PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ, ଘୁଞ୍ଚିଲା +୨ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: କାଠ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ଡିଜେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୯ ଜଣ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • ସରେଣ୍ଡର୍ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁ, ୩୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ରୋଡ୍‌ ରେଜ୍‌ ମାମଲାରେ ହୋଇଛି ବର୍ଷେ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା କଲେ ବିଏମ୍ସି ମେୟର ସୁଲୋଚନା ଦାସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ବୋମା ମାଡ଼
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୨୭ ମାସ ପରେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଶିବପାଳ ଯାଦବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ପୁଣି ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ : ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ, ୧୭ଟି ଠିକଣାରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||

ଏପ୍ରିଲରେ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି ମଲାଇକା-ଅର୍ଜୁନ

ମୁମ୍ବାଇ,୧।୩; ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଓ ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆଉ କାହାକୁ ଅଛପା ନାହିଁ। ଦୁହେଁ ଏବେ ନିଜର ସମ୍ପର୍କକୁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।  ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଦୁହେଁ ଆସନ୍ତା ଏପ୍ରିଲରେ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି। ଅର୍ଜୁନ ଓ ମଲାଇକା ଦୁହେଁ ହିନ୍ଦୁ ଓ ପଞ୍ଜାବୀ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିୟାନ୍ ରୀତି-ନୀତି ଅନୁସାରେ ଚର୍ଚରେ ବିବାହ କରିବାର ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି।ଦୁହେଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜର ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଯଦିଓ ଅଫିସିଆଲି ଘୋଷଣା କରିନାହାଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଅର୍ଜୁନ ଓ ମଲାଇକାଙ୍କ ବେଷ୍ଟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ କରିନା କପୁର ଖାନ୍ ଓ କରନ୍ ଜୋହର ଏନେଇ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ସୂଚନା ଦେଇସାରିଛନ୍ତି।

View this post on Instagram

#TisTheSeason 🎄

A post shared by Maheep Kapoor (@maheepkapoor) on

ଗଣମାଧ୍ୟମର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ  ସାଧାସିଧା ଭାବରେ ହେବ। କେବଳ ପରିବାରର ଲୋକ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନେ ଏଥିରେ ଯୋଗ ଦେବେ। ମଲାଇକାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅମୃତା ଆରୋରା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଶକିଲଙ୍କୁ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିୟାନ ରୀତି-ନୀତି ଅନୁସାରେ ବିବାହ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଆରବାଜ ଖାନଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାପରେ କରିନା କପୁର ଏକ ଟକ୍ ଶୋ’ରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିଲେ ମଲାଇକା ଓ ଆରବାଜଙ୍କ ଭିତରେ ଆଉ କିଛି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଭବିଷ୍ୟତରେ ରହିବନି। ଏବେ ମଲାଇକା ଓ ଅର୍ଜୁନ ସ୍ବିଜରଲାଣ୍ଡରେ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ଓ ଶ୍ଲୋକା ମେହେତାଙ୍କ ପ୍ରି-ଓ୍ବେଡିଂ ସେରେମୋନିରେ ଯୋଗ ଦେବାପାଇଁ ଅଛନ୍ତି। ଦୁହିଁଙ୍କର ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର