ଦିଲ୍ଲୀବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର: ବକେୟା ପାଣି ବିଲ୍‌ ଛାଡ଼ କେଜରିୱାଲ ସରକାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/୮: ଦିଲ୍ଲୀରେ ଆଗକୁ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜରିୱାଲ ଦିଲ୍ଲୀବାସୀଙ୍କୁ ଏକ ଉପହାର ଭେଟି ଦେଇଛନ୍ତି । ପାଣିବିଲ୍‌ ବାବଦରେ ଲୋକମାନଙ୍କର ବାକିଥିବା ଟଙ୍କା ଛାଡ଼ କରାଯାଇଛି । ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ପାଣି ମିଟର ଲଗାଇ କୌଣସି କାରଣରୁ ବିଲ୍‌ ଭରି ପାରିନଥିବା ଲୋକଙ୍କର ସମସ୍ତ ବାକି ଟଙ୍କା ଛାଡ଼ କରାଯିବ ।

ଏନେଇ କେଜରିୱାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଲୋକଙ୍କର ଅନେକ ମାତ୍ରାରେ ପାଣି ବିଲ୍‌ ବାବଦରେ ଟଙ୍କା ବାକିଥିବାରୁ ନୂଆ ବିଲ୍‌ କାଢ଼ିବା ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ୁଛି । ଏଣୁ ଗତ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଣି ବାବଦରେ ବାକିଥିବା ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା ଛାଡ଼ କରାଯିବ । ୨୪ ଘଣ୍ଟା ପାଣି ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ଯୋଜନାର ଏହା ଏକ ଅଂଶ ବୋଲି ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବାସି ମିଠାର ଯୁଗ ଶେଷ- ଏବେ ମିଠା ଦୋକାନାରେ ମିଠା ତିଆରି ଏବଂ ଭଲ ରହିବା ତାରିଖ ଲେଖିବାକୁ ନିୟମ କଲେ FSSAI- ମିଠା ଦୋକାନୀଙ୍କ ବିରୋଧ

ଡେଲିଭରୀ ଫିସ୍‌ ଦେଇ ପାରିଲେନି ମହିଳା– ୩ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ନବଜାତ ଶିଶୁକୁ ରଖିଲେ ଡାକ୍ତର

ଟିକଟକ୍ ଭିଡିଓ କରିବା ବାହାନାରେ ସାଙ୍ଗକୁ ହତ୍ୟାକଲା ନାବାଳକ,ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ଦୁହେଁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ

ବଡ଼ ଷ୍ଟାର ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏହି ମଡେଲ୍‌ – ଆଖିରେ କରିଥିଲେ ଟାଟୁ , ହୋଇଗଲେ ଅନ୍ଧ

ପୋଲିସ ଧକ୍କା ଦେଇ ତଳେ ପକାଇବା ପରେ ଲାଠିରେ ମାଡ ମାରିଥିଲା: ରାହୁଲ

ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଗିରଫ, ପୋଲିସ-କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି ବେଳେ ତଳେ ପଡିଗଲେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି, ହାଥରସ୍ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ-ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗିରଫ