ଦୁବାଇରେ ଆୟୋଜିତ ହେବ ଏସିଆ କପ୍ ! ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ ହାଇ ଭୋଲଟେଜ୍ ମୁକାବିଲା

ମୁମ୍ବାଇ, ୨୮|୦୨: ଚଳିତ ବର୍ଷ ଏସିଆ କପକୁ ନେଇ ନାନା ସସପେନ୍ସ ଲାଗି ରହିଥିଲା। ପାକିସ୍ତାନରେ ଆୟୋଜିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଭାରତ ସାମିଲ ହେବନି ବୋଲି ରୋକଠୋକ ମନା କରିଥିଲା। ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବଡ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ପାକିସ୍ତାନରେ ନହୋଇ ଦୁବାଇରେ ହେବ।

ବିସିସିଆଇ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏସିଆ କପ୍ ଦୁବାଇରେ ଖେଳାଯିବ। ଭାରତ ଓ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ମୁକାବିଲା ହେବ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପୂର୍ବରୁ ବିସିସିଆଇ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଏସିଆ କପରେ ଭାରତ ସାମିଲ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଥିଲା। କାରଣ ଭାରତ ଓ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ତିକ୍ତତା ଓ ସୁରକ୍ଷା କାରଣରୁ ଦଳ ପାକିସ୍ତାନ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ରାଜି ନଥିଲା। ସେହିପରି ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ପାକିସ୍ତାନ ଭାଗ ନେବା ନାହିଁ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଥିଲା। ଫଳରେ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ଝଟକା ଲାଗିଥିଲା। ୨ ଚିର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ବଡ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ନହେବା ଅନେକ ଗ୍ରହଣ କରିପାରି ନଥିଲେ। ତେବେ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ପରେ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ମନରେ ଉତ୍କଣ୍ଠା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ରେଡ୍‌ ବୁଲ୍‌ କ୍ୟାମ୍ପସ୍‌ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି କ୍ରିକେଟ୍‌ : ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ସୋଆ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ

କରୋନା କାଳରେ କେତେଥର କୋଭିଡ ଟେଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ବିସିସିଆଇ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ? ନିଜେ କଲେ ଖୁଲାସା

ICC ବାଛିବ ଦଶନ୍ଧିର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଖେଳାଳି: ଭାରତରୁ ଅଛନ୍ତି ୬ ଖେଳାଳି, ବିରାଟ ସର୍ବାଧିକ ୫ଟି ଆଓ୍ବାର୍ଡ ପାଇଁ ମନୋନୀତ

ନୂଆ ଜର୍ସିରେ ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ଆସିଥିବା ବିରାଟ ବାହିନୀଙ୍କ ନୂଆ ପୋଷାକ ମନେ ପକାଉଛି ୯୦ ଦଶକର କଥା

ବିରାଟ ଓ ରୋହିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ଅଧିନାୟକ କିଏ? ଗମ୍ଭୀର ରଖିଲେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା, କହିଲେ…

କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀ କେବେ ବି ଦେଖିନଥିବେ ଏମିତି କ୍ୟାଚ୍, ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡିଓ