PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେପିରେ ମିଶିଲେ ସୁନୀଲ ଜାଖଡ, କଂଗ୍ରେସ ସହ ୫୦ ବର୍ଷର ସମ୍ପର୍କରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ
  • ||
  • ୟାସିନ ମଲ୍ଲିକ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ, ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗାଣ ମାମଲାରେ ବାନ୍ଧିଥିଲା ଏନ୍‌ଆଇଏ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଏଥର ଭକ୍ତ ଦେଖିବେ ସ୍ନାନଯାତ୍ରା, ହେଲେ ସ୍ନାନ ବେଦିରେ ଶ୍ରୀବିଗ୍ରହଙ୍କୁ କରିପାରିବେନି ସ୍ପର୍ଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍,୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୧୨ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି-କାଲି ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା, ତିନି ଦିନ ପରେ ପୁଣି ତାତି
  • ||
  • ପୁରୀ: ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌… ଅଖ ଅନୁକୂଳ, ନାହାକା ଚକରେ ପଇତା ଓ ୧୫ ଚକ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ମୋହନା: ରାସ୍ତା କଡ଼ରୁ ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର
  • ||
  • କୁତ୍ରା: ୧୨ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ୭ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ, ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଲେ ପରିବାରଲୋକ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ: ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ : ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା କଲେ ପ୍ରେମିକା ପରିବାର, ଇନ୍‌ଫୋସିଟି ଥାନା ନିକଟରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭାରତ ସୀମାରେ ଅନୁପ୍ରବେଶ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି ୧୭୦ ଆତଙ୍କବାଦୀ, ତାଲିମ ଦେଉଛି ପାକିସ୍ତାନୀ ସେନା ଏବଂ ISI
  • ||

ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାଶୀଳ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ, ସାଥୀଙ୍କୁ ଅତି ସହଜରେ ଦେଇପାରନ୍ତି ଧୋକା

ଆଜି କାଲି ଦୁନିଆଁରେ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆଁ ନୂଆଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିବା କିମ୍ବା ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତିଦିନ ଧୋକା ଖାଇବା ଏହା କୈାଣସି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ। ଆଜିକାଲିର ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ମିଳିବା ଅର୍ଥାତ୍ ପ୍ରତିଦିନ ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ ଏବଂ ପେଚ୍ଅପ୍ ହେବା ବହୁତ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଗଲାଣି। ଏମିତି ନାହିଁ କି ଆଜିକାଲି କିଏ କାହାକୁ ସତ ସତିକା ଭଲ ପାଉନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କେତେବେଳେ କେମିତି ସତ ସତିକା ଭଲପାଇବାରେ ବି ଧୋକା ମିଳିଯାଏ।

ପ୍ରେମରେ ଧୋକା କେବଳ ଝିଅମାନେ ପାଆନ୍ତି ତାହା ନୁହେଁ ପୁଅଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ବି ଧୋକା ଲେଖାହୋଇଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ୫ ରାଶିର ପୁଅଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ, ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମରେ ସବୁବେଳେ ଧୋକା ମିଳିଥାଏ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଏହା ଭିତରୁ କୈାଣସି ଏକ ରାଶି ହୋଇଥିବ ତାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ କି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ସବୁବେଳେ ଦୁଃଖ ଥିବ। କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନର ସହିତ ଟିକେ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ମେ​ଷ ରାଶିର ଯାତକ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସାଥୀ ପ୍ରତି ବିଶ୍ବସ୍ତନୀୟ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। କୁହାଯାଏ ଏହି ରାଶିର ଯାତକରେ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସାରା ବ୍ୟକ୍ତି ଆସିଥାନ୍ତି।​‌ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଜରୁରୀ ନାହିଁ ସବୁ ଭଲ ପାଇବା ଅତି ନିବିଡ଼ି ଥିବ କିମ୍ବା ଭାବନାତ୍ମକ ସହିତ ଯୋଡ଼ିହୋଇ ରହିଥିବ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ମିଥୁନ ରାଶି ଯାତକରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମ ବିଶ୍ବସ୍ତନୀୟ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି ରାଶିରେ ଯଦିଓବା କାହା ସହିତ ପ୍ରେମ ହୋଇଯାଉଛି ତେବେ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ଭଲପାଇବା ନିଭାନ୍ତୁ। କିନ୍ତୁ ମନ ଭିତରେ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ଅଲଗା ଅଲଗା ଭାବନା ଚାଲୁଥାଏ।

ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବହୁତ ରହସ୍ୟମୟ। ଯେତେବେଳେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର କଥା କୁହାହେଉଛି ତ ଜାଣିବା ଦରକାର କି ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ବି ବହୁ ସାଥୀ ଆସିନ୍ତି ଆଉ ଯାଆନ୍ତି। କାରଣ ସେମାନେ ସବୁବେଳେ ସର୍ବଶ୍ରେ​‌ଷ୍ଠ ସାଥୀ ହିଁ ଖୋଜିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥାନ୍ତି।

ଅନ୍ୟ ରାଶି ପରି ଧନୁ ରାଶି ବି ସେହିପରି। ପ୍ରେମରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଏହା ବିଶ୍ବାସଯୋଗ୍ୟ ନୁହନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସର୍ବଦା ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି। ସବୁଠୁ ବଡ଼ କାରଣ ହେଲା କି ଏମାନେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ରହିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ନାହିଁ। ଏମିତି ସାଥୀଟିଏ ଚାହାନ୍ତି କି ଯିଏ ପୁରା ଆଜାଦି ଦେଉଥିବ।

ମୀନ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପ୍ରେମର ମାମଲାରେ ଠିକ ରାସ୍ତା ବାଛିବା ପାଇଁ ଦ୍ବନ୍ଦରେ ପଡ଼ିଯାଆନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଦାବି ଏହା କି, ଲୋକମାନେ କଣ ଭାବୁଛନ୍ତି, କେଉଁ ରାସ୍ତାରେ ଗଲେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ୍ ତାହା ସେମାନଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରେ। ଯଦିଓ ବା ସେମାନେ କାହା ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଯାଆନ୍ତି ତଥାପି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ବାସ ନ ଥାଏ କି ସେମାନେ କେତେବେଳେ ବି ଅଧାରୁ ଛାଡ଼ିକି ଯାଇପାରିବେ।