PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ନିଆରା ଅନ୍ଦାଜରେ ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ବିଗ୍ ବି, ଫ୍ୟାନ୍ସ କହିଲେ-ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ବନ୍ଦା

pinkvilla

ମୁମ୍ବାଇ ୨୦/୦୧: ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ସକ୍ରିୟ। ସେ ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବିଗ୍ ବି ନିଜର ଲାଟେଷ୍ଟ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଭିନ୍ନ ସ୍ୱାଗ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଷ୍ଟାର ବିଗ୍ ବିଙ୍କର ଏହି ଫଟୋକୁ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି।

ଅମିତାଭ ଯେଉଁ ଲାଟେଷ୍ଟ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ସେଥିରେ ସେ ଡାର୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସହ ବ୍ଲୁ ହୁଡିରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ହୁଡିର ପକେଟରେ ଗୋଟିଏ ହାତ ରଖି ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ପୋଜ୍ ଦେଇଛନ୍ତି। ଫଟୋ ସେୟାର୍ କରି ବିଗ୍ ବି କ୍ୟାପସନରେ ତାଙ୍କ ଜ୍ୟାକେଟରେ ଲେଖାଯାଇଥିବା ‘ସିଟି ଫଗ୍’ ଶବ୍ଦକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି – “ଆପଣ ଠିକ୍ କହୁଛନ୍ତି, ସହରରେ କୁହୁଡି ନାହିଁ, ମୁମ୍ବାଇ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ, କେବଳ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହି କୋଭିଡରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରୁ, ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି ମୁଁ କ’ଣ କହୁଛି । ”

ଅମିତାଭଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବସ୍ ବାହାରକୁ ଆସିଗଲେ … ବୟସ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କେବଳ ଏକ ସଂଖ୍ୟା।‘ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ କମେଣ୍ଟର ଉତ୍ତରରେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି – ‘ଅବଶ୍ୟ।‘ ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି –‘ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ବନ୍ଦା ।’