍ତଫା, ବିଜେପିରେ ମିଶିବାକୁ ଏବେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ମିହିର

ଅହମ୍ମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରେ କିଏ? କଂଗ୍ରେସ କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦ ପାଇଁ କମଲନାଥ, ବେଣୁଗୋପାଳ ଓ ଗେହଲଟ୍‌ଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣକୁ ବାଛିବେ ସୋନିଆ

ଉଚ୍ଚଶକ୍ତି ସମ୍ପନ୍ନ ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଜଳିଗଲା ଯାତ୍ରୀବାହି ବସ୍: ୩ ମୃତ ,୫ ଗୁରୁତର