PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓମିକ୍ରନ୍ ଭୟ : ତାମିଲନାଡୁର ଏକ ସ୍କୁଲ୍‌ରେ କରୋନା ଆତଙ୍କ , ୨୫ ପିଲାଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ୨୯ ଦେଶକୁ ମାଡ଼ି ଗଲାଣି ଓମିକ୍ରନ୍ – ପ୍ରେସମିଟ୍‌ରେ କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ସୂଚନା
  • ||
  • ଭାରତରେ ଓମିକ୍ରନ ,କର୍ଣ୍ଣାଟକରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨ ଓମିକ୍ରନ ଆକ୍ରାନ୍ତ , ପ୍ରେସ୍‌ମିଟ୍‌ରେ କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ସୂଚନା
  • ||
  • ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନି ଓମିକ୍ରନ , ଏ ନେଇ ଖବରକୁ ଖଣ୍ଡନ କଲା ତେଲେଙ୍ଗାନା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ । ବ୍ରିଟେନ୍‌ ଫେରନ୍ତା ମହିଳା କୋଭିଡ୍‌ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭାରତରେ ପ୍ରଥମ ଓମିକ୍ରନ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଚିହ୍ନଟ , ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ , ଆକ୍ରାନ୍ତ ମହିଳାଙ୍କର ବୟସ ୩୫ ବର୍ଷ , ଇଂଲଣ୍ଡରୁ ଫେରିଥିଲେ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳା
  • ||
  • କଟକ: ଗାଡ଼ି ଟଣା ବେଳେ ଫାଇନାନ୍ସ କମ୍ପାନି କର୍ମଚାରୀ ଉପରକୁ ବ୍ଲାଙ୍କ ଫାଇରିଙ୍ଗ୍ ଘଟଣା, ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ପାଇଁ କଟକ ପୋଲିସ ଟିମ୍ ଗଞ୍ଜାମରେ
  • ||
  • ଅମ୍ବାଦଳା: ୮ ଲକ୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ବାଇକ ସହ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ବିଶିଷ୍ଟ ସିପିଏମ୍ ନେତା ବସନ୍ତ ନନ୍ଦଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ ବିୟୋଗ
  • ||
  • ରାୟଗଡା: ୩ ବର୍ଷ ଅଙ୍ଗନବାଡି ଚାକିରି କରିବା ପରେ ଚାକିରିରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କାଶୀପୁର: ହାତଗୁଞ୍ଜା ବିନା ଘୁଞ୍ଚୁନି ଫାଇଲ, ପ୍ରାପ୍ୟ ପାଇବାରେ ହଇରାଣ ଅବସର ଶିକ୍ଷକ
  • ||
  • ପାପଡାହାଣ୍ଡି: ମହୁ ମାଛି ଆକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧ ଗୁରୁତର!
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: କୋଇଡାରେ ଥମୁନି ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଘରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଟାଣି ଦଳି ଦେଲା ଦନ୍ତା, ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଉଡିଗଲା ପ୍ରାଣ ବାୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଧାନସଭାର ଶୀତକାଳୀନ ଅଧିବେଶର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ଆରମ୍ଭରୁ ବିରୋଧୀଙ୍କ ହୋହଲ୍ଲା ଓ ହଟ୍ଟଗୋଳ, ୪ ଯାଏଁ ଗୃହ ମୁଲତବୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୧୨ ଘଣ୍ଟାରେ ଅବପାତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବାତ୍ୟା ରପୂ ନେବ ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୧୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୫୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୦୪୯୫୯୭ ଜଣକୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:୨୩ ରାଷ୍ଟ୍ରକୁ ବ୍ୟାପିଲା ଓମ୍ରିକନ୍, ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ବିମାନ ଉଡାଣ ସ୍ଥଗିତ
  • ||
  • ସୋର: ମନ୍ଦିରରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଓ ରୂପା ଗହଣା ଚୋରି
  • ||
  • କୋକସରା: ବିଦ୍ୟୁତ ସଂଯୋଗ ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ: ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପକୁ ତେଲ ପକାଇବା ଆସିଥିବା ଗାଡ଼ିରୁ ମୋବାଇଲ ଚୋରି
  • ||

ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାଶୀଳ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ, ସାଥୀଙ୍କୁ ଅତି ସହଜରେ ଦେଇପାରନ୍ତି ଧୋକା

ଆଜି କାଲି ଦୁନିଆଁରେ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆଁ ନୂଆଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିବା କିମ୍ବା ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତିଦିନ ଧୋକା ଖାଇବା ଏହା କୈାଣସି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ। ଆଜିକାଲିର ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ମିଳିବା ଅର୍ଥାତ୍ ପ୍ରତିଦିନ ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ ଏବଂ ପେଚ୍ଅପ୍ ହେବା ବହୁତ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଗଲାଣି। ଏମିତି ନାହିଁ କି ଆଜିକାଲି କିଏ କାହାକୁ ସତ ସତିକା ଭଲ ପାଉନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କେତେବେଳେ କେମିତି ସତ ସତିକା ଭଲପାଇବାରେ ବି ଧୋକା ମିଳିଯାଏ।

ପ୍ରେମରେ ଧୋକା କେବଳ ଝିଅମାନେ ପାଆନ୍ତି ତାହା ନୁହେଁ ପୁଅଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ବି ଧୋକା ଲେଖାହୋଇଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ୫ ରାଶିର ପୁଅଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ, ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମରେ ସବୁବେଳେ ଧୋକା ମିଳିଥାଏ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଏହା ଭିତରୁ କୈାଣସି ଏକ ରାଶି ହୋଇଥିବ ତାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ କି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ସବୁବେଳେ ଦୁଃଖ ଥିବ। କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନର ସହିତ ଟିକେ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ମେ​ଷ ରାଶିର ଯାତକ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସାଥୀ ପ୍ରତି ବିଶ୍ବସ୍ତନୀୟ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। କୁହାଯାଏ ଏହି ରାଶିର ଯାତକରେ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସାରା ବ୍ୟକ୍ତି ଆସିଥାନ୍ତି।​‌ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଜରୁରୀ ନାହିଁ ସବୁ ଭଲ ପାଇବା ଅତି ନିବିଡ଼ି ଥିବ କିମ୍ବା ଭାବନାତ୍ମକ ସହିତ ଯୋଡ଼ିହୋଇ ରହିଥିବ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ମିଥୁନ ରାଶି ଯାତକରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମ ବିଶ୍ବସ୍ତନୀୟ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି ରାଶିରେ ଯଦିଓବା କାହା ସହିତ ପ୍ରେମ ହୋଇଯାଉଛି ତେବେ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ଭଲପାଇବା ନିଭାନ୍ତୁ। କିନ୍ତୁ ମନ ଭିତରେ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ଅଲଗା ଅଲଗା ଭାବନା ଚାଲୁଥାଏ।

ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବହୁତ ରହସ୍ୟମୟ। ଯେତେବେଳେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର କଥା କୁହାହେଉଛି ତ ଜାଣିବା ଦରକାର କି ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ବି ବହୁ ସାଥୀ ଆସିନ୍ତି ଆଉ ଯାଆନ୍ତି। କାରଣ ସେମାନେ ସବୁବେଳେ ସର୍ବଶ୍ରେ​‌ଷ୍ଠ ସାଥୀ ହିଁ ଖୋଜିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥାନ୍ତି।

ଅନ୍ୟ ରାଶି ପରି ଧନୁ ରାଶି ବି ସେହିପରି। ପ୍ରେମରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଏହା ବିଶ୍ବାସଯୋଗ୍ୟ ନୁହନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସର୍ବଦା ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି। ସବୁଠୁ ବଡ଼ କାରଣ ହେଲା କି ଏମାନେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ରହିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ନାହିଁ। ଏମିତି ସାଥୀଟିଏ ଚାହାନ୍ତି କି ଯିଏ ପୁରା ଆଜାଦି ଦେଉଥିବ।

ମୀନ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପ୍ରେମର ମାମଲାରେ ଠିକ ରାସ୍ତା ବାଛିବା ପାଇଁ ଦ୍ବନ୍ଦରେ ପଡ଼ିଯାଆନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଦାବି ଏହା କି, ଲୋକମାନେ କଣ ଭାବୁଛନ୍ତି, କେଉଁ ରାସ୍ତାରେ ଗଲେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ୍ ତାହା ସେମାନଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରେ। ଯଦିଓ ବା ସେମାନେ କାହା ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଯାଆନ୍ତି ତଥାପି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ବାସ ନ ଥାଏ କି ସେମାନେ କେତେବେଳେ ବି ଅଧାରୁ ଛାଡ଼ିକି ଯାଇପାରିବେ।